Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Робота в Буковелі, розкажіть хто працювавЗ
Робота в Буковелі, розкажіть хто працювавЗ

На зимовий сезон нас запрашуть працювати в Буковель ( ресторан при готелі). Власник-директор раніше не працював з музикантами незнає місцевих розкладів. Друзі допоможіть, розкажіть, що і як - гарант, парнас режим, репертуар, чи варто їхати. Будемо  дуже вдячні за будь яку інфу....

 

Попитка не питка,тим більше,враховуючи те що ви створили цю тему,значить робота ця для вас зайвою небуде....Раджу спробувати,несподобається завжди можна кинути....Буковель курортна зона,думаю зле вам там не має бути,знайомий також працює в ресторанчику в курортній зоні Карпат ,повірте не жаліється.....

Дякую  за добре слово. Однак я і не знаю про що і за що домовлятись, умов нам ніяких не пропонують...

 

Тоді їдьте на пас-блін. Два, три дні полабаєте і все стане ясно!

Тоді вже будете говорити та домовлятися про подальше співпрацю.

100 грн вечір мінімум....за умови доброго парнасу,а він на курворті має бути добрим....

 

Люди, ціна на Буковелі - це мінімум 200 гр. в годину роботи колективу з двох-трьох чол. Стверджую - тому що працював там.

VITUNIA часом телефонувала не менеджер Ірина?

я ж також не з пальца висмокатв......сам там небув ,але знайомий ну дуже себе там добре чув...за сезон не нейгірша машина вийшла...

Богдан, там сезон - від 20-х чисел грудня до 20-х чисел січня, тобто місяць

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти