Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?
Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?

VANOLABYX, "..підіграю кожну пісню.Вношу щось своє..."

Те що граєте на гітарі це дуже добре і похвально звичайно, але вважаю що перш ніж підігрувати у готовій нормально записаній мінусовці треба сісти і послухавши її подумати чи потрібне оте "щось своє" - підігрування -  в даному випадку. Адже фанерки зараз прописуються з такою кількість партій різних інструментів що там і всунутись немає де (що зовсім не робить"писарів" крутими), що якби й захотів (ну не всі звичайно, але більшість). Уявляєте як виглядає тоді така гра, коли гітара чи басгітара стараються в кожну вілне місце помимо ще тих двох-трьох які "писар" прописав у фанеру. А в більшості випадків з підігруванням таке й виходить. Какофонія повна... Я нічого не маю проти того що людина хоче пограти на інструменті коли має бажання і вміє то хай грає собі. Та вважаю що то треба робити у матеріалі в якому спеціально не прописана потрібна партія того інструменту. Бо мусолити поверх таких же партій в готовій фанері то всеодно що старатися заважати прозвучати фонограмі, аби лиш люди виділи що ми ж "наживо лабаєм". VANOLABYX, то я не особисто до вас а узагальнено. Без образ, але у більшості так і виходить. Хоча у різних випадках по різному. Така моя думка, можливо вона й хибна...

VANOLABYX, "..підіграю кожну пісню.Вношу щось своє..."

Те що граєте на гітарі це дуже добре і похвально звичайно, але вважаю що перш ніж підігрувати у готовій нормально записаній мінусовці треба сісти і послухавши її подумати чи потрібне оте "щось своє" - підігрування -  в даному випадку.

Як  що  попрацювати  то  потрібне  підігрування.А  як  що  непрацювати  то  і  так  зійде.Не  знаю  як  кому  а  мені  особисто  подобається  щось  видумати.Багато  так  грають  і  я  переконався  що  вони  більш  на  коні.http://www.youtube.com/watch?v=I3tmU77c6GY

Друзі, не настільки важливо чи ви граєте все вживу чи працюєте під мінус чи гатите на чомусь "в-дабл", підігруючи все що можна. Важливо, що у вас до того лежить душа і вистачає натхнення тим всім займатись. А на коні, як каже VANOLABYX чи не на коні то все пусте... Якщо тебе ще замовляють у віці 50-55 років (для прикладу ), значить ти ще затребуваний людьми, а значить тебе ще цінують і ти ще можеш тим займатись.

До речі я теж тепер підігрую "поверх того", причому майже 100% репертуару на крутому живому інструменті. На тамбурині!!!

ZZ2000 До речі я теж тепер підігрую "поверх того", причому майже 100% репертуару на крутому живому інструменті. На тамбурині!!! 

 шем таке чув що кажуть, якщо поверха фанери завалити на контрабасі, то гості так сі тішать, що трохи їм вочи неповилазят, і додому скоро ступаються, і недостають, і музики сі висплять 

Олег! - 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти