Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » КОЛНГИ ЩО КРАЩЕ ВЗЯТИ З МІКШЕРА Soundcraft efx8 чи YAMAHA MG 12XU
КОЛНГИ ЩО КРАЩЕ ВЗЯТИ З МІКШЕРА Soundcraft efx8 чи YAMAHA MG 12XU

Відносно пільтів, то я в більшості оцінюю якість звуку і зручність, а не кількість плагінів. Якщо хтось хоче мати ( все в одному і за малі гроші)  то про якість тут нема що говорити.     Я б не спорив,  якби йшлося про берінгер X32 наприклад.

Ти хвалиш пульти Мекі профх - слово "якість" цих пультів не стосується - не мають вони з якістю нічого спільного. З цього можу зробити висновок - не якісь звуку для тебе головне - а продаж бюджетних гавнопультів))) П.с. Нічого не маю проти Мекі влз а тим більше онікс. І я нічого не продаю. Я просто називаю речі своїми іменами)))

Я не хвалю Mackie PROFX і взагалі про нього першим тут не згадував, про нього першим згадав Stepan giga  і тим більше не хвалю дешеві цифровички, але якщо вже з чогось  вибирати тут раніше згаданого то soundcraft FX8 то є кращим вибором. Ну ще Soundcraft efx8 нормальний варіант. Ну а ONYX то взагалі супер але я розумію що тут чувакові потрібний не дорогий пульт з ревером. Тому про всі інші можливі і дорожчі варіанти я мовчу.  

Я висловив свою обєктивну думку , комусь вона може не подобатись.  Але якщо вже купувати  якийсь цифровий пульт то фейдери на ньому для мене мають велике значення.

Нехай stepan giga хоча б напише на чому він працює бо складається думка що кожен своє "болото хвалить"

Відразу видно що ти Юра навіть не пробував працювати на цих бюджетних саундкрафтах юі - інакше би такого не заявляв. Просто для прикладу треба вміти користуватися параметричним еквалайзером та іншими потрібними речами... Зараз маю в особистому користуванні Soundcraft UI12 раніше мав 16. Також працював або мав в особистому користуванні - берінджери UB, та МХ, ямахи MG і старі і нові, саундкрафти серій EMP, EFX, FX, E, MFX, Spirit Folio, аленхіт PA, Пресонус студіолайв 16.4.2 та 24.4.2, роланд вм3100 про. Активні ямахи, берінджери та парки. Періодичну роботу з прокатними цифровими консолями сюди не рахую - це немає відношення до теми. Пульти які пробував по разочку, або чув в роботі також згадувати не буду. Для прикладу - працюю на особистих підсилювачах паркаудіо дф3200 та 2804 - до потужності питань нема, а якість звуку в них - гівно , раніше були і vx і v4 - не раз працював на s серії - - враження те саме. А працюю на них тому що не вбачаю доцільності вкладати більші гроші - НАСАМПЕРЕД В ЗВУЦІ МАЄ ЗНАЧЕННЯ АКУСТИКА - а хороша акустика коштує дорого. Впевнений що багато хто працює на апараті який йому не подобається, але більшість нахвалює свою техніку, навіть якщо добре в курсі її недоліків... Я не вихваляю апаратуру якщо вона погана - навіть якщо нею користуюся. А доводилося працювати на такому гівні - що соромно признатися. П.с. Якщо йде вибір пульта для якісної фірмової акустики - то ці розмови мають значення. Для роботи на китайському барахлі - а ля саундкінг, jb audio, stagg чи big, або паркаудіо серії альфа, бета - немає значення який пульт. В більшості випадків самопали звучать гірше низькобюджетного гівна, може голосніше, але гірше. А при роботі на самопальній акустиці - яку хтось сам зробив без необхідних вимірювань та розрахунків. Крім того має велике значення не тільки ПРАВИЛЬНИЙ фаховий підбір динаміків та рупора, розрахунок об'єму колонки та частоти фазоінверторів а й РОЗРАХУНОК, ПРОЕКТУВАННЯ ТА ВИРОБНИЦТВО ФІЛЬТРІВ ПІСЛЯ ВИМІРЮВАНЬ АМПЛІТУДНО-ЧАСТОТНОЇ ИА ФАЗО-ЧАСТОТНОЇ ХАРАКТЕРИСТИК, КРИВИХ ІМПЕДАНСІВ. Не має значення які дорогі динаміки та драйвера ставити в корпуса - без вимірювань, розрахунків та правильних фільтрів - на виході буде гавнозвук - голосно так - але не якісно!!! Тоді абсолютно не має значення який пульт...

Я мав нагоду потестувати  Soundcraft UI12,  бо колись його зі штатів людині замовляв, але вражень на мене він зовсім не справив,  по-перше нема ручок, по-друге троха шипить при підключені фантому тай ще треба зо 300 баксів докласти на якийсь ябковий планшет щоби було стабільне з"єднання.  То вже виходить цілих 600 баксів .  А за таку суму вже можна  і цілий онікс з нормальним TC Electronic  купити. 

Доречі розробка це зовсім не саундкрафт ,  цю концепцію розробила якась австралійська кантора яку харман зразу і купили.

А щодо параматрики то маю візарда з двома параметриками. А перший пульт з параметрикою мав ще в 97 році це був SOLTON.  Також маю ще акустичний процесор EV DC-One де є вхідний параматричний і вихідний параметричний еквалайзер. 

Вище я писав що саундкрафт юі - шумить і шумить він не тільки при включеному фантому - ця проблема вирішується гейтом - трошки налаштувань і шуму не чути не тільки під час роботи а і в перервах)))). Пишу це до того - що реально розумію і знаю всі плюси і мінуси обладнання з яким працюю - і не нахвалюю і пишу правду)))) Як я і писав - цим пультом ти не користувався - разова хатня проба немає найменшого відношення до роботи))) Якість з'єднання вай-фай не впливає найменшим чином на якість звуку)))) стабільна робота вай-фай залежить від завантаженості ефіру та наявності вільних каналів вай-фай - просканував і налаштував на вільний або найменш завантажений канал віфі, зберіг - і жодних проблем. Ніякі епловські планшети не обов'язкові - можна рушити, як з майже будь-якого планшета, смартфона або комп'ютера по вай-фай або лан-кабелю - я рулив навіть з дешевого китайського смартфона. Я в курсі що ці пульти розробила австралійська компанія SMpro Audio - на момент презентації було 4 пульти на 8, 12, 16 та 24 канали - вони були червоного кольору. Через пару місяців їх викупив харман і внісши деякі зміни випустив на ринок під брендом саундкрафт юі))) - знаю це з самого початку - якщо потрібно то пошукаю ссилки)))). За один аналоговий mackie onyx та хороший ревер tc electronic m-one xl можна купити 2 саундкрафти юі12 з планшетами. Онікс єдине чим буде кращий по співвідношенні сигнал-шум - можливо на чийсь смак більше с подобається окрас звуку оніксом. Але онікс - це дійсно хороший пульт - і дешево він не коштує. Тс електронік м1 - також достойний прилад - буде кращий від встроєних обробок в саундкрафт юі - тому що новий він коштує більше ніж саундкрафт юі12))) Що до параметрики - Юра - пора би вже знати за стільки років - що візарді не 2 параметрики, а 2 напівпараметрики))). А параметричний еквалайзер відрізняється від напівпараметричного наявністю можливості регулювання добротності фільтра - називається значення Q. Точніше - параметричний еквалайзер дозволяє не тільки регулювати ступінь підсилення певної вибраної частоти а й дає можливість вибрати в якій ширині частот буде відбуватися підсилення. В параметриці регулюються 3 параметри, а напівпараметриці - 2 параметри)))) Електровойсівський процесор акустичних систем дс1 хороша штука - але ним також потрібно вміти користуватися. Але це невелика проблема - при підключенні до комп'ютера - він має простий зручний і зрозумілий інтерфейс - що дозволяє легко налаштовувати його -, при наявності знань для чого взагалі використовується функціонал такого приладу, а саме порядки і типи фільтрів, рмс та пік лімітери, затримки та інші можливості - штука реально крута і не дешева))) параметричні еквалайзери на входах та виходах процесора використовуються для вирішення трохи інших задач ніж параметричні еквалайзери на вхідних лінійках пульта - але це вже зовсім інша тема...)))) все дуже просто потрібно тільки трохи у всьому розібратися))))

Перечитав темку бо люблю залізякі..)))) Ну, класс просто як ви чуваки "помірялись"...  stepan_giga -  уважуха, за докладні пояснення... Але ж чувачок спитав що краще взяти із ДВОХ ВКАЗАНИХ НИМ моделей пультів... між якими до речі приблизна різниця у 2 рази по ціні ... хм, так і хочеться продовжити запитння начальника теми словами "бабло нивапрос"... . Жарт, звичайно... А взагалі то було б добре вказати для яких цілей потрібен мікшер, що планується в нього включати ну  і у яку купу різного іншого залізяччя той мікшер сам буде включатись (наприклад у два активні топа від мартіна чи войса, або у купу топів і сабів від біга з парками чи саундкінгами), тоді можна й подумати який би краще підійшов для того пультець. Якось так... 

Ні одне, ні друге, а краще взяти Соундкрафт ФХ-8, або Аллен Хіт Мікс Візард З.

Залізо є залізо, дійсно краще більше доплатити взяти щось нормальне перевірене часом і їхати на халтуру спокійним. І не ускладнювати собі життя різними цифровими штуками, бо через рік  вийде ще новіша примочка.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти