Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » допоможіть вибрати мікшер
допоможіть вибрати мікшер

Віталій Коваль, я би вибирав серед ТС 350 і МРХ500-550. Навіть не вибирав би а взяв 500-550. ТС теж не поганий варіант за свої гроші, але мені більш подобається теплий звук Lexicon. Вам потрібно послухати зрівняти і зробити свій вибір. Якщо по бюджету не тянете то займіть, як говорив один мій знайомий: "То что одолжил и отдал я забуду быстро, а то что не взял прибор который хотел будет долго меня мучить"  ))

Продаю потужний комплект:Soundcraft M 8 в ідеальному стані+проц.ефектів TC Electronic M-one є деякі царапини по корпусу. Якщо цікавить дзвонимо по тел. 0671350149 і домовл.про ціну та деталі.

можливо,не потемі -яка різниця між м300 і м350 Т.С.?

http://support.tcelectronic.com/entries/20946171-Difference-between-M350-and-the-M300

склав комплект з т.с.М300 та саундкрафта Ф1 спіріт фоліо 14.2.Поки що не  працював на ньому.

 

В мене такий самий комплект, тільки тісюк м 350 а спіріт фоліо 16 2. За такі гроші найоптимальніший варіант ціна-якість.

За такі гроші найоптимальніший варіант ціна-якість.

Враховуючи незначну різницю в ціні між М-300/350 і ТС М-1?

Враховуючи незначну різницю в ціні між М-300/350 і ТС М-1?

Так я з вами згідний, якщо тепер давати 200 зелених за б.у м300-350 то краще взяти М-1.  Коли я купляв свій м350 то різниця  в ціні між ними була більша.

якщо тепер давати 200 зелених за б.у м300-350 то краще взяти М-1

я вклався за все 300 зелених.Misha Verkalets,а як краще ревер до пульта підконектити?я маю на увазі -ouput з ревера куди втикати?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти