Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підскажіть жо краще колонки Маг чи Парк-аудіо.
Підскажіть жо краще колонки Маг чи Парк-аудіо.

Ну друже не парь собі мозги. Візьми фірму але старші моделі. Вони звучать класно. Я на таких лабав. Візьми собі до прикладу фірми ZECK трьохполоску. Хороша крута фірма і бомбезно звучить. Ціна поміркована і по звучанню не поступається  ні Дінакорду чи Електровойсу.  Так ці колонки мають по 15-20 років але можна ще знайти у хорошому стані і вони ще  довго будуть служити.

 а дати характеристику ніхто не мож

А яку ви хочите характеристику??? Графіки АЧХ .децибели , , то все є на сайтах виробника . якщо відкинути маркетингову мішуру розібратись можна...Тут лабухи спілкуються ,тут ніхто вам замірів не зробить...(нахаляву)...

Ну а своє  ставлення що до вибору акустики всі хто хотів той висловив ...теж досить прозоро. вибирати вам..

І ще, не сваріться так Ви на китай .)))зрештою. переконаний. все решта,крім акустики у Вас як і в більшості саме китай. 

 

Вся техніка має свій ресурс,і 20 років це вже майже " пенсія", вона звісно звучить,але в випадку ремонту нових деталів знайти буде вже трохи гімаройно,треба знов ставити б/у,з баби дівку не зробиш,на жаль ремонт в нашій роботі це важлива складова і при виборі акустики це також треба враховувати.

Так, все має свій певний ресурс.але якщо користувались люди з головою то треба дивитись на стан,І якщо все гуд то брати не задумуючись. Ще можна найти колонки в хорошій кондиції. Я недавно продав колонки Zeck у суперовому стані. І я переконаний що є ще така не одна пара на руках. Головне бажання їх знайти. І як що бережно з ними обходитись то ще порадують не один рік. Ну..........Треба шукати. Головне щоб хлопчина оприділився що він хоче.

Для чого брати  " дьедушку Zecka" якщо можна трохи докласти  і купити нормальну акустику  на нових динаміках B&C чи ще якихось фірмових яка може служити 20 років .  Ну якщо вже Electro-Voice     то краще вже брати в деревяному варіанті elx . Принаймі підмалювати можна якщо щось обдереться.

Моя думка така, якщо хочеш нормальну акустику а не хочеш платити бабки,  то краще купити нормальні динаміки і драйвера  і зробити самому корпуса. Якщо з тим проблема замовити корпуса в майстрів які тим займаються. Так само і з фільтрами.  То вийде нормальний звук за бюджетну ціну.

Це вже колись давно я рахував, НЕ ВИГІДНО !!!  Порахуйте самі, Пачки будуть коштувати мінімум з 200 доларів, Тепер хороші динаміки  400-500 + драйвера з 150-200 а той більше. Ну і добрі фільтра також щось тай коштують до соточки. А тепер все дадайте і скільки вийде ???  Це все щастя получиться коло 1000 доларів а то й більше. А як що захочете трьохполоску ну то потрібно ще накинути. Ну і добрих фільтрів на три полоси Ви не найдете. І не факт що ці колонки зазвучать так як буде хотілось. Так що моя думка що вже краще купити готові колонки де над ними працювали професіонали. Там вже все прораховано і вистроїно. Так що як не крути а гроші за хороший звук треба полюбому викласти.

А "майстрового" звуку не розглядаєте? Є достойні. Знаю київського майстра.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти