Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Лазер
Лазер

Доброго часу доби щановні форумчани , потрібна порада , вирішили придбати лазер , бачили в одного джедая , сподобався, (модель і назву  не  нагадаю , пройшов час), каже що віддав за нього 1500гр., але говорить що є дешевші. Я в освітлюваній апаратурі новачок, звичайно що хотілосяб чогось дешевшого, але розгляну усі пропозиціїї, без фанатизму. 

Ого як багато відгуків!!! Добре поставимо питання по іншому. Відгукніться будьласка, хто використовує лазер на весілльлях, які моделі, де про них можна почитати?

Я використовую світло,що до лазерів маю поки що 2,один заливний і один "комарик".

Шановний Олександр, у мене  Chauvet MIN LASER FX 2.0, за нього можу сказати тільки позитивні відгуки, не великий по розміру, має дистанційний пульт, гарно заливає приміщення зеленим та червоним кольором, як для стадіону він може і слабий ( хоча я не пробував) але граю у приміщені та на вулиці то хватає з головою.

Дякую що відгукнулись, а тепер поясніть що таке заливний і чим відрізняється від ньго  " комарик" ?

Що до  Chauvet MIN LASER FX 2.0, то я знайшов його в інтернеті, ціна 1500 гр, трохи дороговато, може є якісь схожі дешевші моделі, наприклад без пульта? Але  головне те що не зовсім зрозумів опис характеристики, напишіть своїми словами, наприклад: "вращение мотора в обе сторонЫ"-що  вономені дає, що таке автоматичні програми?  Звукова активація - тут зрозуміло, лазер реагує на звук та блимає, але чув байку що є лазери які розрізняють повільну музику від швидкої і до неї автоматично засстосовують  відповідні ефекти - це правда, чи всеж таки байка?

  Я брав його ще до подорощення зі скидкою обійшовся 1000грн. Вращение мотора в обе стороны, у моєму розумінні це хаотичне розміщення промінів лазера, тобто вони бігають як мурахи по стінам ( дуже гарний ефект). Автоматичні програми це наприклад працює тільки зелений лазер, або тільки червоний, режим пауза, швидкість бігання лазера . Хай щастить.

Андрію, дякую за інформацію, ще один нюанс, чи є в ньому такий режим, який би включав  всі єфекти почергово чи хаотично, бо дійсно клацати під час забави не практично?

Питання до 0215, яка ж всеж таки різниця між заливним і комариком?

Ну і питання до всіх, лазери які автоматично змінюють ефект  залежно від темпу музики,  дійсно існують?

Саша, э там така функція, коли автоматично міняються режими.

Олексакндре! Я не рекомендую брати дешеві лазери, беріть ті, що хочаби за $200, якщо Вам потрібно для професійної роботи. В мене їх було більше 10 мабуть, зараз маю 1 синій та 1 лазерний проекор. Моделей не пам'ятаю, якщо цікавить, можу подивитися. Але краще 1 дорогий, ніж 3 дешеві (скажім так).

Користуюся отакими:

BIG Q 3.

Chauvet min laser RBX.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти