Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Робота в Буковелі, розкажіть хто працювавЗ
Робота в Буковелі, розкажіть хто працювавЗ

Там сезон до 20 березня мінімум. 100 кабаків = 100 характерів, ну майже як у Львові... Не продешеви 250гр. мінімум . + доїзд, +їдло.!

Хлопці та я ж хіба прои))))сказав що чув...треба було вам швидше відповісти,я б мовчав....рахую нема нічого поганого в тому щоб говорити про гроші в голос,а то в нас всі того чомусь дуже бояться ..а так же набагато простіше....

Був перпіод я шукав роботу ,в деяких кабаках у Львові 30 грн давали за вечірв більшості 50-60 вечір,я довго сміявся...і що дивно всюди там грає зарас "жива" музика...а ви кажите.. а там на курортах хочаб чаюха рікою тече, нераз і на весіллі стільки не заробиш...

Хоча ви праві "марку тра тримати" і цінити свою роботу гідно,просто біда, ніхто незнає скільки то гіднотому пропоную почати більш відверто говорити про гроші,так ми маєм шанс бути більш захищеними...може

Gocan дзвонила не жінка а чоловік

 

Все таки, цікаво, який репертуар? Якщо розраховувати на місцевих то немає сенсу їхати, але мова іде про парнус. І концепція, кожний вечір диско, чи фон?

працювали удвох в новорічну ніч  ( "дідовщина" )  тобто Дід мАроз і сніжка.

з 11 00 - подарунки гостям а з 12 -Ї шоу програмка . 4000 від власників + біля 2000 за різні замовлення.

Багацюри розкидалися грішми. 

1

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти