Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?
Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?

Scorpion Посилання поставлене моною вище, не для того щоб когось скерувати, або підкреслити стиль, хлопці грають - як грають в них. Я поставив для того, щоб вам всім підняти настрій трохи  Я тільки за те щоб були живі колективи, щоб "МУЗИКА БУЛА МУЗИКОЮ" добре памятаю як було колись, сам так починав , немало маю за спиною саме в живому складі відіграних весіль. Але халтурщики були , є і будуть. З тим боротися неможливо, тому що клієнт обирає по кишені, гірко але правда. Халтурщики в моєму розумінні це ті - котрі немають зеленого поняття в музиці, неволодіють жодним інструментом, співають всю забаву на тон вище або нище, так є  ж такі музики, і нічого ми хлопаки з тим незробимо. Хіба згадаємо собі ті добрі і веселі часи. Володіючи 14 інструментами і я сьогодні працюю 80 - на  20 % асус - йоніка. Таке життя!!!!

Олег Тучапський, "...Володіючи 14 інструментами і я сьогодні працюю 80 - на 20 % асус - йоніка. Таке життя!!!!..."

Респект вам як то кажуть і уважуха,  за володіння стількома муз.інструментами це прекрасно безумовно. Дивує мене в наших українських лабухах на сьогодні одна річ - по вашій формулі 80/20 - клава/комп (плюс-мінус в ту чи іншу сторону пара відсотків), по нашій країні за моїми спостереженнями працюють майже 90% усієї лабушні, тому що таку можливість надали теперішні технології, факт, то чому на сайті постійно мусолять теми типа "хто живіший той і кращий" , незрозуміло. Щоб повихвалятися одне перед одним хто і на скільки "живіший" на сайті фонограм? То ж просто смішно виглядає, погодьтесь. Якийсь получається поділ на хороших та поганих, як в дитсадочку... Виходить, якщо ти добре обслуговуєш дифіляди, якісно, клієнт завжди задоволений, і замовники тебе все таки періодично замовляють, але ти працюєш лише з мізерним використанням живого інструменту або й без нього  - ти всеодно лабух поганий, а коли ти працюєш в колективі котрий не завжди може дограти до кінця забави, а буває й заходу, або грає так що вуха вьянуть і не майже можливо пісню впізнати(такий приклад я наводив у цій темі вище)  - ти всеодно лабух хороший бо граєш хочі не зовсім умієш "наживо" на інструментах. Думаю що ці усі міряння, між лабушнею типа хто скільки і як "наживо" чи "намертво" лабає, абсолютно не мають сенсу, то як мірятись невідомо чим і для чого. Що то дає кому - нічого, хіба побалакати, так... Людина з тамбуріном теж "живий лабух" який запросто може відіграти впродовж усієї забави й у всіх піснях і в мінусових і не дуже мінусових. Так що може з гордістю сказати що лабає 100% всього репертуару "наживо" і ніхто з ним не поспорить... ІМХО

Лабухи -вимерли- . Невірна термінологія. Лабух від слова лабати (грати на інструменті). Людина з ноутом на сцені не схожа на лабуха, а на героїв відомого мультфільму - (Мадагаскар). Реально чисто візуально це схоже на ПІНГВІНА більше чим на лабуха  І якщо ми ще в душі десь там лабухи, то на роботі вже давно пройшли процес мутаціїї в ПІНГВІНІВ,.

Studio 

не зовсім з вами згоден. Особисто я більше в цьому питанні підтримую ZZ2000. Не треба нікого ділити на хороших і поганих. Під фонограму з ноутбука співати не так легко, як декому з лабухів здається. Для цього також треба мати вокальні дані, чистоту інтонації, артистизм, відчуття ритму, дикцію і артикуляцію (50 відсотків відвідувачів сайту не знають що це таке). Краще якісно і чисто співати під фонограму, ніж шістьом "тіпам" різати впоперек і казати: "Ади який я кльовий лабух, явживу граю." І не треба говорити, що для того аби грати чисто і чітко потрібно на халтурах набратися досвіду. Це треба робити на репетиціях, а вже тоді, коли продукт можна показувати на люди-тоді й грати. Бо коли вам наприклад треба зробити в хаті ремонт, то ви хочете щоб це було гарно та якісно. І нн захочете певно кривих стін, підлоги, стелі і відмазок:"та я ще вчусі". От як "навчусі"-тоді й роби!

Scorpion. Ну я написав це з певним вкрапленням доброго гумору. Це одне.   ...треба мати вокальні дані, чистоту інтонації, артистизм, відчуття ритму, дикцію і артикуляцію (50 відсотків відвідувачів сайту не знають що це таке). Правельно, і в переважній кількості мутованих лабухів це в більшій-меншій мірі є.  ...Краще якісно і чисто співати під фонограму, ніж шістьом "тіпам" різати впоперек і казати: "Ади який я кльовий лабух, явживу граю." Згідний, але недавно був свідком і такого,- два пінгвіни волали під ноут що навіть в глухого вуха в,яли . Тим більше почувалися собі чудово і понтувались на всю котушку.

А на рахунок (50 відсотків відвідувачів сайту не знають що це таке). згідний - не знають. Але і не менше замовників думають шо під фонограму співати - то не треба бути сильно мудрим. Як то кажуть,-включіть мені і я так зможу... Але ж і з іншої сторони - а щож їм думати, коли люди зустпічаються з низкоякісним виконанням - чи живим чи консервованим 

Studio, тут на сайті вже декілька разів  в різних темах різні "спєци від лаби" піднімали питання про "живих" і "мертвих", вішаючи з огидою на останніх різні поганяла типа "фанерщики", "неліквіди", "включателі" і т.п. Бачу що ви вигадали ще одне, "пінгвіни".  Скажіть, а як вам П. Зібров, І. Бобул, С. Гіга, І. Білик О. Пономарьов і ціла плеяда їхнього брата і гламурного їхнього "заслужено-народного" кривляння під повний плюс на порожніх сценах обласних, районних і нижче будинків культури з парою фонариків або парочкою анорексійного виду дівок для підтанцьовки(в цілях економії витрат мабуть) так звані "тури" у які вони усі їдуть коли тре трохи бабла перед святами чи відпочинком скосити.  Вони вам "...реально чисто візуально..", як ви кажете, на "пінгвінів" хіба не схожі? Мабуть ні бо ж за вхідний квиток народ платить їм пристойні сума з власної кишені. Бо коли нехай і під фанеру чи й повний плюс кривляються, але за ду-у-у-же дорого то вже "неліквідами " чи "пінгвінами " вважати не можна, бо то мистецтво, правда... 

Д ля інформації, погляньте на картинку, ви ж не думаєте що усі ці люди качнули собі треки лише для того, щоб тихенько заволати їх малятам замість колискової   Я тут прикинув, по користувачах так виходить що на нашому сайті приблизно 150-160 тисяч тих кого намагаються обізвати "фанерщиками", "неліквідами", "включателями" та "пінгвінами". Таки трохи є....

...Скажіть, а як вам П. Зібров, І. Бобул, С. Гіга, І. Білик О. Пономарьов і ціла плеяда їхнього брата. Ну, то породисті пінгвіни (співають же  авторські-свої речі)... Та я вас розумію...  Є три породи - лабух , пінгвін і третя - пінгвін який думає що він лабух, та лабух який думає що він не пінгвін. Без образ...

Хоч  ми  з  дружиною  співаєм  під  ноут ,але  на  гитарі  підіграю  кожну  пісню.Вношу  щось  своє.Неможу  бути  тим  пінгвіном  душа  не  дозволяє.Звісно  навіщо  тратитись  на  гітару,на  всілякі  різні  педалі,комбікі.Сидіти  за  кожною  піснею  знімати  гармонію,та  ще й  цілий  вечір  грати.Плюс  слідкувати  за  інструментом,купляти  струни.Простіше  включив  заспівав  і  більше  нічого  не  думаєш.А  щоб  грати  треба  ще  й  вчитись,потім  набиратись  досвіду.А  назватись  музикантом  це  так  просто.

VANOLABYX

Простіше включив заспівав і більше нічого не думаєш.

А Ви думаєте, що співати так легко, і цього вчитись не треба? Голос цн теж інструмент, причому набагато чутливіший ніж гітара, скрипка чи баян.

але на гитарі підіграю кожну пісню.Вношу щось своє.

Зараз сюди загляне пан Гарвас і запитає: А чи доречно в кожну готову мінусовку, яка запускається з ноутбука "вносити щось своє"?

 

Дійсно  не  думаю  що  співати  легко  і  знаю.Але  співати  і  підігрувати  (в  тему)мабудь  ще  тяжче.Знову  ж  таки  треба  сидіти  вчити   відшліфовувати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти