Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика FBT
Акустика FBT

Але чому різниця в ціні ? Переважно як нова модель то дорожча, але не завжи так. На певно все ж таки Італійці на чомусь тай зекономили. А це починає насторожувати. Хтось чув як звучать ці дві моделі в порівнянні між собою ?  

Всім ПРИВІТ!!! Підніму тему оскільки стало цікаво з чим можна зрівняти FBT Maxx 4a? Послухати іх не маю можливості оскільки в наших краях ніхто на них не працює а їхати в інші області не має часу.

Повірте краще послухати, бо ніхто не знає що ви розумієте під звуком.

Хочу запитати, можливо хтось дасть відповідь, чому більшість 18 сабвуферів  від FBT, а це  MITUS 118 SA, VERTUS CLA 118 SA, SUBLINE 18 SA, HIMaxX 100 SA,  мають динаміки з звуковою котушкою  75 мм (тобто 3 дюйма). Чому не має сабвуферів з 4 дюймовою котушкою навіть у дорогих серіях? Ось  Парк Аудио теж робить сабвуфери на динаміках B & C SPEAKERS, але в них наприклад сабвуфер NX6118-P з динаміком 4 дюйма. Я думаю, що в компанії FBT кваліфіковані інженери і рішення використовувати 18" динаміки з 3 дюймовою котушкою не випадкове, але чим це пояснити!

Хочу запитати, можливо хтось дасть відповідь, чому більшість 18 сабвуферів  від FBT, а це  MITUS 118 SA, VERTUS CLA 118 SA, SUBLINE 18 SA, HIMaxX 100 SA,  мають динаміки з звуковою котушкою  75 мм (тобто 3 дюйма). Чому не має сабвуферів з 4 дюймовою котушкою навіть у дорогих серіях? Ось  Парк Аудио теж робить сабвуфери на динаміках B & C SPEAKERS, але в них наприклад сабвуфер NX6118-P з динаміком 4 дюйма. Я думаю, що в компанії FBT кваліфіковані інженери і рішення використовувати 18" динаміки з 3 дюймовою котушкою не випадкове, але чим це пояс

Все дуже  просто, серії, що ви назвали не є дорогими...

Динамік з 4 катушкою використовується в дорогих серіях: FBT Horizon VHA 118 SA

Питання чому і чому завжди ставить дитина, І практично ніхто не знає як на це відповісти, А в мого брата мала говорила бо так. І це було дуже смішно. В мене були різні саби від ФБТ і всі старався зрівнювати, ProMaxX 15sa.  SubLine 18 sa та HiMaxX 100sa. У них у всіх катушка тройка, В промакса і Хімакса стоять неодими і під кутом, Суб лайн по ходу має ферітовий динамік і вихлоп прямий. Всіх я їх рівняв і Хімакс положив усіх хоча у Хімакса заявлено 900 ват а у Сублайна та промакса 1200,

Це все відносно, Все потрібно слухати та в різних залах, А з катушкою четвьоркою у мене був саб FBT MaxX 9sa у 900 ват. Там стоїть динамік на пятнадцять дюйм неодим і з катушкою четвьоркою і ще з якоюсь двойною обмоткою, Чесно кажучи взагалі не сподобався, Таке враження що щось інженери натупили з фільтрами. Ні толчка ні чіткості, В той час у мене думка склалась що цей саб зробили для контробаса, Він дуже низький тай що написали 900 ват то напевно що у піку. Але це тільки моя думка. 

Нооо, у парі з сабом Montarbo SW-540 він заграв класно. Він дав глубину а Монтарбо чіткість і толчок і прозвучало так нічого,

Так що  у сабах стоїть катушка тройка це нічого страшного. Люди продумали і на ці наші забави по вуха. Прорсто потрібно правильно вибрати,,,,,,,,,,,,,,Ну звичайно все впирається у кошти.

Шановний  Ivan2912
Кожна аудіо компанія має лінійку продуктів для певноі категоріі споживачів. точно так само як машини Тойота для всіх Лексус (тойота) для заможних.
ФБТ  ProMaxX, HiMaxX це так би мовити Тойота Королла , може Кемрі, але ніяк не Лексус.
Треба завжди дивитися турінг лінійки, і при можливості купляти вживані якщі неможливо купити нові.

FBT Mitus серія одна з тих що має все що треба в тому числі і катушки. 
Ви можете купити собі інший динамік самі якщо є бажання. 
Цей вебсайт допоможе розібратися в брендах і характеристиках-  https://usspeaker.com/rcf%20-%20L18P400-1.htm
FBT це дочірня компанія RCF, яка тепер набрала серйозноі ваги. З точки зору чому 3, а не 4 дюйми, це пов'язано з RMS (Root mean square)  колонки.
RMS - скільки динамік видає на безперервному режимі. От вони і підганяють саб під конкретний топ.
Іншим словом вам не дадуть 6 циліндровий мотор якщо 4 вистарчає. Хочете більше....платіть.
Я рекомендую RCF 708-AS II. Ціна і якість. Супер !!!


 



 

Оййй

Друже 1530MC,

Це що Fbt є дочірною компанією RCF це Ви кльово придумали.

Це зовсім дві інші компанії які ж між собою конкорують. 

А то що Ви зарикомендували RCf 708-й то звичайно все на смак але на відстані декількох метрів вони не грають, і повірте що їх два бракуватиме щоб положити одного FBT HimaxX 100sa.

Спокійно любі тести можемо організувати.

Якщо з RCF то 905as

 

Друже Ivan2912.
Вірю що 
FBT HimaxX 100sa сильніший і взує 708.
Але ж це про що Ви друже самі казали, шо кому підходить


FBT   47кг , СПЛ 135-139, ціна 1500 Євро
РЦФ 38кг ЦПЛ 130-133, ціна 900 євро прбл.

Примітка...
Я не міксую через  мастер.

 

Коли Фбт Хімакс Корола чи Кемрі а що тоді Rcf 708 ??? Але то взагалі різниці жодної немає бо людина і так собі купить зовсім інше. І між іншим саб хімакс сотка важить чуть більше 42-х кг, но аж ніяк не 47.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти