Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підскажіть жо краще колонки Маг чи Парк-аудіо.
Підскажіть жо краще колонки Маг чи Парк-аудіо.

Доброго дня всім. Підскажіть будь ласка що краще взяти з акустики Маг чи Парк аудіо взагалі, про конкретні моделі поки не питаю. Всім дякую.

Маг звiсно!!! А якщо ще катушку замiнити на RCF - тодi звучать на багато крутiше

Все залежить яку суму Ви готові викласти за акустику,також велике значення має те яку акустику бажаєте пасивну чи активну.

Все залежить  від того що там стоїть. 

Все залежить від того з відки руки ростуть і голова...)))))( шутка,хто не пойнів)  Взагалі питання некоректне абсолютно....краще те що дорожче, за дуже рідкісними винятками, А все решта на смак ,Так  різниця по звуку в цих брендів є ,як і в багатьох інших ,але різниця не в класі звуку а в окрасі (відчуйте різницю)))) ,якщо говорити про акустику приблизно одного цінового діапазону...Лише на свій смак...(і тут  тахталогнув трошки)

Єдине що Вам можна порадити...то це не купувати дешевого хламу ,який через невеликий проміжок час, ви будете вже самі намагатись продати з великим скрипом....А як нема грошей  то купуйте що будь....один хєр гімно купите....знаю точно, бо сам того гімна наявся досита, і ше часом підїдаю....))))

Коли фірма МАГ тільки починала розвиватись - їхня продукція коштувала "копійки".  При таких цінах конкурентів було нуль!

При сьогоднішніх цінах на МАГ і ПАРК їхня продукція для пересічного музиканта стає не цікавою.

І як тут підмітили, продати МАГ і ПАРК за гроші, що придбав - не реально!

Да я згідний, однак як мені трішки відомо останім часом МАГ непогано почали робити колонки, а парк якби давно на ринку, просто на сьогоднішній день купити пласмасові китайскі колонки і тішитись тим що на них лейби приклеєні РЦФ чи ЕВ тоже не хочиться платити сумашечі гроші за китай і назву, а ті колонки які ми називаємо оригінали їх залишилось мало ну а ті що продаються яким вже по 10 років то вони на  грані вильоту або десять раз перероблялись то корпуса то динаміки, а якщо вони ще нормальні   люди їх не продадуть бо знають що все нове то не звук а китайська пласмаса.То му виникає питання чи стоїть на сьогоднішній день купувати китайські пласмасу, чи купити у Білій церкві чи у Віниці на заводі , тільки на половину менше. Я згідний що за хороший звук тре плтити, однак на сьогоднішній день не завжди ціна відповідає качеству. 

чи купити у Білій церкві чи у Віниці на заводі , тільки на половину менше.

Мені тупо цікаво, що Ви можете купити за половину ціни в МАГА/ ПАРКА.

Зразу приклад:

Пару RCF 715A народ Вам притягне з Польщі за 1200-1300 дол.

Пара MAG MD405A - на сайті  - 1878 дол.

Пара Park Audio T615-P - 2200 дол.

У всіх цих колонках стоїть НЧ динамік з 3" звуковою катушкою!

Висновки?

Підтримую дописувача вище.Більше року тому сам дивився на укр виробника,а потім придбав РЦФ 715 А -не шкодую анітрохи.

Друзі по перше мене активні взагалі не цікавлять, а подруге мене цікавило питання що краще парк чи маг ось і всі питання, нащо мені розказувати якісь непонятні речі, мене цікавлять ці два фірми, RCF довідома пофесіоналам у 2016році зайняла друге місце по масивам після Парк аудіо, ми не сидимо в ресторані що можна плставити активні і працюй ми граємо скрізь і на дворі і в залі.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти