Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Правельно чи встид і ганьба...????
Правельно чи встид і ганьба...????

Шановні форумчани наболіло до меж, 8 жовтня Володимир Кордіяка виставляє (марш) і тут линуть грубі образи на адрес цієї людини. Я думаю якщо щось нетак з фонограмою, коментувати треба тільки її, а необзивати когось "РОХОМ" І взагалі я вважаю це треба прикоротити. Якщо людина десь помиляється треба їй підказати, але обзивати......... тим більше дозволяють собі це вкрай некомпетентні люди, судячи по кількості виставленних речей. Я думаю треба встидатись............... >???

Я пропонував раніше ввести сувору премодерацію, яка б розв'язала проблему з сміттям на сайті і унеможливила б цю тему. Була також пропозиція від одного з модераторів громадою почистити і поприбирати сайт. Дружно і злагоджено проігнорувалась.

Не є особливим одкровенням, що на сайті є багато записів, які:

а. Неякісні технічно

б. Не відповідають формату да духу сайту

в. Є дублями вже існуючих

Чомусь кожен з учасників (особливо новоприбулих) вважає своїми обов'язками:

а. Залити свою власну фонотеку, не переконавшись у тому, що файл уже існує

б. Залити перші кроки в аранжуванні чи освоєнні інструментів/програм

в. Залити записи виступів з жахливою якістю виконання та запису

 

Тепер що до образ. У своєму дописі я використав опис і характеристику явища за допомогою алегорії. Я вказав на явні проблеми цього файла.

Я погоджуюсь, Олеже, що це треба прикоротити. Як - частково описано вище. Можна, напевне, і по вашому - ввести обов'язкову сертифікацію користувачів, які матимуть право коментаря. Можна взагалі заборонити коментування - і так зрозуміло, що всі залиті файли є шедеврами виконавської та звукоінженерної майстерності.

Судити про компетентність людини по кількості виставлених нею фонограм - це "фішка" деяких користувачів minus.lviv.ua. Для того, аби почути "лажу", достатньо мати 2 вуха і міжвушну речовину (а деколи і одне, бо "моношедеврів" - купа).

Встидатись треба. І я встидаюсь. За тих, хто постить барахло, за себе, бо то тре тицьнути і показати, за гостей, за колег з інших країн, які позбавлені на своїх форумам такої "веселухи".

Дядько Хапко, якщо би критика стосувалася тільки якості фонограми, питань і обід ніяких нема., але я думаю що публічні образи, назви, приниження- це не інструмент за допомогою якого можна очистити сайт від неякісних робіт. Там де льється музика, зло немає мати місця.І неподумайте що я створюючи тему, хотів якось Вас виставити на критику. Але те що я сказав про компетенцію так воно і є, багато з нас займається несвоєю справою, маючи під рукою такі сайти як наш Львівський......Ображати когось , обзивати це просто жах....... 

>>Дядько Хапко, якщо би критика стосувалася тільки якості фонограми, питань і обід ніяких нема., але я думаю що публічні образи, назви, приниження- це не інструмент за допомогою якого можна очистити сайт від неякісних робіт.

Критика, інколи сатирична - це опосередкований інструмент очищення. Прямі інколи не встигають спрацьовувати. Володимиру Кордіяці уже робили зауваження щодо рівня шуму в одній із попередніх виставлених робіт.

 

>>Там де льється музика, зло немає мати місця.

Думаю, що варто уточнити про якість музики. Не варто сподіватись позитивних емоцій від неякісних записів. Хоче людина відомості - є можливість викладати записи у своємо профілі. А от перед викладанням в основному каталозі варто перепитати себе: "А що це дасть суспільству? Чи варто це показувати?".

 

>>.І неподумайте що я створюючи тему, хотів якось Вас виставити на критику.

Як автор одного з критичних дописів вважаю за потрібне відповісти і розгорнуто пояснити свою думку. Образ нема...

 

>>Але те що я сказав про компетенцію так воно і є, багато з нас займається несвоєю справою, маючи під рукою такі сайти як наш Львівський.

Це інша проблема, ми її вже декілька разів довго і бурхливо обговорювали.

Компетенція наших деяких форумчан це факт. Привселюдні образи це хамство, а все це разом взяте- жах!!!!!!

Шановні користувачі, чомусь є функція "повідомити модера" - ніхто не коритсується... Ну хай...  Скажу чесно! Пане Олег, я розумію що у Вас благородна ідея, виправдати хлопця, але.. Погляньомо правді у вічі! Стиль ніякий, зведення і запис паршивий, а ще мелодія гітарою повністю сплюндрована! Вибачте, ніких інших культурніших слів не підберу! Але це не означає що той хлопець неліквід! У нього все попереду! Вина скоріше модераторів які не прибрали це "творіння"...   Звичайно про "РОГИ" -   Я вже почав розслідування цієї  "прози"... Якщо людина пояснить - добре, ні - то міри будуть прийняті!

Згідний,що ображати людину непристойно.Але я розумію і тих хто пише образливі коментарі на подібні речі.Тому що вже стільки,вибачте,"шедеврів" навалили на сайт,що так і хочеться дати комусь за це під зад.Перед тим,як виставляти таке творіння,можливо потрібно дати прослухати компетентній людині.І якщо файл має негативні коментарі,це означає що щось зроблено не так і його потрібно видалити.До критики потрібно прислухатися і виправляти помилки,а не вказувати іншим на їхні і вперто стояти на своєму.Коли ваша улюблена футбольна команда програє на своєму полі  ви ж не кричите -"Молодці!Так тримати і т.л."Тут подібна ситуація.Можна пробачити,коли людина зіграє таке наживо,але коли робиться запис,вибачте,невже не можна зробити як найкраще,а не як попало.Якщо ви хвалите такі речі,то ви не допомагаєте людині вдосконалюватись,а навпаки.Я теж встидаюсь за такі речі і стараюся надоумити таких користувачів,але здебільшого сам дістаю образливі відповіді і мені стає ще більше соромно за нашу культуру,за недоліки сайту і користувачів,які вперто перетворюють сайт"Українські мінусовки" на щось інше.Чому вас п,О.Тучапський не болить це,а лише образа якогось товариша.

Погоджуюсь з Дядьком Хапком у всьому крім модерації. Заливання на сайт непотребу - це також хамство. Якщо є невелички огріхиу  фонограмі, то треба її коментувати. А якщо заливається відверте сміття, то вже є підстави ставити питання до здорового глузду заливальника. Хамство, звісно, зайве, але троха сарказму не зашкодить, сам тим грішу:)

P.S. І до речі, правильно писати "правильно", а не "правельно". І встидно писати "встид", тра писати "сором".

Доброго дня всім шановні форумчани! Я як людина культурна-бо виховувався в порядній, християнській сімї сповідуючій всі звичаї та традиції нашої прекрасної співучої землі.... ніяк неможу погодитися з цими відписами які є. Духовні якості людини ніяк непроявилися в роботі яка вже згадувалась, так як ніхто нідочого незобовязувався. Але ті хороші людські якості які ми мали би проявляти в повсякденному житті-це фундамент прекрасного творіння. Нехай написав погано- виправим, підкажем, розрадимо, але здебільшого адресат незнаючи юного композитора)) дозволяє собі хамовито, відкривши рот, не встидаючись що за нього подумають оточоючі демонструвати рівень свого безкольтуря прилюдно............ які тут можуть бути оправдання ШАНОВНІ мої...... ХАМСТВО і більше нічого. На сайті повинні діяти спеціальні служби, які би своєчасно деференціювали погані роботи, але можливо навіть з поясненнями чому...??? А поєднювати роботу прошу вибачення невдалу, з особистими якостями і виплескувати все це... я просто незнаходжу слів, а в Ваc шановні ще знаходяться оправдання бо багато є непотребу, смітя ..... чому невикидаєте????? Образа, яка здається на перший погляд незначною а саме з ваших слів я так зрозумів......- або несерйозною, може, як лезо гострої бритви поранити душу людини, кровоточити тривалий час, а часом і все життя отруювати його існування. Шановні мої памятайте завжди відомий афоризм; " Від усілякого зла порятунок в молитві і в забутті" І нешукайте оправдання тим діям які неоправдані. " Любов і повага це два крила одного птаха". Живіть з хорошими думками про ближніх наших,  і вороги наші заплачуть.......... !!!  

А до чого ця тема на форумі? Подібні речі з'ясовують з модераторами і адмінами. Це іхня прерогатива слідкувати за порядком.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.