Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » пісенні конкурси та фестивалі
пісенні конкурси та фестивалі

Даринко, - згідний з вами 100%!!! Хоче людина поспівати, показатись - для цього конкурс вокалістів на нашому сайті і створений. А те що тут кажуть про "профі", можна пускати мимо вух, (сидячи вдома перед монітором з філіжанкою кави, усі самі для себе "профі") увага до певного номеру скаже сама за себе я думаю.

kozak - music, - а що дає таку кількість ноток розпачу та безвиході у ваших постах?

Все що народ робить то робить для свого задоволення, прекрасно розуміючи що будь яке  задоволення вартує капіталовкладень... Навіть найменших (щодо хоум студій). Фестивалі, нехай їдуть люди, співають, чомусь навчаються ну і звичайно платять ЗА СЕБЕ, зауважу, за СВОЄ ЗАДОВОЛЕННЯ... Що в цьому поганого, скажіть?

ну я так зрозуміла,в попередніх повідомленнях йшлось не про оплату за проїзд на конкурс і не оплату за запис пісні..Прикро, що зараз все продається..Тому й стимул до вдосконалення зникає, мовляв, навіщо, якщо можна витягнути пачку грошей і купити..А хто не має такої змоги теж розчаровується,бо який сенс змагатись, якщо все ітак відомо наперед і лаври дістануться менш талановитому,але наглішому або багатшому.Тому й виходить замкнуте коло(((

Хоче людина поспівати, показатись - для цього конкурс вокалістів на нашому сайті і створений   - ну, цим все і сказано. Тільки адміністрації сайту треба так і написати в заголовку конкурсу, а то молодь сподівається на більше.

А те що тут кажуть про "профі", можна пускати мимо вух  - не згоден, хоча поняття "профі" дуже резинове. Слухати треба всіх, а висновки робити свої.

kozak - music, - а що дає таку кількість ноток розпачу та безвиході у ваших постах?  - нічого подібного. Який розпач ? Я нормальний, веселий, старий дядько який через це все вже давно пройшов. Просто не люблю фальші і недомовок, навіть якщо вони тяжко сприймаються. Я прекрасно розумію, що моїми дописами можна "вбити", але це реальність, - і якщо постійно "літати" десь в небі, то на землі ви нічого не доб'єтесь.

 

Даринко - все, завжди продавалось і буде продаватись. Навіть, чарівний голос Ніни Матвієнко, теж продається. Безкоштовно співати можна в себе на балконі - все решта, потребує витрат. Можна просто витрачати, а можна вкладувати і заробляти - такий шоу бізнес. Стимул самовдосконалення від цього не зникає, а наоборот - підсилюється, якщо все робити правильно. Не завжди, лаври дістаються наглішому і багатшому - якщо є талант, то гроші втрачають цінність, - це закон природи :)

Успіхів і творчості !!!

Знаєте,з"явилось таке непереборне бажання взяти участь у конкурсах..Призабувся той смак тривожного очікування за кулісами,мандраж,переживання, аплодисменти і неймовірна радість перемоги.Хочеться згадати,тим більше з віком стає все важче.Може,відчувається більше відповідальності..Навіть за такі конкурси, як на сайті, схоплююсь як за соломинку,як за можливість "засвітитись"..Хочеться, щоб давня мрія про сцену здійснилась..І дуже багато поглядів і думок..Одні кажуть, забий на ті конкурси,йди краще здобувай диплом, ітак на естраді все схвачено..Інші - що при великому бажанні і таланті можна добитись усього й без капіталовкладень.Хочеться вірити другим,бо мені-звичайній студентці-навіть внесок на конкурс - це трохи "удар по кишені",самі розумієте.

Згадала сьогодні про фестиваль релігійної пісні "Пісня серця"..Дійсно,було реально "пробитись" у свій час..Зараз , на жаль, вік уже не конкурсний для цього фестивалю..Але, згадуючи умови і переможців, все виглядає так, ніби реально можна  "засвітитись" і без грошей, і навіть без внесків.От було би цікаво дізнатись про подібні конкурси..

Як-не-як,надія помирає останньою.Хочу відтягнути той момент,коли вона помреАбо взагалі уникнути...

«Красная калина – 2012»
/2012-08-17/

С 6 по 7 октября 2012р. в г. Тернополе состоится V Всеукраинский фестиваль-конкурс искусств «Красная калина – 2012».


Целью фестиваля является содействие популяризации академического, фольклорного и эстрадного искусства, выявление талантливых исполнителей и авторов в разных жанрах, усиление влияния профессионального украинского искусства в эстетическом воспитании детей и молодежи.

Для участия в фестивале приглашаются хоры и оркестры, вокальные, хореографические, инструментальные ансамбли, театры-студии, рок-группы, солисты: певцы, танцоры, воспитанники, в инструментальном, разговорном, цирковом, оригинальном жанрах.



Контактна информация: тел.: 050-358-67-78, 095-794-03-52;
e-mail: estrada@estrada.org.ua.                                                       Таке оголошення прочитав на сайті Донецької  ОДА .

.....і навіть тут обов"язковий внесок

Се ля ві)))

kozak - music,   ну да, так і є...

Даринко, внески є скрізь і завжди будуть бо організаційні моменти, звукотехніка, світлотехніка та персонал який то все має обслуговувати, оренда площадки чи залу, комуналка і т.п. всьо то повинно бути якимось чином оплочено, а звідси й різні схеми збору коштів від меценатів і спонсорів до внесків... Нікуди не дінешся такий час, так скрізь...

цікаво,чи таке було колись...Навіть та сама "Ранкова зоря" Ніколаєва..

Або навіть сучасна "Червона рута"..

Дивина та й годі

Ага, ну-ну,  "Утренняя звезда" - там Юрко таку "капусту" рубав, що мамцю моя... І було за що, пів рос. попси через нього пройшло, а тепер уже "звёзды".  :)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти