Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » пісенні конкурси та фестивалі
пісенні конкурси та фестивалі

Поділіться, будь ласка, посиланнями на різноманітні фестивалі або конкурси, які будуть проводитись цього та наступного року

Одеса, в жовтні, під керівництвом Ківалова, пройде конкурс "Україна, ще не вмерла ?" :)

__________________________________________________________________________

А якщо серйозно, нащо воно тобі ? Перебудуй свої нейрони, - час конкурсів вже давно минув. Жоден конкурс нічого не дає !!!

Бери весільного "кліпмейкера", знімай відео і в YouTube - це дасть більше :)

 

Знаєте, прочитала я інтерв"ю Марічки Яремчук після конкурсу в Юрмалі.ЇЇ запитали, що необхідно, щоб добитись певних висот.І вона сказала, що завжди пробувала свої сили на всіх можливих фестивалях - а десь та замітять.От і я так подумала)))

Почни з "конкурс вокалістів" на цьому сайті!  Попробуй себе у віртуалі, а потім можна буде в реалі :))

Зараз без продюсера з товстим гаманцем хіба що тільки на конкурсах і будете співати.Не вище...

та я якраз і пробую,правда цьогоріч в жіночій категорії,адже так цікавіше,конкуренції більше.

А от за продюсера..Хіба нема інших способів?Думала,що конкурси і фестивалі-це можливість "засвітитись"..Хотілось би спробувати свої сили не тільки в області

@Знаєте, прочитала я інтерв"ю Марічки Яремчук після конкурсу в Юрмалі.ЇЇ запитали, що необхідно, щоб добитись певних висот.І вона сказала, що завжди пробувала свої сили на всіх можливих фестивалях - а десь та замітять.От і я так подумала)))@

Ти читала, і недочитала, або пропустила - це "Яремчук", яка ніколи, хіба що в мемуарах, не розкаже людям як вона туди (Юрмалу) попала, через що пройшла і скільки це коштує.

Щодо продюсерів, - жодного, нормального ще не зустрічав. Як на мене то продюсер і сутинер суть одого ж, навіть якщо продюсером виступає родина. Все зводиться до грошей.

Але правила цього бізнесу вже давно написані і не нами. Єдине, що прикро наблюдати, то це - близорукість наших "зірочок", хочуть все і зразу. Так не буває. З усіх "моїх" зірок, то один Мельникович кудись заліз, і то далі не може через "зіркову хворобу".

На конкурси не надійся, це тупе викачування грошей з початківців.  Навіть тут, на сайті, - це просто забавка для "неграмотних".

Якщо не помиляюсь, це вже Н-ний конкурс - і де переможці ? А переможці попередніх конкурсів "лабають" по кабаках і халтурах.

Можна ще довго писати на цю тему, але не хочеться, - бо з музикою "завязав", але якщо хочеш йти далеко, - без "продюсера" не обійтись. І не біжи його шукати, спочатку сама попробуй "покрутитись" - це буде хороший урок на майбутнє, будеш знати по скільки "зірка" :)

 

kozak - music Напевне, треба Вам буде попросити офіцйне вибачення, перед усіма 230 - ма учасниками конкурсу! Бо Ви ж "ненароком" усіх обізвали неграмотними На конкурси не надійся, це тупе викачування грошей з початківців.  Навіть тут, на сайті, - це просто забавка для "неграмотних".

Можете починати прямо в тому топіку!

Можете починати прямо в тому топіку! - Можна, але це нічого не дасть і 1-му відсотку отих 230 "учасників" :)

Я на цей конкурс дивлюсь як на "лісову школу" - сказав директор: треба конкурс - і понеслась... А що далі... Максимум - "дітей" навчите писати, і то не факт. Із жодного коментаря на конкурсі, я не прочитав основне - шановна, або шановний: у тебе в якомусь такті фальш, фанера примітив і так далі. Я вже не кажу, що основним критерієм відбору, - це правильність даних щодо автора пісні :) !!! А де славнозвісне - професіоналізм ? Де відбір ?

Не думаю, що відбір - це закидання поштової скриньки листами, про просьбу проголосувати за ту чи іншу пісню, через те що ми колись разом "поїли" на весіллі :)

Ваш конкурс закінчеться, як завжди - сядете за столи, вручете папірці, поаплодуєте - і підете готуватись до майбутнього шоу, - а учасникам "авторітет" :)

Якби всі боролись за якісний контент на цьму сайті, це б дало більше, ніж всякі конкурси.

Напевне, треба Вам буде попросити офіцйне вибачення, перед усіма 230 - ма учасниками конкурсу! Бо Ви ж "ненароком" усіх обізвали неграмотними  - щодо цього, то не дуже хочеться перед кимось вибачатись, так як це більш не образа а факт. Не секрет, що на цьому сайті є і профі, але - ... їхній відсоток, нажаль, погоди не робить. І на конкурсі їх не видно в учасниках.

На конкурси не надійся, це тупе викачування грошей з початківців. Навіть тут, на сайті, - це просто забавка для "неграмотних". - це було адресовано конкретній людині - Дарині Іванковській. Жоден "грамотний" їй не сказав, що не варто брати купку гривень, і бігти в "хоме студію" для запису її фонограми. Ще не час, і потрібно ще багато попрацювати. 

 

Шановний, п Бедзю Іванишин ! Судячи з того, що мене на сайті не було рік, я Вам точно можу ствердити - нічого не помінялось. Хоча кімнат в чаті добавилось :)

Чесно кажучи, не думала, що з тими конкурсами все так безнадійно...Як то кажуть, а  хтось та побачить...А за цей конкурс вокалістів...Мені здається, що це прекрасна нагода показати себе, не витрачаючи ні часу,ні сил, ні коштів..Нехай оцінювання не дуже об"єктивне, бо це не відкрите голосування з почесним жюрі,але все одно...Приємно почути думку людей,які нехай "співають по кабаках",але в музиці розбираються може й краще за багатьох професіоналів..А місця-як би то банально не звучало,але дійсно, головне не перемога,хоча б було приємно самоутвердитись..Тим більше,це один з небагатьох конкурсів УКРАЇНОМОВНОЇ пісні, що дуже тішить при теперішній ситуації в країні..

за продюсерів....Прикро,що зараз трішки інші часи...Будем співати у дУші й у душІ,поки на великій сцені вирішують усе гроші...

І за поступовість...Я тільки ЗА неї двома руками)))

І ще одне..Ніколи не думала, що на форумах буває так цікаво))приємно почути думки професіоналів, за що окреме спасибі))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти