Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Питання до клавішників.
Питання до клавішників.

Шановні клавішники, була колись в мене сіра YAMAXA то я її так заїздив що вихід  був тільки один, пофарбувати. Кому цікаво як, пояснюю: для початку розбираемо повністю інструмент до голого корпуса (звичайно якщо ви впевнені в тому що потім правильно все складете на місце), далі, берем скотч і заклеюємо захисне скло екрану і всі потрібні написи, до цього треба прикласти максимум творчисті, залишки я відрізав лєзвією під лінійку після того як приклеїв скотч, далі берем фарбу максимально схожу за кольором з вашим інструментом (я брав автомобільну спрей фарбу) і вперед наносимо фарбу тонким слоєм не менше як за три рази, період між слоями має складати кілька хвилин, залежно від часу висихання вашої фарби; тобто пофарбував, почекав щоб підсохло, знову підфарбував і так далі, таке фарбування збереже вас від підтьоків. І останній крок, після повного висихання, зриваємо скотч і складаєм інструмент, якщо ви все зробили правильно і акуратно результат вас приємно потішить, та в такому фарбуванні є одне суттєве але. де які написи потрібно або зовсі зафарбувати, або зовсім не зачіпати, на ваш вибір. І ще одне така фарба стирається ще скоріше чим заводська, тому, якщо ви збираєтесь продавати інструмент, можете зробити таку процедуру, хоча на такій пофарбованій клаві я ще відпрацював років 2. просто акуратніше з нею поводився. Тому слідуючу свою клаву, теж сіру, я обгорнув клійонкою, це була MEDELI-860, знаю що це не інструмент, та суть не в тому , а в тому що на жарі під клійонкою деформувалось захисне скло екрану, сам прозрів. Зараз маю ROLAND GW8 і нічим не обгортаю, просто стараюсь з ним поводитьсь акуратно і пилюку витираю не насухо, а за допомогою дитячих вологий серветок. А на рахунок файдерів робив так: після того як вже почав глючити, ще раз повторюю після того, розбирав регулятор , це в основному був регулятор звуки при регулюванні  в динаміках проявлявся хрип, резисторну доріжку протирав спиртом або одеколоном і змащував машинковим маслом, це не я придумав, мастер вчив на курсах по ремонту телерадіоапаратури, така процедура на довго позбавляла характерного хрипіння, але так робити потрібно тільки в закритх файдерах тому що в відкритих пилюка до машинкового масла прилепне ще скоріше. А в відкритих файдерах як і в іших недоступних містях використовую м`який пензлик і пилосос. 

 

Сама правильна відповідь була - ЗАВЖДИ мию руки з милом.

А ще захищати від попадання сонячних променів!

Поліроль для меблів можна використовувати для догляду за інструментом?Не пошкодить покриття?Я думаю,не повинен.Хтось його застосовував на інструментах?Маю на увазі спрей (недешевий).А,чуть не забув:колись давно в маг."Трембіта" бачив в продажі спеціальні накидки на клавіші з лого "YAMAHA".Призначені вони були для захисту інструментів від пилу і різних агресивних впливів в той час,коли інструмент стоїть на стойці.Хто в курсі,зараз такі продаються?Де?Бо навіть не знаю як правильно сформувати словосполучення,щоб Google його коректно шукав.Дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти