Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Запис звуку на "халтурі"
Запис звуку на "халтурі"

Программа Gold Wave - легко и просто, а звук записать- В пульте выход на наушники 

Якщо нема порта в наявності про який ви говорите, тоді не продавайте ноотбук. А з вихода пульта кидайте на мікрофонний вхід, але треба відкорегувати розумно чутливість, тому що мікрофонний вхід це не лінійний. Звичайно що в ноотбуці самому ви нічого не добєтеся хорошого особливо, але щось таки можна. З звуковою картою би справа була. Але, вихід з пульта на вхід мікрофона, і редактор Adobe Audition 3, бажано 3. тому що підтримує Asio драйвер, а якщо ресурс ноута невеликий то краще аудишн 3  і "ASIO ALL 4" драйвер. Можна змінити буферезацію. і затримку. з VST плагінами з власного досвіду знаю що "легше" на ноуті працює cubase 5. але в користуванні Cubase 5 складнішший аніж Adobe Audition 3/ Audition 1.5 би не радив, не робить того чого потрібно ( звучання, чистота звучання) Успіхів вам у роботі )!

і редактор Adobe Audition 3, бажано 3. тому що підтримує Asio драйвер

Трохи кашка у технічній частині.

ASIO - це не є властивість чи атрибут певної програми, це протокол обміну даними, який запиляли пацани з Штайнберга, коли вже не змогли терпіти кривизну реалізації аудіочастини у Windows. Також цей термін з часом стали застосовувати і до драйверів з підтримкою ASIO і просто пишуть: ASIO драйвери. Без них неможливо реалізувати роботу з малими затримками та малими навантаденнями на проц. Тому неправильно говорити про підтримку ASIO програмою, правильно говорити про підтримку ASIO залізом (звуковою картою).

а якщо ресурс ноута невеликий то краще аудишн 3  і "ASIO ALL 4" драйвер.

Це теж ляп. ASIO4ALL теж написаний не від хорошого життя. Добра людина написала універсальний ASIO драйвер для побутових дешевих вбудованих у материнки звуковушок, для яких виробники навіть не думали про професійне чи напівпрофесійне використання. Такі картки суто для домашнього використання, але зважаючи на суперекономний підхід деяких індивідумів до роботи (тотальне "ніщєбродство") прекрасно собі живе-поживає.

 

Щодо підбору софта, то для запису я б не використовував таких монстрів, як Cubase/Sonar чи подібні (вони будуть потрібні потім, при редагуванні), а звернув увагу на маленькі, швидкі програмки. Рекомендую Wavosaur та Audacity.

 

 

Підтримуючи попереднього дописувача, скажу від себе - Audacity досить навіть доставляє... Вона швидка, зручна та пише з достатньою якістю для того, що записати лайв, а потім слухати і шукати косяки в виконанні. Вміє міняти тональність мп3-файлу без зміни темпу. Досить адекватно робить (але за умови, що сам файл адекватно записаний - не всі модулються правильно)

Щодо підбору софта, то для запису я б не використовував таких монстрів, як Cubase/Sonar чи подібні (вони будуть потрібні потім, при редагуванні), а звернув увагу на маленькі, швидкі програмки. Рекомендую Wavosaur та Audacityпане Хапко, доводжу до вашого відома.  Якщо конкретно взяти наприклад Lenovo s 110, поставити на нього cubase 5 з мінімальним пакетом VST, і наприклад бюджетну карточку ESI UGM 96 то можна працювати досить таки комфортно . А з тими самими параметрами, і з тими самими VST і з картою про яку вище йшлося на Adobe Audition 3 працювати неможливо. Тому я би не писав що кубейс такий вже і монстр. Це на практиці все проявилося. Не писав би якби сам не відчув цього. Не буду зараз тут вдаватися в "софтовські терміни" бо рекламу собі не набиваю, а пишу кокретно з чим приходилось працювати. І практично людині раджу що бачив, і як краще. І повторюю ще раз. Що при одному і тому же заданому "залізі", Cubase 5 порівняно з Adobe Audition 3 працює на багато краще !!!!

І Vari Audio також в Cubase 5. що часом таки дуже допомагає. 

Привіт!!! Який у Вас пульт? Просто маю онікс 1220і, то відтворюю і записую через fire wire програмою 

Steinberg - WaveLab 6.11, якщо у вас щось подібне то можу розказати як правільно стикувать...

Шановні колеги!

Постало питання: як записати одночасно 4 мікрофони з виходами XLR в 4 канали?
З техніки:
Є мікшер з потрібними каналами і рекордер ЗУМ Н-2, але це дозволяє записати все лиш в один канал.
Результат поки сумний: чорнова робота і не більше
Зразки: http://www.wir.org.ua/before

порадьте плату/рекордер, щоб можна було підредагувати кожен канал окремо.
Дякую наперед!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти