Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика FBT
Акустика FBT

Так, справді, хороша акустика, в нашому регіоні на ній працює колектив "Зоряне сяйво". Що ж до самого бренду, то бренд мало відомий, виробництво Італія. Особисто ми з ним зіткнулися при замовлені своїх RCF Art 715, а саме RCF  та FBT виробляють на одному і тому ж виробництві, питання лише в ціні. Наскільки мені відомо, що вже FBT дісталось і до українського ринку збуту, тому можна без сумніву брати дану акустику для озвучування своїх заходів

  

Так, справді, хороша акустика, в нашому регіоні на ній працює колектив "Зоряне сяйво". Що ж до самого бренду, то бренд мало відомий, виробництво Італія. Особисто ми з ним зіткнулися при замовлені своїх RCF Art 715, а саме RCF  та FBT виробляють на одному і тому ж виробництві, питання лише в ціні. Наскільки мені відомо, що вже FBT дісталось і до українського ринку збуту, тому можна без сумніву брати дану акустику для озвучування своїх заходів

  

У Львові у прокатній канторі була акустика ФБТ (причому багато різних моделей), у звязку із чим була можливість її пощупати.

Найбільше подобаються їхні сабвуфери. fbt promaxx 15sa sub - можна назвати мрією музиканта: відносно не тяжкий/звучащий.

Для тих хто шукає акустику потрібно звернути увагу на:

1) FBT Himaxx 40A - супер звучаща акустика.Також є багато позитивних відгуків про неї на польському форумі.

2) fbt promaxx 14a - звучить гірше Himaxx, але ціна/якість на сьогодні оптимальний варіант. Мінус - низькочастотний динамік 14, такий буде важко знайти...

Цікаво як між собою FBT Promaxx 14a  та нова модель FBT Promaxx 114a ???   Хто чув, хто що знає ?

Знаю одне що чомусь нові моделі 114а,  дешевші від старших 14а.  А чому ? Ніхто не може надати відповіді.

Враховуючи, що FBT Promaxx 114a має меншу вагу, то відповідь очевидна. На чомусь з економили.

Хоча ціна в них приблизно однакова.

з економили,  поставили неодим тай вийшло легше

Ну неодимові динаміки  стоять що в 14а та й в 114а також. Тож діло в неодимах не буде.

Як правило коли в акустику ставлять неодим, то ціна зростає до небес.

То не то)))

Вже знаю 14А важче через пасивне охолодження там ззаду ребра з литого алюмінію тому на кіло важче

Може бути все завгодно, також потужність підсилювачів в них різна. Можливо там вже інші моделіь динаміків стоїть, корпус інший...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти