Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » допоможіть вибрати мікшер
допоможіть вибрати мікшер

Почну з бюджету -приблизно 300 дол.

Потрібно щоб був присутній процесор ефектів.

Кількість мікрофонних входів -не менше 6.

Дещо прикинув,але вагаюсь,так як послухати одночасно можливості немає, між цими бюджетними варіантами:Mackie pro fx 12.,DFX12.,Soundcraft spirit FX 8.,EFX 8.,Alesis multimix 16 .Lem multimix 12-8.

цікавить:   1.звучання   2.якість процесора 

дякую за пораду наперед.

Я б обрав Soundcraft spirit FX 8.

Soundcraft spirit FX 8.Я б тоже выбрал его.Здесь на сайте есть он за 250у.е.,я хотел его забрать,просто денег не хватило,пришлось собирать пассивный пульт саундкрафт ф1 и ревер лексикон(еще не выбрал какой))

В бюджетному сегменті не радив би брати Саундкрафти, Алени, Ямаху, краще взяти Алесіс, Мекі, Проел...... Бо при тій самій елементній базі і звучанні, вони будуть дешевші.

Лексікон МХ це тільки назва, в дійсності це Дігітеч.

а що скажете за Peavey pv 12?

Теж можливий варіант

Як на мене, Саундкрафт Ф-ка + зовнішній проц буде самим оптимальним варіантом. Це те що в майбутньому можна буде легко і безболісно продати. Майже )

Поддерживаю.Сам заказал Spirit F1 и процессор Lexicon MPX100(Он прост в управлении,как мне объяснили коллеги)

Крафт Fx.

Stas007 ,а що з 2процесорних реверів можна підібрати в ціновій категорії 150-170 дол. ?Т.С.300-350,МРХ 200,чи що друге?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти