Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Питання до клавішників.
Питання до клавішників.

Доброго здоров"я панове клавішники.Муляє мене тут одна штука:синти,в яких корпуса мають світле напилення(KORG Pa,YAMAHA motif,Ketron,тощо),мають одну паскудну властивість:облізає власне напилення.Час від часу протираю синти,але боюся що зітреться фарба,написи і т.д.Хто що використовує для таких цілей,які речовини і матеріали,щоб не шкодили косметичному стану інструмента,а в ідеалі-ще й захищали його від зовнішніх впливів?Дякую

Старі добрі лабухи обмотували клійонкою)
А так то я протираю спеціальним рушником і спреєм, які не лишають розводів, для ЛСД моніторів. Продається в супермаркетах електроніки.

Віталік, так вже є в житті, що все старіє і зношується. Будь-який музичний інструмент, що має сліди використання, від того хіба виграє. Обклеювання плівкою - прояв рагулізу і жлобства.

Обклеювати плівкою неприпустимо,бо під целофаном конденсат нікуди не дівається і окислює все і вся.По тій самій причині відмерли силіконові чохли до телефонів.Про рагулізм і жлобство абсолютно погоджуюся....Будь-який музичний інструмент, що має сліди використання, від того хіба виграє...Може і так,але я не хочу працювати на пошарпаній і зашмугляній mo6.Перше:трохи задорога,щоб ставитися до неї пофігістично,бачив один печальний приклад того,як виглядає Ра50 на який всім наплювати:-(...трагічне видовище.Ну і друге:просто натура в мене така-шаную речі.А спрей для LCD це ідея!Хто ще якісь версії підкине?

Порохи змітаю звичайни пензлем. Мию ватним тампоном, змоченим звичайною водою. Плин до моніторів теж роз'їдає фарбу і написи.

А ше таке питання, по догляду)
Як прочистити заглибини по яких їздять фейдера, от наприклад в Yamaha motif es/xs/xf, там я думаю файно порохи збираються, шоб не глючило потім?
Пане Ігор, у вас на скільки я знаю Мотіф ес, як ви з тим боритесь,і чи боретесь взагалі?) Не було глюків з фейдерами?

Я такі "речі" видуваю компресором, або в крайній випадок пилосмок...

Перед початком гри ЗАВЖДИ мию руки з милом, після роботи протираю інструмент сухою фіброю.

>>Як прочистити заглибини по яких їздять фейдера, от наприклад в Yamaha motif es/xs/xf, там я думаю файно порохи збираються, шоб не глючило потім?

Балончики зі стисненим повітрям, зубочистки, вата, але обережно, аби не пошкодити резистивний шар...

Перш за все потрібно накривати синтюки якою лахою, коли на них не граєш (вдома). Ну а далі все як каже Дядько. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти