Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Souncraft efx-8
Souncraft efx-8

Привіт усім...   Придбав собі такий, друг порадив, ніби не погано звучить))  Хоча це потрібно було зробити, трішки швидше,  проте в мене питання:"Хто на практиці знає, чи є, дійсно, відчутна різниця, якщо є , то яка саме від Fx8"...Те що останній- чисто England, я знаю....До форуму запрошую тих людей, які , насправді, знаються на цьому....

Різниця є у всьому,  FX-8 набагато кращий у всьому. Ревер,плотність,звучання. Ну просто поставте один та другий і зразу ж почуєте різницю.

Ну, якби то була така можливість, то б зробив.....З кола знайомих, які працюють на Саундкрафтах, нажаль всі мають Efx-8((

Я колись на FX-8 працював. Повірь на слово- він просто кращий. Почитай собі ще на різних форумах. Але то вже все одно,ти і так вже придбав китайця. Так що вже працюй на тому що маєш ((((((((((((((    Хоча при бажанні все можна міняти і не тільки на ФХ-8. Є й набагато кращі варіанти.

Які саме варіанти??

 

Дінакорддінакорддінакорддінакорддінакорддінакорд....КМС)))))))     

stepanmelnuk

ні в якому разі не ведись на такі фрази

Дінакорддінакорддінакорддінакорддінакорддінакорд....КМС)))))))     

Є десятки аналогічних, а то і кращих пультів з ревером ще й за   нижчу ціну .   Якщо цікавить пиши в "лічку" .  І що важливо - є можливість послухати в порівнянні .

ні в якому разі не ведись на такі фраз

Тут жодних заперечень.....100% так є......я ж жартував ,це ж очевидно....

 Чому зразу дінакорд. Є наприклад старі пульти типу  Zеck і багато інших старих пультів у яких і ревер класний і звучить добротно. Ну а якщо ідем в перед то вже цифра. Я наприклад працюю на візарді з виносним ревером. Звучить класно,але якщо чесно то задумуюсь про цифру.

Ivan2912

Після візарда  є сенс в  переході , але тільки  не на бюджетну цихру -  при порівнівнянні  , навіть запустивши всі примочки ,  в недорогих модельках мильність  все таки відчувається .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти