Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Запис звуку на "халтурі"
Запис звуку на "халтурі"

Усім доброго здоров'я! Хочу записати роботу гурту на весіллі. Є  пульт Саундкрафт М8 http://www.musiclife.kiev.ua/shop/mikshernyiy-pult-soundcraft-spirit-m8.html

звукова карта Фокусрайт Саффайр про 14 http://www.musiclife.kiev.ua/shop/firewire-interfeys-focusrite-saffire-pro-14.html

та ноутбук Делл. Чи можна усе це скомутувати для здійснення запису в умовах роботи на весіллі?

Заздалегідь дякую за відповіді. 

Вибачаюсь що не даю прямої відповіді на питання. Довший час мене теж "гризло" таке ж питання. Через свою алергію на компутерні девайси я пішов іншим шляхом - придбав рекордер Zoom H-1. Результат мене влаштовує.

Юліанович, дякую за відповідь. Рекордер хороша штука, тільки хотілося би використати ті "девайси", які є в наявності.

В свій час писалися на міні-диск...Результат нас влаштовував(для прослуховування "лажі" кожного...) По-друге:ця звукова карта немає стільки входів,щоб записати весільний гурт окремо кожного.Хіба що нубук і два вокалісти....

muzboss, я й не хочу записувати кожного окремо, тому що розумію, що з даною аудіокартою це неможливо. Йдеться саме про загальний запис.

Як варіант, можете писати звук просто з пульта, бе звукової.

Вихід на пульті REC OUT зєднуєте з мікрофонним входом ноутбука і записуєтесь.

Zh_serhij, дякую за такий варіант!

Розглядається варіант відтвореняя фонограм + запис, чи лише запис ?

Yulianovich, тільки запис, відтворюватись фонограма буде з іншого ноутбука. В принципі я вже навіть знайшов перехідник на основі Express card для fire wire підключення. Проблема в тому, що в ноутбука, який плануємо використовувати в якості накопичувача немає слота для цієї експрес карти. Прейдеться, напевно, продавати ноутбук...

Доброго дня.Я записывался и воспроизводил всё с одного ноутбука.Просто скачайте программу  adobe audition.У меня версия 1.5.Очень удобно.Можно и резать как хочешь трек.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти