Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Правельно чи встид і ганьба...????
Правельно чи встид і ганьба...????

Пане Гарвас що таке вільне спілкування я дуже добре знаю, тому писав саме тут бо обмежень абсолютно ніяких нема для таких тем як моя в цьому розділі ВУЛЬГАРЩИНОЮ я незаймаюсь. Що про це знає загальна спільнота я думаю це непогано.......... і впевненний що спостережлеве око наших модераторів непропустить це без уваги на що я сподіваюсь. Пишу для всіх що привселюдні образи.......... слів нема нехочу повторюватись. І після пустих оправдань, залишається просити Бога щоб нас обминали стороною всілякі технічні новинки, бо якщо недоведи Боже нашим так званим АСАМ дати можливість в онлайні плюватись, вони цієї можливості непропустять. Це просто сміх і гріх робити такі безсоромні зауваження........ і коли справа дійсно доходить до можливо грубого викорінення зла в вигляді БЕЗКУЛЬТУРЯ вибачте дітей вихованих жидівсько-московською системою тут нема про що говорити, я для себе не ставлю когось за авторитета, але надоїли, повірти як надоїли ті всі дитячі вихватки, будьти людьми..... не встидайте Львівщину........ чому ніхто нескаже так, це негарно треба щось робити з цим а ми маєм нетам пишеш, недотого звертаєшся..................... а я я яй... 

Так про що "вільно спілкуватись"? Про видалений файл з коментами?

Так пане Ігоре, видалити потрібно було, згідний, але після цих дискусій........ можна було і скорішше щоб неуможливити розповсюдження тієї вульгарщини на адрес автора невдалої роботи. Все що хочеться,... і проблем нема. Є в когось поганий настрій, обзиває вдома маму, тата,рідних вони нехай прощають. Дай Боже щоб на нашому прекрасному сайті небуло більше подібних неподобств, а писакам початківцям бажаю успіхів, натхнення, розумної критики і всього найкращого!!!

Олег Тучапський, пишете багато, ніби красиво, але якось не можу вловити основної думки. Давайте вже явно назвіть користувачів, які так люто образили п. Кордіяку, і кожному предметно висуньте претензії. Бо якось полеміка не вдається.

Крім того, ви пишете: "Я як людина культурна-бо виховувався в порядній, християнській сімї сповідуючій всі звичаї та традиції нашої прекрасної співучої землі".

Шановний, а чому ви лукавите автору того злощасного маршу, говорячи, що у нього все гаразд? (Ваші слова видалені разом з файлом, але я їх прекрасно запам'ятав) Це не гріх? Як варіант я можу припустити, що ви просто не маєте поняття що таке хороша і якісна музика. Але в такому випадку ви не можете виступати адвокатом і захищати (боюсь образити) вельми посередній запис. І таки не ображайтесь обоє на слова "сміття", "барахло", "креп", "треш" і т. п., бо вони дуже точно описують суть. Виклали файл - будьте готові послухати зауваження. Не можете самостійно відрізнити хороше від поганого - краще не викладайте, виклали - не плачте, коли бачите критику, а прислухайтесь.

І взагалі, я не бачу підстав для подальших подібних обговорень...

Чуваки ! Всі , Ви праві ! Не чув фанєри, слідкую за полемікою в цьому ,,топі,,  ,-- ВИСНОВОК -- Два українці,-- Три Гетьмани!       ( НЕ зробіть помилок на виборах!)

Дятько Хапко , що таке хороша музика, ви мені нескажети це раз. А щоб вам мене критикувати повірте............... я з вами особисто судячи поваших відписах немаю про що говорити. Музиканти а саме музиканти наголошою вам я так зрозумів це про ніщо неговорить вам, так доводжу до вашого відома такою чепухою незанімаються, А стосовно моєї кваліфікації я б попросив вас Дятько Хапко мовчати це я вам впевнено відписую...)))

П. Олег, мушу зазначити, що дописи Дядька Хапка попри саркастичний зміст толерантніші за ваші. Не кажучи вже про величезну кількість помилок в ваших дописах, що свідчить або про вашу неграмотність або про неповагу до учасників форуму. Це я вам впевнено відписую. І впевнено закриваю тему. 

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.