Головна сторінка » Список форумів » Цікаві забавки » Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
ОДЯГНИ НАПАРНИКА
Це командна гра. Учасники розбиваються по парах. Кожна пара вибирає собі наперед приготований пакет, в якому лежить набір одягу ( потрібно, щоб кількість і складність предметів була однаковою). Всім учасникам гри зав'язуються очі. По команді один з пари повинен на дотик одягнути на іншого одяг з пакету, що дістався йому, за одну хвилину. Перемагає пара, яка швидше і правильніше за інші "одягнеться". Весело, коли в ПАРІ двоє чоловіків і їм дістається пакет з чисто жіночим одягом!

ТАНЕЦЬ З КУЛЬКОЮ
Це дуже проста гра для всіх гостей. Ведучий оголошує гру і умови. Кожній парі дають по кульці. Вони ставлять кульку між собою і, утримуючи тілом, танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено. Той, хто витримає випробування до кінця, - переможець. Хто упустить кульку або кулька лопне від «сильного тяжіння» партнерів один до одного, автоматично виключається з гри. Любителі активних рухів тіла можуть продовжувати танцювати «чисто для задоволення». Дуже весело і забавно буде використовувати для цього конкурсу безліч музичних уривків самих різних стилів, а головне - темпів. Краще почати з повільного танцю, учасникам буде здаватись, що це легко, але найсмішніше попереду. Коли зазвучить енергійна музика, а ще краще - рок-н-рол, ось це буде справжнє випробування!

ЕСТАФЕТА «ЛОЖКА»
В двох командах повинна бути однакова кількість людей, достатньо по 10 - 12. В одній команді тільки дівчата, в іншій - тільки чоловіки. Вони встають лицем один до одного, утворюючи живий коридор. Ведучий оголошує «старт». Задача гравців полягає в тому, щоб щонайшвидше пропустити ложку через власний одяг і встигнути передати її далі по ланцюжку. Чия ложка швидше дійде до останнього гравця, той і переможець.

БІЙ ЯЙЦЯМИ
Чоловікам прив'язують спереду поліетиленовий пакет з 2 сирими яйцями. Вони повинні, розгойдуючи пакет, ними стукатися. Виграє той у кого яйця залишаться цілими.

ПРИЩІПКА
Беруть участь декілька пар. Чоловікам зав'язують очі, можна зв'язати ще руки, а на одяг жінок причіплюються прищіпки (можна в найнесподіваніших місцях ) Перемагає пара, в якій чоловік швидше за всіх збере прищіпки губами. Глядачі можуть підказувати, але не говорити точного розташування.

СНАЙПЕР
Прив'язується на пояс ззаду олівець на нитці. Ті, що змагаються повинні потрапити олівцем в пляшку не користуючись руками.

МІНІФУТБОЛ
Прив'язується на пояс ззаду картопля, або ще щось важке. Ті, що змагаються повинні загнати сірникову коробку у ворота за допомогою цієї картоплі.

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ
Перенести дівчину із стільця на стілець різними способами. Хто придумав більше способів, той переміг.

СТАТУЯ КОХАННЯ
Декількох чоловік виходять. Ведучий ставить пару, роблячи з неї скромну статую любові. Заходить одна людина. Ведучий пропонує йому що те змінити в цій статуї. Людина змінює положення пари на свій смак, роблячи їх положення менш скромним. Після чого він повинен встати на місце одного із статуї. Запрошується наступна людина і т.д. Усовершенствуя статую багато хто не підозрює, що їм доведеться встати на місце одностатевої людини в тій позі, в яку він його поставив.

СТІЛЬЦІ
Беруть участь хлопці. В круг ставлять стільці по кількості учасників. Грає музика. Учасники ходять по кругу. Коли мелодія уривається, кожний учасник повинен залишити що те з свого одягу на стільці, до якого знаходиться ближче за все. Знову грає музика... Так до тих пір, поки природна скромність не візьме вгору, або поки не кінчиться одяг. Так само ходячи навкруги стільців під музику починають одягатися. Деякі залишаються без штанів, але з двома ременями.

ПОДОБАЄТЬСЯ-НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
Хлопці і дівчата стають один біля одного. Всі по черзі, починаючи з того, на якого вкаже ведучий, скаже, що в його сусіді подобається і не подобається. А всі слухають і запам'ятовують. Kоли всі висловляться, ведучий просить поцілувати те місце, яке подобається і укусити за те місце, яке не подобається.

РУШНИЧОК
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Вибирають 3-4 дівчини в спідницях. Дівчатам пропонується широко розставляючи ноги, пройти і пpи цьому не наступити на неї. Після першої спроби пропонується повторити, але вже із зав'язаними очима. Зробивши це не хитре завдання із зав'язаними очима жінка знаходить, що на доріжці лежить чоловік.Чоловік встає і оголошує переможницею ту, яка якнайбільше покpаснела.

СЛІДОПИТ
Дівчина лягає на стільці горизонтально. По її тілу розкладаються цукерки.Хлопцеві зав'язують очі і він повинен їх знайти Можливо запивання горілкою.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ
Беруться дві газети. Дві пари стають на газети, грає музика і пари танцюють.Через деякий час газета згортається удвічі. Танець продовжується. І т.д. можна брати дівчину на руки. Виграє пара, що протрималася довше за все.

АЛКОГОЛЬНА ЕСТАФЕТА
Організовиваєм дві команди.На деякій відстані ставимо два стільці на яких стоять по пляшці горілки і тарілка із закускою. Гра дуже проста: обидві команди шикуються в колони на початку старту. Перша людина з колони добігає до столика і наливає в стакан горілку, вертається назад і торкається наступного гравця рукою, той біжить до столика і випиває із стакана. Повертається, передає естафету третьому. Той біжить і закусує, вертається, передає естафету наступному. Той біжить знову наливає і т.д. Виграє та команда, яка перша вип'є свою пляшку горілки.

ПОХІД В СЛІПУ
Перед добровольцем ставлять в ряд на однаковій відстані пляшки. Потім йому зав'язують очі і повідомляють, що зараз він повинен пройти цей ряд, не зачепивши жодної пляшки. Потім прибирають з підлоги пляшки, після чого гра починається. Ви із задоволеням будете спостерігати за його крокуванням.

ДОКОТИ ЯБЛУКО
Пари стають один до одного особою, тримаючи між животами яблуко. Задача - обертальними рухами докотити яблуко до підборіддя. ЦУКЕРКА Гості розбиваються по парах. В кожній парі - чоловік і жінка. Задача кожній парі (чоловік і жінка) - без допомоги рук, щонайшвидше розвернути і з'їсти цукерку.

СЕКОНД-ХЕНД
Люди стають в коло і під музику починають передавати велику коробку. В коробці лежать спеціально підготовлені предмети одягу. Можна використовувати ВСЕ!!! Коли музика зупиняється, гість, біля кого опинилася коробка дістає не дивлячись перший предмет, що попався. Він повинен надіти на себе і носити певний час. Гра продовжується...

СЛІПІ ПОЦІЛУНКИ
Викликається одна пара учасників. Їм зав'язуються очі і ведучий задає їм питання, показуючи на того, на кого йому хочеться. Наприклад: "Куди б ти поцілував? Сюди?", і показує, наприклад, на руку (куди схоче ведучий). Питання ведучий задає до тих пір, поки учасник із зав'язаними очима не скаже "Так". Тоді провідний питає: "А скільки разів? Стільки?", і показує на пальцях - скільки разів, кожного разу міняючи комбінацію, поки гравець не скаже: "Так". Після цього очі учаснику розв'язують і примушують зробити те, на що він погодився.(наприклад поцілувати руку чоловіка десять разів).

СТРИПТИЗ-ЛІНІЯ
Формуються дві команди: в одній чоловіки, в іншій жінки. По сигналу гравці кожної команди починають знімати з себе одяг і викладати в лінію. У кожної команди своя лінія. Команда зробила найдовшу лінію з одягу перемагає.

ТІЛЬКИ НЕ РЖИ
Гравці сідають навпочіпки в круг ( чоловік-жінка). Сміятися в цьому конкурсі не можна. Ведучий берет свого сусіда за ніс. Всі інші по кругу повинні зробити те ж саме. Коли круг замкнувся, провідний берет сусіда з права за вухо (палець, брова...) і т.д. Вибуває ті, хто засміялися.

ТАНЦОРИ
Чоловік танцюють, тримаючи дівчат на руках. Яка пара протримається довше за всі, та перемогла.

КОМПЛІМЕНТИ
Викликаються двоє чоловіків, які повинні по черзі говорити компліменти ювілярам, наприклад, на букву "п". Що програв вважається той, у кого в запасі не залишилися слова.

ГОНКИ
Викликаються два водії. До двох дитячих машинок прив'язуються довгі нитки, а на кінці прив'язуються олівці. По команді ведучого гравці починають їх змотувати. Виграє найшвидший водій, чия машинка швидше прийде до фінішу.

ФЕРМА
Гравців ділять на дві команди, зав'язують їм очі і перемішують їх між собою. Решта гостей утворює круг. Одна команда "нявкає", інша - "хрюкає". Необхідно щонайшвидше зібратися своєю командою в "купу", не виходячи з круга.

ВІДІРВИ ЯБЛУКО
Учасникам гри за талію привязыват нитку з яблуком. Їх задача відірвати яблуко у іншого, наступивши на нього ногою.

НЕРВОВИЙ ТІК
Тамада просить учасників конкурсу надіти на ніс порожню сірникову коробку. Потрібно, виключно за допомогою міміки, не допомагаючи руками, зняти коробку.

ШАМПАНСЬКЕ ЛОЖКАМИ
Тамада просить вийти учасників і дає кожному по фужеру шампанського. Він пояснює, що переможе в цьому конкурсі той, хто швидше за всі вип'є фужер до дна. Тут конкурсанти починають усміхатися, що може бути простіше.. Тоді тамада пояснює, що переможе той, хто швидше вип'є фужер шампанського ...... чайними ложками. Тамада роздає чайні ложки і конкурс починається.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ
Старий, добрий конкурс - танець на газеті або на листку паперу. Пари танцюють, поступово музика уривається і тамада згортає газету, спочатку удвічі і т.д. З кожною хвилиною простору для танцю ставати все меншим, партнери вже вимушені брати партнерок на руки і таким чином танцювати далі. Досить побитий конкурс, але його можна трохи модернізувати. Тамада запрошує пари для участі в конкурсі. Пояснює умови. Тільки ось партнера тепер потрібно вибрати за допомогою невеликої лотереї. Тамада роздає наперед приготовані картки з номерами і конкурсанти починають їх тягнути. В результаті пари виходять різні, у тому числі і одностатеві. Сміх глядачів вам є гарантований.

КЕЛИХ ТЕРПКОГО ВИНА...
Тамада просить вийти учасників і розділитися на пари (пані і кавалери). Потім він просить сісти на стільці всіх пані, роздає кожну по келиху вина і просить затиснути келихи колінами. Задача кавалерів випити келихи до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі. Партнерки так само не можуть допомагати руками. Після виявлення переможця ролі міняються. Тепер сідають кавалери і затискають повні келихи колінами. Задача пані, так само, випити келих до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі.

ПОЦІЛУЙ МЕНЕ З РОЗБІГУ....
Тамада просить вийти кавалерів і запрошує одну дівчину. Конкурс називається "поцілунок". Кавалерам потрібно поцілувати дівчину в певну частину тіла і назвати її. Наприклад, перший цілує в щічку і говорить "Я цілу (Машеньку) в щічку!". Це значить, що решта кавалерів вже не може цілувати в щічку. Наступний цілує, припустимо, в руку і говорить "Я цілу (Машеньку) в руку. Значить решта партнерів вже не може цілувати ні в щічку, ні в руку і т.д. До кінця конкурсу дівчина буде зацілована у всі частини тіла. Програє той кавалер, якому вже буде не куди цілувати.

МОТУЗКА Тамада запрошує пари. Для цього конкурсу йому знадобитися помічниця. Вони удвох натягують мотузок на рівні голови. Задача кавалерів - узяти дам за талію і не відпускаючи партнерку ні на секунду провести під мотузком. Після того, як всі пари пройшли, учасники повертаються на місце і все повторюється. Тільки тепер мотузок опускається нижче. Задача все та ж - не відпустити партнерку і не зачепити мотузок. Не дивлячись на уявну примітивність конкурсу, проходить він досить весело. Коли мотузок знаходиться сантиметрах в 20 від підлоги, партнери в азарті прагнуть проповзти під мотузком, при цьому несучи на собі пані. Забава під час столу Ще древні римляни казали: „Хліба і видовищ”. Сучасне весілля по-суті побудоване за цим принципом. Стіл на весіллі триває приблизно до двох годин, проте людина наїдається приблизно за пів години. Під час решти півтора години, що люди проводять за столом, їх потрібно трішки розважити і настроїти на веселий лад. Тут ми пропонуємо вам конкурси і ігри, які можна провести під час столів.

НА ЛОСЯ…
Гра-тост, що розрахована на не дуже велику аудиторію гостей (до 50-60 чоловік). Гостям пропонують по-черзі привітати молодят одним словом, яке закінчується на лося, тобто: щоб моглося, жилося, хотілося…,Гість, що повторився виконує штраф.

АЛАВЕРДИ
Схожа на попередню гра, але вона розрахована на більшу кількість людей (від 60 до 150) Тут теж гості по-черзі повинні привітати вітати молодят одним чи двома словами, наприклад: щастя, здоров’я, многая літа. Гість, що повторився виконує штраф. Раджу починати конкурс з старших, а закінчувати молоддю, (коли людей багато, повтори точно будуть). В кінці, попросіть щоб молодята побажали один одному щось, але теж одним словом і без повторів.

Я БУДУ…
Розподіл обов’язків в сім’ї. На невеличких шматочках паперу пишите обов’язки. Наприклад: варити їсти, прибирати в хаті, родити дітей, ходити на пиво… Просите молодих сказати я буду, витягнути папірець і зачитати те, що їм випало.

ХТО РОДИВСЯ…
Древня українська забава, яку як правило проводять під час другого столу, коли гості готові до співів. Тамада, чи музиканти співають: „Хто родився в …………….. , ставай, наливай,(2 рази), Пий до дна , пий до дна, ми нальємо ще вина, многая, многая, многая літа. ” Починають січнем, а закінчують …. Ну тут в кого на скільки фантазії хватить.

ХЛОПЧИК ЧИ ДІВЧИНКА
Гадання, що інколи може суттєво поповнити сімейний бюджет молодят. Просять вийти дружбу і дружку, їм дають повзунята – рожеві і голубі. Хто за те, що в сім’ї першим має народитися хлопчик, кидають гроші в голубі повзуни, дівчинка – в рожеві. Усі зібрані кошти потім віддають молодим на памперси.

АУКЦІОН
Теж покликаний назбирати грошенят для молодої пари. Заздалегіть приготуйте всякі дрібні речі. Сама продукція гостям не показуються, а лише називаються. Наприклад: Музичний центр Соні – дитяче тарахкальце Елегантний універсальний костюм – сімейні труси Посудомиюча машина – губка для посуду Універсальний чистячий засіб – рулон туалетного паперу. Засіб для зняття макіяжу – наждачний папір… тощо Далі проводите стандартний аукціон. Усі зібрані кошти потім віддають молодим на памперси.

ПІСЕННІ БАТАЛІЇ
Якщо гості хочуть поспівати – зупинити їх не можливо. Але щоб цей хор не перетворився на какофонію запропонуйте їм таке: столи що з боку молодої співають пісні з жіночими іменами, столи що з боку молодого співають пісні з чоловічими іменами (не потрібно співати всю пісню, достатньо буде одного куплету).

СПОВІДЬ
Для цієї гри запитання і відповіді треба написати на окремих карточках і розкласти їх на два підноси. Кожен учасник спочатку називає того кому він адресує запитання, потім витягує карточку з питанням і читає її. Той кому адресоване запитання, витягує карточку з відповіддю, читає її, а потім вибирає, кому далі він адресує питання. Приклади запитань: Чи любите ви цілуватись з незнайомцями Чи приховуєте ви ліві заробітки Чи любите ви гортати Кама-Сутру Чи вірите ви в платонічне кохання… і так далі (радимо робити до 15 запитань – більше може набриднути) Приклади відповідей: Так, але тільки з будуна. Тільки в присутності мого адвоката Ні, бо я боюся свою тещу Так, і я від цього тащуся… і так далі. Жартівливі документи Під час першого столу, тай під час всього весілля можна вручати молодятам, їх батькам, гостям усякого роду жартівливі посвітчення, ліцензії, тощо. Тут ви знайдете кілька прикладів таких документів. Інструкція з використання нареченої Назва товару: „Дружина побутово-святкова багатофункціональна система „Ірина”. Призначена для використання в загальних цілях. При придбанні переконатись в наявності пломби заводу-виробника та гарантійного талону. Технічні дані: Габарити: 90-60-90 Вага: 49 кг Споживання пального: 3- можливо 4 вареники на трудодень. Підзарядка здійснюється через блок живлення. Можливі режими роботи: 1. прання 2. готування їжі 3. прибирання, всього до 100 автономних режимів Тривалість роботи в автономному режимі – 24 години. Основний комплект: 1. жінка – 1 шт. 2. плаття біле – 1 шт. 3. туфлі білі – 2 шт. 4. фата – 1 шт. Ремонтно-аварійний комплект: 1. туш -1 шт. 2. лак для нігтів – 5 шт. 3. помада – 3 шт. Перед початком експлуатації уважно вивчити інструкцію по використанню та чітко дотримуватися усіх вимог експлуатації. Вимоги з правил техніки: 1. перед початком роботи переконатись у справності усіх агрегатів виробу 2. не випускати з рук 3. не позичати 4. не здавати в оренду 5. не залишати без нагляду УВАГА • в жодному разі по виробу не стукати і не кантувати. • очищення прибору здійснюється шляхом легкого здування з нього пилинок. Можливі неполадки і шляхи їх усунення: 1. Відмовляється готувати їсти – зводити в ресторан 2. Відмовляється прати – зняти з шиї срібний ланцюжок, одягнути золотий 3. Відмовляється прибирати – купити норкову шубу 4. Просто відмовляється – діяти відповідно до ситуації Громадяни, прошу хвилиночку уваги, інспектору по ліцензійно-дозвільній роботі МВД міста... майору Поженіхину, тобто мені, поступила заява громадянки (ПІП нареченої) наступного змісту: «Прошу видати мені ліцензію на носіння чоловіка в голові, серці, на плечі і на застосування його в домашньому господарстві і для інших дозволених сімейним законодавством цілей». До заяви додається: - голова - зачіскою прикрашена, пустотливими очками пострілююча; - серце - любовною пристрастю палаюче; - плеча - ніжні; - руки - до виготовлення кулінарних шедеврів готові; - а також щось розміром від 90 до 60 і знову до 90. Проте цього не достатньо. Для отримання ліцензії потрібні ще дві характеристики: з місця роботи, з місця проживання. Чи є серед присутніх колеги по роботі? Ось і чудово, відповідайте на декілька питань. - Як часто займає службовий телефон особистими розмовами? - Скільки разів на день міняє наряди і макіяж? - На скільки годин їй хватає зарплати? - Чи йде додому завчасно? - Чи часто залишається на наднормову роботу, з ким саме? - Чи поважає її начальство? Як саме? Чи є серед присутніх сусіди громадянки., за місцем проживання? Чудово, складемо ще одну характеристику. - Як голосно співає громадянка вранці? - Чи бере участь в суботниках, недільниках і тому подібних заходах? - Чи не труїть сусідів духами і дезодорантами? - Як часто звучать під її вікном серенади? Так, ясно — обидва характеристики позитивні. У такому разі, розглянувши заяву, характеристики з місця роботи і місця проживання, а також голову, серце, плечі, руки і щось розміром 90—60—90, виношу ухвалу задовольнити заяву громадянки (ФІО нареченої). Ліцензію, що вимагається, видати негайно. Громадяни гості, ще хвилиночку уваги. Інспектору по ліцензійно-дозвільній роботі МВД міста... майору Поженіхину M. Же., тобто знову ж таки мені, поступила ще одна заява громадянина (ФІО нареченого) наступного змісту: «Прошу видати мені ліцензію на носіння дружини в голові, серці, на руках і на шиї і на застосування її в домашньому господарстві і в інших дозволених сімейним законодавством цілях». До заяви додається: - голова - розумна, любов'ю на 360 закручена; - шия - м'язиста, потрійним одеколоном продезинфікована; - серце - гаряче, що з потрібною частотою б'ється; - руки - манікюром не розпещені, обручальним КІЛЬЦЕМ позолочені; - ніс - запах грошей знаючий, до алкоголю і тютюну байдужий. Але, громадяни гості, як ви самі розумієте, характеристики з місць роботи і проживання теж будуть потрібні. Чи є серед присутніх колеги даного громадянина по роботі? Чудово, відповідайте на декілька питань. - Скільки відповідально відноситься до посадових обов'язків? - Чи має стягнення або заохочення? Якщо так, то за що? - Чи складає отриману зарплату в одну кишеню або розпихує по різних? - Чи користується пошаною товаришів по роботі? - Чи користується любов'ю товаришів по роботі? Як часто і яким саме чином? Ясно, характеристика позитивна. Тепер хотілося б побачити сусідів даного громадянина. Чудово, сусіди теж є. - Чи регулярно вітається, зустрічаючись на сходах? - Чи часто ночує в під'їзді в нетверезому вигляді? А в тверезому? - Чи часто приймає у себе підозрілих громадян і громадянок? - Скільки разів на місяць заливає нижніх сусідів? - Чи регулярно чергує на сходовому майданчику? Що ж, характеристика цілком позитивна. Дозвольте оповістити ухвалу. Розглянувши заяву, характеристики з місця роботи, і місця проживання, а також голову, серце, шию, руки і невстановлений прилад, ухвалюю рішення заява громадянина (ФІО нареченого) — задовольнити. Ліцензію, що вимагається, видати негайно. Тости за молодят Весілля це свято для усіх, але на сам перед це свято молодят і для молодят. Тому найбільше привітань і тостів звучить в їх адресу. Тут ви зможете прочитати кращі тости для молодят. * * * Дорогі молодята! Як писав великий іспанець Сервантес: "Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність - багатством, а краплі вогню - перлинами". Так вип'ємо ж за те, щоб у вашій відмінній сім'ї ви все це побачили неозброєним оком! * * * Був я на одному весіллі. Весілля непогане. Але не цим вона мені запам'яталася, а зовсім іншим. Коли гості стали розходитися, наречена їм говорить: - Спасибі, що ви прийшли! Спасибі за подарунки! Даруйте, якщо що було не так... Я ж вперше виходжу заміж! Наступного разу, сподіваюся, буде краще! Хочу звернутися до кожного з молодят: нас цілком влаштовує це весілля! І нам, і вам не потрібно наступною. Живіть щасливо. * * * Свічка - це високий символ. По-перше, вона джерело світла і тепла. По-друге, її полум'я прагне вверх, і тому вона втілює рух до вищого. По-третє, в її полум'ї згоряють всі погані помисли і відчуття. Я п'ю за те, щоб негасима свічка вашої любові завжди освітлювала і зігрівала ваш шлях, допомагала руху вгору і в її полум'ї згоряло все негативне в нашому житті. Гірко! * * * В Стародавній Греції була богиня Ніка, богиня перемоги в битвах і змаганнях. Вона зображалася у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмовою гілкою в руках - символом першості. Життя - боротьба, битва. Побажаємо, щоб наречена, як богиня Ніка, приносила чоловіку успіх, перемогу і першість! * * * Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам'ятали слова французького письменника Жана Ростана: "Хороша сім'я - та, в якій чоловік і дружина вдень забуває про те, що вони коханці, а вночі - про те, що вони подружжя". Вип'ємо за те, щоб у вашій сім'ї було так! * * * Тост-анекдот Зустрічаються двоє. - Ви одружені? - Одружений. - Давно? - Це залежить від моєї дружини. Іноді, немов вчора обвінчані, а іноді - ніби сорок років одружені. Дорогі молодята, живіть все життя так, ніби тільки вчора повінчані! * * * Побажання нареченій! Одного разу в будинок, де святкувалися весілля двох сестер, з'явилася стародавня старенька з костуром і попросила її нагодувати. Старша з сестер розсердилася і хотіла виштовхати її за двері, а молодша усадила за стіл і нагодувала. Старенька виявилася чарівницею, і вона наділа на очі старшої сестри невидимі сірі окуляри, а на очі молодшої - рожеві окуляри. І старшій весь світ почав здаватися похмурим, її все дратувало, і через кожні дрібні гроші вона скандалила. Вона подарувала чоловіку темне, безрадісне і убоге життя. Молодша ж бачила все в рожевому світлі - добрим, прекрасним, гідним любові. Вона була терпима, не помічала дрібної і неминучої провини чоловіка і подарувала йому світле життя в атмосфері любові і радості. Царство сім'ї - це царство жінки, і у владі дружини зробити з подружнього життя світле і довге свято. Побажаємо ж нареченій створити цей рай щасливого сімейного життя. За щастя молодят! Гірко! * * * Якщо в сім'ї народжуються 10 дітей, і половина з них схожа на батька, то батькові вручається медаль "За сумісницю"! Якщо в сім'ї 10 дітей, і ніхто з них не схожий на батька, то йому вручається медаль "За невтручання"! Якщо в сім'ї 10 дітей, і всі вони схожі на батька, то йому вручається медаль "Батько - молодець"! Побажаємо нашому нареченому стати батьком - молодцем. * * * Зустрічаються два приятелі. Один питає іншого: - Ти що такий забембаний? Як життя? - Так так собі... - Чого так? - Так ось дружина з тещею зовсім заїли. - А ти не дайся! Як почнуть насідати, стукни кулаком по столу: "Хто в будинку господар?" А для хоробрості пропусти стаканчик. Прийшов чоловік додому, а дружина і теща відразу взялися за нього - одна бурчить, інша виховує. Випив він для хоробрості, а потім - бах! - кулаком по столу: - Хто в будинку господар?! Дружина поволі встає: - Що-о-о?! Теща теж підіймається з-за столу, руки в боки: - Що-о-о?! Мужик, заїкаючись, тоненьким голоском: - А що...і запитати...вже не можна? Давайте і ми запитаємо нареченого: "Хто в будинку господар?" Хай при дружині і тещі відповість нам. За господаря в будинку. За нареченого. * * * Чоловік питає у Бога: - Господь! Чому ти створив жінок такими красивими і одночасно такими дурними? - Красивими - щоб їх могли любити ви, чоловіки. А дурними - щоб вони могли любити вас, чоловіків. Якщо ж жінка красива і недурна, їй, звичайно, важко полюбити чоловіка. Цей чоловік повинен бути винятковим. Таким і є наш наречений. Давайте вип'ємо за нашого виняткового нареченого. * * * Стрибала жаба по дорозі і не помітила, як на неї каток накатувався. Втиснув її в асфальт і покотився далі. Жаба насилу вибралася з асфальту, обтрусилася, розпрямила своє тіло і говорить: - Ось притиснув, так притиснув!.. Не те, що наші мужики на болоті! Нашій нареченій повезло! У неї чоловік спортсмен! І вже, звичайно, він її обійматиме не так, як наші мужики на болоті! За нареченого. * * * Хлопець питає свою дівчину: - Чому ти не хочеш вийти за мене заміж? - Із двох причин, - відповідає дівчина. - Перша причина - це ти. Друга - хтось інший. Наша наречена зважилася вийти заміж за нашого нареченого і на це теж були дві причини: перша - це наш наречений зі всіма його безперечними достоїнствами, і друга - відсутній когось іншого, який хоча б трохи наближається по рівня до нареченого. Пропоную тост за нареченого * * * Хлопчик питає батька: - Це правда, що подружнє життя схоже на лотерею? – Hі, синок. В лотереї у тебе є хоч який-небудь шанс... Так вип'ємо за шанс, який наречений не упустив - за наречену. * * * Дружина питає чоловіка: - Признайся, дорогий, які жінки тобі більше подобаються: красиві або розумні? - Ні ті, ні інші, - відповідає чоловік. - Тому... я одружувався з тобой! У нашого нареченого теж незвичайний смак - він вважає, що дружина повинна бути і розумна, і красива. Так вип'ємо ж за його наречену. * * * Чоловік і дружина - це ті дві ноти, без яких струни їх сім'ї не дають повного акорду. Так вип'ємо ж за прекрасну музику яка б звучала в їх серцях і зігрівала рідних і близьких. * * * Як свідчить старогрецький міф, колсь на землі жили андрогени, і був кожний з них і чоловік і жінка. Вони були незалежні, самодостатні, а по своїх талантах наближалися до богів. І тому розгнівався на них зевс, розрубав кожного на дві половинки і розкидав по світлу. З тих пір ходять дві половинки по землі і шукають свою пару. Вип'ємо за щастя тих, хто знайшов один одного і тепер є єдиним цілим. * * * Один чоловік багато років шукав ідеальну жінку. Нарешті, коли він був вже не молодий, він зустрів свій ідеал. З трепетом запропонував він своїй обраниці руку і серце. Але вона відмовилася вийти за нього заміж. І знаєте, чому? Вона шукала ідеального чоловіка. Так вип'ємо за наших молодят, за їх любов, яка не помічає недоліків, а бачить тільки достоїнства! * * * Любов - це невідома країна. Ми всі до неї пливемо, кожний на своєму кораблі. І кожний з нас на своєму кораблі капітан і веде корабель своїм власним курсом. Я піднімаю свій келих за ваш екіпаж, тепер уже сімейний. Бажаю вам благополучного плавання по бурхливому океану життя. Бажаю вашому сімейному екіпажу любові, щастя, достатку, здоров'я і успіху. Успіх - це не маловажний чинник, адже на "Титаніку" все було багато, щасливо і здорово, а ось успіху їм не вистачило. Одним словом, цей келих ми піднімаємо за вас дорогі молодята! * * * Прислів'я говорять, що перше багатство в житті - це здоров'я, а друге - дружина. Хороша дружина - половина щастя.. З доброю дружиною горе - півгоря, а радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я і вип'ємо за неї! * * * Дорогі молодята! Ви напевно чули легенду про синього птаха? Синій птах - це птах щастя. Легенда свідчить, що та людина яка її піймає, буде щаслива все життя. І ось, такі ж молоді люди як ви, одружувалися, виходили заміж, і відправлялися на пошуки синього птаха. Вони довго поневірялися у пошуках птаха щастя, не знаходили її, старіли і вмирали нещасними. І мені хотілося б побажати вам, що б ви ніколи не шукали синього птаха на стороні. Тому, що з сьогоднішнього дня птах щастя у кожного з вас знаходиться під рукою. У нареченого вона сидить справа, у нареченої - зліва. І мені хотілося б побажати вам, що б ви ні на мить не випускали щастя з своїх рук! * * * Слово "супруги" произошло від старогрецького "упряжка волів". Наші молодята, як два воли, упряжені в одну упряжку, йтимуть по нерівному кам'янистому полю життя назустріч сонцю, назустріч щастю. Хай же працьовитість, терпіння і цілеспрямованість ніколи не покидає їх на шляху! Хай множиться і росте їх поголів'я! * * * Відомий письменник сказав: "Щастя - це коли тебе розуміють". Це дійсно так. Кожний з нас хоче бути тим, що зрозуміє іншими людьми, адже завжди дуже важливо відчувати підтримку і пошану оточуючих. Я хочу побажати нашим молодятам взаєморозуміння і любові на довгі-довгі роки! Щастя вам, дорогі! * * * Їхав пастух по полю, шукав вівцю, що відбилася від стада. Під'їхав до обширного виноградника. Бачить, там працює якій те сивий чоловік. поздоровався з ним пастух і говорить: - чи не бачив ти моєї вівці, добра людина? - Ні, не бачив, але може бути, тобі допоможе в цьому мій старший брат? Він працює он на тому краю виноградника. запитай у нього. Під'їхав пастух до старшого брата сивої людини. У цього голова і борода з одного боку чорна, а з іншою - сиві. Поздоровався з ним пастух. Запитав про свою вівцю. Напівсива людина говорить йому: - Я твоєї вівці не бачив, але мій старший брат піймав сьогодні вранці чиюсь вівцю. Він працює на протилежному краю. Під'їхав пастух до старшого з братів і бачить перед собою молоду людину без єдиного сивого волоса на голові. Поздоровався з ним пастух, розказав про свою біду. Людина віддала пастуху його вівцю. Подякував його пастух і питає: - Скажи мені, добра людина, чому твої молодші брати виглядають старше тебе? - Наш молодший брат посивіє, тому що одружувався не по любові, а узяв собі дружину багату, але злу. Середній брат наполовину сивий тому, що до цих пір не одружувався. А я молодий тому, що одружувався на улюбленій дівчині, і щодня, прожитий з любимою, продовжує мені життя. Так вип'ємо ж за любов, яка робить закоханих вічно молодими! * * * Одна дуже мудра приказка свідчить, що в перший рік подружнього життя говорить чоловік, а дружина його слухає і мовчить. В другий рік подружнього життя дружина говорить, а чоловік слухає і мовчить. А на третій рік подружнього життя обидва говорять, а слухають сусіди. Так вип'ємо ж за те, щоб молодята розуміли один одного без слів у всі роки свого подружнього життя! * * * Надумав один молодий хлопець одружуватися і прийшов до свого батька. Батько в цей час сидів, задумавшись, під покровом старого дерева і щось креслив прутиком на піску. Молодий хлопець, наблизившись до нього, сказав: - Батько, мені потрібна твоя порада. я зустрів прекрасну дівчину і хочу, щоб вона стала моєю дружиною. Батько, не відриваючись від своїх дум, не піднімаючи голови, накреслив на піску нуль. - Батько, я упевнений, що вона буде прекрасною господинею. Батько, все так само не відриваючись від своїх дум, накреслив ще один нуль. Хлопець продовжував перераховувати достоїнства дівчини, але батько весь цей час креслив одні тільки нулі. Хлопець нарешті зневірився і крикнув: - Батько, я люблю її більше життя!!! Після цього батько шанобливо подивився на сина і попереду всіх нулів накреслив одиницю, і сказав: - Так, синок. Тепер ти можеш одружуватися. Так вип'ємо ж за любов, яка здатна збільшити всі достоїнства в раз! Тости за батьків Батьки молодих, це другі по важливості люди на весіллі, адже це вони народили, виростили, а тепер поєднують серця своїх дітей, тому тости за батьків є необхідним атрибутом весільного торжества. Тут ви зможете прочитати кращі тости за батьків. * * * Тост за батьків нареченої - тещу і тестя В цей знаменний день я хочу проголосити тост за батьків нареченої - тещу і тестя. Вони виростили розумну, красиву, веселу дочку - приємно подивитися. Недаром наш наречений так полював за нею. І хоча деякі говорять, що теща - терен в букеті шлюбу, гірка мікстура, але розумна теща - як мати зятю. Побажаємо їй приносити в сім'ю дочки допомогу, доброту, пораду, ласку, а не розлад. За ваше здоров'я, дорогі тесть і теща! * * * Два леопарди кружляли в лісі і набрели на хатину. В ній на підлозі була постелена шкура леопарда. - Ти знаєш, що це таке? - запитав один леопард у іншого. Той поглянув на шкуру і затремтів, прошепотівши з жахом: - Біжимо! Це моя теща! Давайте піднімемо келихи на честь хороших тещ, яких би ми не боялися! * * * В цей святковий і радісний день необхідно підняти келихи з любов'ю і пошаною до тих, хто, якщо можна так сказати, винен у наявності винуватиці сьогоднішнього торжества - я маю на увазі поважаних батьків нашої милої нареченої. Подивіться, різні відчуття борються в їх серцях. Їх лиця то сумні при думці про майбутню розлуку, то радісні побачивши щастя їх дорогоцінної дитини. Дорогі батьки нареченої, женіть геть сумні думки, радійте щастю молодят, адже сьогодні ви отримали ще й сина. Так піднімемо ж келихи за здоров'я і довголіття батьків нареченої! * * * Є чудова російське, прислів'я: "Золото і срібло не старіють. Мати і батько ціни не мають". Тато і мама, я хочу подякувати вам за все, що ви зробили для мене... За вашу любов, доброту і підтримку. Я хочу, щоб всі гості, присутні на весіллі, випили за наших батьків! Ще раз, спасибі вам! * * * Бажаючи всього найдобрішого нашим молодятам я хочу одночасно дати їм і мудру пораду: ніколи не забувайте тих, хто дав вам життя, - батьків своїх. Не жалійте для них ласкавого слова. Підійдіть до них ближче, та поклоніться їм нижче, як говорили за старих часів. Адже молодий працює руками, а старий - розум дає. Прикладіть до свого розуму батьківський - безбідно життя проживете. За взаєморозуміння батьків і молодят!
Респект!!!! Трохи багато букв, але цікаво!
Супер Ігорко, був би на сайті рейтинг, я б тобі його кожен день підіймав.
Ігор супер !!!  Дуже дякую.

Ось ще одна забавка:

Вибираємо 2 команди, молодого і молодої (по 10чоловік)
                Беремо 2 ложки до яких привязані шнурки і учасники команд перепихають через одяг
                ці ложки. Молоді тільки розмотують клубки.
                Перепихати можна по любому ( через рукави, спідниці, сорочки і т.д.)
                Даємо ці ложки молодятам і вони починають змотувати. Хто швидше змотає, той виграв.
               Команді переможцю-приз (розпивають спільно пляшку)
Успіху і парноса !

Ігорю респект!!!

А ось ще забавка:

Алькатест!!!

Вибирається  6-10 чоловіків, серед яких обов"язково повинні бути дружби! (бажано, щоб вони були не зовсім тверезі)))))))), вони стають в одну лінію.  В одній частині залу ставиться табуретка (не висока, як альтернатива табуретці футляр від акордеона) В протилежному кінці залу ставимо дружку. Правила: ведучий рахує до 12!!! За цей час хлопець під музику повинен якнайшвидше бігати кругом табуретки в одну сторону. Після того, як ведучий дорахує до дванадцять і скаже "Вперед до дружки" хлопець, чи чоловік) біжить і цілує дружку в щічку!(чи куди дістане) Ізюминка: ведучий повинен рахувати так, щоб за одне "число" хлопець пробіг разів 2-4, при чому бігав швидко, результат -- конкретне головокружіння! При цьому ведучий повинен бути готовий спіймати гостя, коли той буде падати!))))))) Гра проходить дуже весело!!!!!! В кінці можна поставити молодого, і молоду, правда молодому рахувати швидше, щоб він бува не впав!))))))))

P.S.

Якщо щось незрозуміло написав, пишіть, роз"ясню!)))
ясно одне,якщо ведучий не втримає гостя,купа крові і розбиті писки-сам бачив.Весело капець!!!!!!!!!!!!!

ПРИВІТ УСІМ ! ВІТАЮ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ Веселі конкурси ПОДАРУНКИ НАРЕЧЕНОЇ Їх наперед ховають в повітряні кульки і надувають їх. Подарунок – це записка із завданням щось заспівати, зіграти, прочитати і т.д. наречена дарує кулі гостям, а дружка потихеньку їх проколює. Кожен гість повинен виконати завдання, що випало йому. ФІГУРИ Учасники діляться на команди. Грає музика, всі танцюють, стрибають, ходять - словом, роблять що хочуть до тих пір, поки грає музика. Як тільки вона замовкає, ведучий називає яку-небудь фігуру, яку команда повинна утворити. Спочатку краще задавати легкі фігури: круг, квадрат, трикутник, а вже потім складніші - такі, як букви алфавіту. За кожну фігуру, виконану швидше і краще за інших, команді присуджується одне очко. Виграє команда з найбільшою кількістю очок. ХТО ШВИДШИЙ Ведучий пропонує учасникам вийти і дає кожному по фужеру шампанського. Він пояснює, що переможе в цьому конкурсі той, хто швидше за всіх вип'є фужер до дна. Тут конкурсанти починають посміхатися, що може бути простіше.. Тоді тамада пояснює, що переможе той, хто швидше вип'є фужер шампанського ... чайними ложками. Тамада роздає чайні ложки і конкурс починається. ОСТАННІЙ - ЗАЙВИЙ Відомий конкурс, але при активному вживанні алкоголю проходить досить весело. Стільці ставлять навкруги спинками один до одного. Учасників повинно бути на один більше, ніж стільців. Звучить музика, всі учасники ходять навколо стільців. Як тільки тамада зупинив мелодію, всі повинні швидко зайняти свої місця. Та особа, якій не дісталося місця, вибуває. ЗБІР УРОЖАЮ Завдання гравців кожної команди - щонайшвидше без допомоги рук перенести в певне місце апельсини. ЛОПНИ КУЛЯ Тамада запрошує пари. Пари затискають повітряну кульку животами. По сигналу тамади вони починають тиснути на кулі. Виграє пара, яка перша роздавить кулю. ЕСТАФЕТА КРАВАТКИ Виберіть декілька пар (чоловік, дружина або хлопець і дівчина). По сигналу кожна дівчина повинна розв'язати краватку свого партнера, повністю зняти його, помахати ним глядачам і потім знову його одягнути і зав'язати. Перша, хто закінчить, перемогла. Можливі заохочувальні призи за красу і за унікальність виду вузла (Приклад: за краватку, зав'язану на бантик). КОНКУРС ДЖЕНТЕЛЬМЕНІВ Тамада пропонує перенести дівчину із стільця на стілець різними способами. Хто придумав більше способів, той переміг. ЧИ МИ ЩЕ ТВЕРЕЗІ Гостям пропонується перевірити себе на тверезість. До центру зали викликають декілька пар, чи молодих людей, пропонують сісти на стільці. Щоб їм було “зручніше і цілком, як вдома перед телевізором” накривають всіх одним покривалом. Ведуча запитує, як кожного звати і т.д., заморочує їх. Потім оголошує завдання. Вони повинні добре подивитись одне на одного, і зняти з себе те, що у них є спільного. Гра закінчується тоді, коли хтось здогадається зняти покривало. ТАНЕЦЬ З СЮРПРИЗОМ Всі гравці танцюють і одночасно передають один одному невеликий предмет (апельсин, стакан і т.д.) Ведучий час від часу вимикає музику. Той, у кого у цей момент опинився в руках предмет, вибуває. Перемагає останній гравець, що залишився на танцювальному майданчику. . ТАНЕЦЬ З КУЛЬКОЮ Це дуже проста гра для всіх гостей. Ведучий оголошує гру і умови. Кожній парі дають по кульці Вони ставлять кульку між собою і, утримуючи тілом, танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено. Той, хто витримає випробування до кінця, - переможець. Пара, у якої кулька впаде або лусне, автоматично виключається з гри, але може продовжувати танцювати заради задоволення. Дуже весело і кумедно буде використовувати для цього конкурсу безліч музичних уривків різних стилів, а головне - темпів. Краще почати з повільного танцю, для учасників це здасться легким, але найсмішніше попереду - рок-н-рол – ось це буде справжнє випробування! ДЛЯ ГОСТЕЙ Гості за столиками за командою ведучого починають передавати один одному ляльки хлопчика та дівчинки. Котра лялька швидше дійде до молодих, той в них перший і народиться. МОЯ ПІР’ЇНОЧКА Молодий обирає, та кличе до себе хлопців, які найбільше його поважають, молода, відповідно обирає дівчат. Завдання: Вибрані пари повинні – хлопці узяти на руки дівчат, присідати і примовляти: “Ти ж моя пір’їночка, ти ж моя легесенька!” Хто більше разів присяде - той більше поважає молодих і той отримує зі столу молодих пляшку шампанського. КОНКУРС "БАТЬКІВ" Для конкурсу обирають двох молодих, яким зв’язують праву і ліву руки разом. Завдання: вільними руками одягнути ляльку. Призом слугує пачка “памперсів”. ПЕРЕДАЙ ПЛЯШКУ Для конкурсу беруть однакову кількість хлопців та дівчат, ставлять їх колом, щоб чергувалися хлопець, дівчина. Першому гравцю вставляють між ніг пластикову пляшку об’ємом півтори літри. Завдання: передавати пляшку по колу із ніг в ноги, без допомоги рук. Пара яка втратила пляшку вибуває із змагання. Виграє та пара, хто залишиться останньою. МОЄ СОНЕЧКО Молодий і молода змагаються у красномовстві- - хто скаже коханій людині більше ніжних слів. Приз: маленька статуетка із закоханою парочкою, свинками, голубами чи щось подібне. МОЯ ЦУКЕРОЧКА Обирають двох хлопців, та дві дівчини. Розбивають їх на пари, дівчат кладуть на стільці, хлопцям зав’язують очі. На кожну дівчину кладуть сім цукерок. Вмикають музику, але не довше двох хвилин. Завдання хлопців знайти усі цукерки. Завдання можна ускладнити, якщо непомітно від хлопців забрати одну цукерку, тоді і дівчата отримають задоволення і глядачі. Приз: чупа-чупс - дарується дівчині, а хлопцю диплом почесного "Мацяльника". ХЛОПЧИК АБО ДІВЧИНКА Нареченому з нареченою протягують миску з листям капусти. І говорять "Зараз з'ясуємо хто у вас буде первістком - хлопчик або дівчинка? Кого там знайдете, той і буде. " Коли молодята починають шукати, то говорять "Скільки вам років? Не знаєте, звідки діти беруться?" КОМПЛІМЕНТИ Викликаються двоє або більше чоловіків, які повинні по черзі говорити компліменти нареченій, наприклад, на букву "О". Програв той, у кого в запасі не залишилося слів. ВИВЧАЄМО АЗБУКУ Ведучий говорить: "Всі ми люди, утворені, а ось чи знаємо ми азбуку?" З букви А, і далі по алфавіту, гравець починає фразу-вітання. Наприклад: А- Айболіт вітає молодят! Б-будьте пильні, весілля у розпалі! В-вип’єм за наречену! Особливо весело коли гра доходить до Г, Же, П, И, Ь. Приз отримує той, хто придумав найсмішнішу фразу.

НАЗВИ ЧИСЛО
В конкурсі можуть приймати участь або наречені, або їх свідки. Молодій або дружці, які не здогадується про те, в якому саме конкурсі приймають участь, пропонують назвати довільне число. Наприклад, наречена говорить число «десять». Отже, наречений має перенести дружину з одного краю залу в інший десятьма різними способами (на руках, на плечах, поставивши її собі на ноги і так далі, наскільки вистачить фантазії та сили). Звичайно, не пощастило тому чоловікові, який в дитинстві мало каші їв, або якщо його дружина любить великі числа. Зрозуміло, що в даному конкурсі краще встановлювати нареченій або дружці певні обмеження на числа. Наприклад, від п’яти до десяти, оскільки менше п’яти може бути нецікаво, а більше десяти – не під силу або не вистачить фантазії. Можливі різноманітні конкурси, в яких чоловік і жінка мають годувати одне одного різними нестандартними способами.

ЖІНКА - ЦЕ...
У цю гру можуть грати скільки завгодно чоловіків. Наприклад, вибудовуєте всіх чоловіків вечора (хоча вони можуть залишатися і на своїх місцях). Після того, як Ведучий скаже слова "жінка - це", кожний з учасників в порядку встановленої черги повинен назвати яку-небудь асоціацію із словом "жінка". Відсів учасників відбувається сам собою. Не можна повторюватися і думати більше 5 секунд. Наприклад, жінка - це спокуса, жінка - це пристрасть, жінка - це змія і так далі. Такий конкурс можна проводити і під назвою "ЧОЛОВІК - ЦЕ. " Також можливі будь-які варіації з женихом, нареченою, весіллям, любов'ю і так далі.

За 7 років жодної крові і розбитого писка не було!) Але з тим, що ведучий повинен по максимому контролювати ситуацію, згоден!)))

Всім привіт! Ось ще прикольна забавка - "ТРУСИ".

Для гри потрібно дві пари жіночих панталонів (бабусиних), бажано великого розміру, два відра та 20 надувних кульок. З гостей будується дві команди по 10 чоловік, можна різної статі. Команди шикуються та навпроти них ставляться відра на відстані десь метрів 8-10. Кожна команда отримує труси та кожний ігрок - кульку.

Під веселу музичку перший - вдіває труси, біжить до відра, спускає труси нижче колін, сідає на відро, дує кульку доки вона не лопне, встає одіває труси, біжить до команди, знімає труси та передає наступному гравцю. Так до останнього гравця в команді. Хто перший - той і виграв!

Дивитись на це дійство справді прикольно!!!

Всім успіхів та бабловитих клієнтів!!!

М-да. Клініка...

А ше можна такий конкурс: ведучий стає посеред залу і всім показує сраку. А ще... багато варіантів, одним словом.

Після таких конкурсів  - логічний завершальний конкурс - гості копають лежачого ведучого і за ноги виволочують з залу. Ось на це дійство дивитись справді прикольно!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти