Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Souncraft efx-8
Souncraft efx-8

Скажем що Візарда хватає аж по вуха але всеж таки цікавить цифра. Але цікавить щось типу Берінжер Х32 або Allen heath QU 16. Відгуки хороші але хотілося би почути і покрутити самому.

Звичайно - покрутити самому і в порівнянні.  

А  відгуки  дуже часто  бувають замаскованою рекламою  , чи просто  людський фактор спрацьовує -  хвалити те , що  вже моє. 

Судячи з вище вказаного, ніякої конкретики,-все добре по-своєму і , наразі , потрібно працювати на тім, що є)). Зрештою  у мене, ще не найгірший варіант))

Ну так,але залежить як судити і до чого прирівнювати. Найгірший це Електроніка ПМ 01. Хоча колись це був супер пупер апарат,

Iван, та не така й погана электронн. Як би пульт не мав шуму та таких габаритiв, повiр, там е як та чим накрутити те що треба. А не та парамiтрика яку сують хрен зна чого.

Самий гірший з того що я мацав то Саундкінг...о  там дійсно жопа...все решта ,берінжери ,ямахи,крафти,і електроніка в тім числі...на всім можна працювати....краще ,гірше...але працювати можна.....на саундкінгу би не підписався...просто жах

Вадим на пульті Електроніка я працював так років з 20-25 назад і на той час це був пульт взагалі бомба. Правда там не було жодних реверів і стереопар. Після нього ми мали Соундкінг. Там були і дві стереопари і ревер так як в той час називали. А насправді ревера там ніякого не було. Якайсь квакушка, і стереопари не звучали так як собі представляли. В той час Електроніку  поміняли на якусь нам незнайому фірму. Але якщо розібратись то Електроніка звучала краще.Чули тоді про пульт Соундкрафт ФХ-8 але він тоді коштував шалені гроші але дуже хотілось. Потім призбирали гроші і його собі купили за 580 доларів і то тіпа по дешовці. Вот тоді нам відкрились очі. Тоді і ревер і звучання. Просто появилось все, Навіть настроювати нічого не треба було. Пролабали на ньому десь біля 10 років і продали. Хлопці на ньому до сих пір грають і кажуть що вистарчає. Соундкрафт ФХ-8 направду є класним пультом. Просто це Фірма.

 Хлопці на ньому до сих пір грають і кажуть що вистарчає

А чого має не вистарчати...Пульт як пульт..досить непоганий,...ревер в порівнянні з "берінмахою" цікавіше...можна ще щось навіть там трошки фіст йому підкрутити,як памятаю...в порівнянні з виносними "реверками" ну навіть середньо-статистичним мідівербом ....незнаю то на смак....я за мідіверб...))))

 

Ревер там досить не поганий. Там Лексікон ще той !!! І головне що рулиться, а це вже плюс.

Шановні , ми всі ходимо "кругом та по-кругу", вже й до "Електроніка" дійшли)). Хто з Вас всіх скаже, що:" Я під"єднував на одному й тому ж апараті 2 пульти, послідовно,  а саме китайську і англійську модель Саундкратфа" і в чому конкретна різниця??І чи дуже вона відчутна??Адже, я ще, також, працював на Електроніці в свій час і мені не потрібні відгуки і коменти про цей прилад))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти