Головна сторінка » Список форумів » Цікаві забавки » Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля

Ти Юрку вмієш запечатати хоча конкурс з відром та кульками і трусами на мою думку фуфло. не ображайтесь.

Так і я про то. Повне фуфло. Є, в принципі, такі винятки, розповідав один дуже досвічений тамада, що тупі конкурси "працюють на ура". Приклад - "Хто голосніше крикне". Тупий конкурс? Тупий. А якось дуже добре пішов, причому в досить поважної публіки. Ну було в людей бажання покричати, зняти навантаження психологічне.

Я, наприклад, "памперси" роблю, це теж ніби троха інтимна річ, але то робиться з дружбами і необразливо. А змушувати гостей різного віку, статі і положення в суспільстві робити вигляд шо вони випорожнюються у відро - це нижче плінтуса.

Дивитись прикольно? Швидше гидко. Хоча якщо в тебе пелька залита, то може і прикольно. А брати участь в такому конкурсі? А якщо потім відео з тобою буде гуляти по "Однокласникам" і співробітники, чи тим паче, підлеглі будуть дивитися??? Золоте правило, яке мене мій вчитель навчив: конкурс має бути такий, щоб людині завтра на відео на тверезу голову не було соромно його дивитись!

Ви звичайно не обіжайтесь, але даний конкурс проводив на весіллі разів сорок. Тут вибираються дві команди із молодих людей( старших і поважних ніхто не вибирає). Під час  даного конкурсу люди чуть не лягають із сміху!!! Давайте Ви один раз попробуте, а потім на людину наїзджайте.
 

Учасники цього конкурсу на наступний день, через рік, теж лягають зі сміху? От в чому справа. Розкажу випадок із життя, на одному весілля в моїй родині провели музики конкурс, де хлопці роздягаються до трусів. Так от, в одного учасника ця деталь гардеробу була "не особливо чиста". Після того, як через 5 років цього хлопця молодий взяв за хресного, то його дід перепитав: "того засранця з брудними трусами"?

Перепрошую за такі подробиці, але уявіть собі як жити цій людині. Можна, звичайно, казати, шо сам винен, але як на мене, музиканти вчинили непрофесійно.

Інший варіант непристойного конкурсу одного разу провів староста в Старому Самборі - дівчата знімають з хлопців одяг і вдягають на себе. Бачили б ви лиця дівчат, яким випало знімати з хлопців штани чи вдягати на себе спітнілу чорочку!

Є конкурс "Секонд Хенд", який не особливо гігієнічний, але якщо замовники просять, до добре перу, сушу і проводжу - відповідно це ще більш-менш. А сміятись з того як люди роблять вигляд шо пукають в відро - ви мене пробачте, треба себе поважати.

Як сказав один бувалий музика "Весілля-це один день позору і розійшлись"

Дозволите? Перше : я ніколи не витягую людей з натовпу а запрошую усіх бажаючих, щоб подібного  - " я не хотів то музики заставили" не виникало. Друге: такі танці як голубка чи танець з макогоном самі по собі є брунтальні але саме їх вимагає піддата публіка, то чому має бути на моїй совісті чийсь невдалий виступ? Третє: реальний випадок. Танцюють танець з макогоном: етап коли партнери вже передають макогін один одному міжноги,  дійшла черга молодому ... тут номер - поруч проходив добре піддатий дядько, молодий замість того щоб передати наречені, розвертає того дядька в позу "мама поле грядку" і вставляє по саме буде. Цілий зал народу в регіт, молода в "краску''... Але саме головне - музиканти повинні грати музику а не ігри. І для цього по-моєму вже є спеціальні люди, забув як називаються.. :-)

>>запрошую усіх бажаючих

Коли людину запрошуєш, то вона ще не знає що її чекає. Чи ви кажете, "хто хоче бігати в маєтках і давити кульку дупою в відрі" і зразу - море бажаючих? Нє вєрю...

>>Друге: такі танці як голубка чи танець з макогоном самі по собі є брунтальні але саме їх вимагає піддата публіка, то чому має бути на моїй совісті чийсь невдалий виступ?

Макогін - з тої ж серії. Але макогін - це натяк на інтимні стосунки, така собі пікантність, а дупа в ведрі - це що? Бачив відео, де дівчата давили кульки на хлопцях - то ше як на мене більш-менш, але трусі і відро - це гидота.

>>молодий замість того щоб передати наречені, розвертає того дядька в позу "мама поле грядку" і вставляє по саме буде.

Суперекспромт:-)

>>музиканти повинні грати музику а не ігри. І для цього по-моєму вже є спеціальні люди, забув як називаються.. :-)

То є так. Тема якби не тілько для музикантів.

Тут Ви говорили за гру з  макогоном. Ми самі цієї гри не робимо, бо  по перше вона трохи затягує багато часу, участь бере мало людей максимум 10 пар, а решта просто стоїть дивить і спить, але гра людям самим подобається, я памятаю ще малим бігав поза столи це вже 25 років тому, то вже та гра проводилася, і нераз приходять самі дружки принося макогон, і кажуть - хлопціі зробіть цю гру .  Так що хлопці не сперечайтеся чи добра ця гра чи погана але молодь сама хоче побавитися.

Дозвольте мені вставити свої 5 копійок стосовно МАКОГОНУ і ГОРШКА!

Справа в тому, що гра макогін проводиться ще з давніх давен, і раніше у неї було конкретне призначення, котре з часом втратило свою актуальність. Ця гра, як і ще багато інших, а також коломийки, деякі весільні пісні і поспівки з сексуальним підтекстом, призначені були для того, щоб показати і розказати молодятам, що і як вони повинні робити у першу шлюбну ніч! Тоді ж не було ні кабельного, ні інтернету, а батьки, як і тепер в нас є, встидалися розмовляти з дітьми про інтимне, от і на весіллі використовували подібні речі як підводку до кульмінації весілля, а саме, основну його мету, - ПРОДОВЖЕННЯ РОДУ:) Це просто тепер воно здається пошлим, бо навкруги й так повно сексу) Так, що, як на мене, в тій грі пошлого нічого нема, оскільки вона, свого роду, ФОЛЬКЛОРНА, просто далеко не на всіх забавах вона підходить! Ми самі її дуже рідко проводимо, тільки, якщо просять!

А горшок, це гра, яку придумала людина з хворою уявою про веселощі) Ми її ніколи не проводили, і другим не радимо) Хоча, кожен має право робити те, що йому подобається)

Ігор, про макогін я говорив як про конкурс "на межі", а дупа в відрі - поза межами здорового глузду.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти