Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика FBT
Акустика FBT

Чи озвучував хтось на самих fbt himaxx 40a ? На якякий зал би ставало ііх? (Не рахую в кількості людей)? Може має хтось якиіісь досвід.

Я працюю на таких, Хороші колонки і любий зал озвучать. Але суть озвучки ти друже не написав. Весілля, дискотека, тамадування чи конференція. Ми тут не знаєм що у тебе на думці озвучка.

До прикладу якійсь малі забави я спокійно лабаю на них одних,  Як що шось трохи більше то у допомогу іде один саб Fbt HiMaxX 100sa.  І тоді вже любий зал без проблем. В парі з цим сабом просто шикардос.

Для весілля, для живого виконання. І на який зал ііх вистачало двох?

Та чого ти Дмитро вчипився залу. Та любий зал. Залежно скільки ти їм давати будеш. Мені їх хватає щоб озвучити невелику забаву так на 50 чоловік. Їх і на 100 хватить і більше але я їх шкодую і включаю до них саб. Вони звичайно стягнуть але це все ж таки дванадцятки так що не раджу їх розкручувати на фул.

Я ще мав FBT HiMaxX 60a.  Це також суперові колонки. Вони більш потужніші тай по низах валять не хило. Моцні пачки. Але....  Хімакс сороковий сає кращу серединку і спів у них прозвучить краще. Такщо я надаю перевагу дванадцяткам плюс сабік. 

Ну що ж , прийшов той час коли можу відповісти на своіі питання і тим допомогти тим хто ціуавиться акустикою фбт а саме fbt hi maxx 40a, дана акустика має дуже хорошу прозорість на вокал і гарно озвучує мр3 але ... якщо погана мінусовка то звучання і погане чого не почуєш на якигось магаг чи скв або як мінімум там менше чути викривлення особливо якщо в мінусі робили модуляцію. На даній акустиці не мож відіграти ніц хіба невеликі банкети а так лиш саби бо інакше ніяк, відносно ціни якості ще не визначився

Веселі висновки по 40-вих хаймаксах????. Вимагати від 12“ колонок якісної віддачі в низькочастотному діапазоні - дитяча наївність. По мп3 насправді все дуже просто - коли гавно на вході, то логічно що на виході також буде гавно. А коли акустичні системи не мають такої детальності звуку - тоді весь мп3 матеріал звучить майже однаково. Що важливіше саме для Вас - вирішувати тільки Вам.
Веселі висновки по 40-вих хаймаксах))). Вимагати від 12“ колонок якісної віддачі в низькочастотному діапазоні - дитяча наївність. По мп3 насправді все дуже просто - коли гавно на вході, то логічно що на виході також буде гавно. А коли акустичні системи не мають такої детальності звуку - тоді весь мп3 матеріал звучить майже однаково. Що важливіше саме для Вас - вирішувати тільки Вам.

Я думаю що Дмитру не потрібно фірми бо як оказалось лажу капец як чути. А Маг або СКВ саме то. Бо там шум гам та один крик  а якості ну не дуже але зато  озвучив велечезний зал страшним поносом. 

Потрібно друже розуміти для чого тобі такі колонки. Бо вони якісні і всяку лажу вони також відчувають. Як що Дмитро переходити на такі колонки то потрібно задуматися, бо там треба міняти  повністю тракт, Починаючи від шнурів. мікшерний пульт та ще багато факторів від яких залежить хороше звучання, На якісний звук потрібно виложитись. Якось так,

PS. Як я і говорив що з своїм сабом Fbt HiMaxX 100 сороківки звучать чудово,

Я придбав дані монітори , моніторами ііх називаю бо так і пише на самих них, звук є  хорошим але не достатнім для моііх задач і якщо ви ними грали самими то вам десь так років під 50 і у вас такий формат , нікому нічо не нав‘язую я виставив свою думку а ви свою і не переходіть на поіменне бо то нідо чого, грайте і    качайте в своє задоволення

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти