Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ситуація на весілля. Ваші дії.
Ситуація на весілля. Ваші дії.

В одному смт Івано-Франківської обл. на початку весілля молодий підійшов до музикантів , позабирав різні носії інформації і сказав :"Грайте. Я заплатив Вам гроші за гру, а ноутбук я і сам міг включити." Ваші дії. Зразу скажу, музикантів незнаю,  що було далі також. 

Р.S.  Інформація за словами одного з наших колег.

Формально молодий неправий. Такі речі треба обговорювати при замовленні як і репертуар, розпорядок роботи, зовнішній вигляд і т. д. Будь що обговорюється, але до укладання угоди.

Музиканти у вказаному випадку могли собі спакуватись і їхати додому.

Йоніку під пальці, пісенник перед себе і "вогонь", духовик хай згадує всі свої інструментали, гітарист також і... Молодий то є клієнт, а клієнт як говориться завжди правий, хоче будь-ласка...

Незнаю, незнаю чи могли їхати додому, якщо молодий собі таке дозволив, то цілком реально було їхати з побитою апаратурою і зрушеним зубним потягом правда після цього можна би ту справу навіть в суді виграти, но лікуватися також треба було би... Ситуація складна і неоднозначна, але тим і цікава наша робота... Мусимо бути готові до всього...

Олеже, а якщо б молодий забажав, аби музиканти по розпеченому вугіллі та битому склі бігали задля розваги гостей, бо йому, бач, так захотілось, а грати на йоніці і ноутбуці він і сам вміє?

Ще раз повторюсь - все треба чітко обговорювати на етапі домовленостей....

Мої дії : за апарат - і додому ! Побиття апаратури і людей - то вже кримінал,можна за таке і посидіти  в "мєстах не столь отдальонних " . Взагалі , молодий - невіглас,бо сам псує собі ж весілля. Але "музикант", який володіє тільки ноутом і більш ніяким інструментом, то такому на весіллі робити нічого. І молодий "хитрий перець", бо за малі гроші хоче "велику" музику. Звичайно, є толкові "живі" музики, але ж коштує їх робота інакше. А я поїхав би з весілля по - любому, хоч би й просили, бо тим музикантом потурають хто як може : і "хазяї" в барі хочуть три шкури здерти, і "достоєвські " не виняток. Хай би побігав молодий та ПОШУКАВ музикантів у той же день і у той же час. (Не виключаю,що знайшов би). Дав би Бог, що це були б нормальні лабухи, то я б їм розповів ситуацію, та "здерли" б з "розумника - молодого" хороше бабло, і впевнений,що з тими музиками я ще б могорич випив би! (Перепрошую за  довгий монолог). Музики! Не давайте себе ПРИНИЖУВАТИ і  не трясіться за тою копійкою! На ваш вік весіль вистачить!

Тоді тре було ще й цьому молодому дати в оренду аппарат, та нехай би співав та включав.  Тому потрібно все обговорювати до початку весілля. Якби у мене був такий випадок ( правда він у мене був... кляті віруси вбили ноут на початку весілля), відіграв би без проблем, проте за вдвічі, а бо й втричі більші гроші.

Ще один варіант для молодого-молоду забрали,гумову бабу дали-на хлопче грай.А з молодою най гості бавляться.

 

Як на мене, не в тому справа "відіграв без проблем", Відіграти багато хто може, і не виключно що і ті музики, з котрих так познущалися... Проблема в тому, що там далі вже мова про гуманність не піде! Однозначно слати все до біса, і з чистою душею, брати жінку і дітей - і на шашлики...    

 Взагалі , молодий - невіглас,бо сам псує собі ж весілля. - підтримую 100%

А Гоцан Ігор  (на сайті користувач)  казав же колись!!!!  Не їдьте з ноутами на франківщину! Там на це табу...   Зновуж таки наперед все треба було обумовити... І молодий би, першим мав  підняти цю тему, котра його так "розхвилювала" на весіллі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти