Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ситуація на весілля. Ваші дії.
Ситуація на весілля. Ваші дії.

Юра Цьосенко, з повагою! Не пам"ятю ,ну  ніби була у нас PSR - 300. Юра!  Я так точно не пам"ятаю . Але факт був. Ти вже мене вибач,давно було...Але не брехня! Може,ще мали інші акумулятори? Друже, не пам"ятаю....Весело було! З повагою до всіх колег - музикантів!

Та я ж нічого:) Може Вам комбайновського акумулятора притянули тоді...Той і четверо суток грати буде:)Я чому написав, бо колись у мене була ситуація.Поїхали с друзями на природу,взяли з собою 51-у ямаху ,підключили до акумулятора,"погарлали"  пісні.Через часа три ямаха потухла.Поставили акумулятор на машину а він "мертвий"...Як зараз помню водій казав що акумулятору неділі дві...

Другий колєга в іншому закладі грав один,гроші взяв наперед ,світла не стало почекав годину -пішов до дому "буде електрика-то подзвоните",звісно електрики не було.Де справедливість?

kovalvitaly, справедливість зашита у Вашому повідомленні, в трьох словах: "гроші взяв наперед".

Давно пора музикам переходити на повну передплату, яке це роблять аранжувальники. Та й написати райдер теж не зашкодило б. Нехай він буде юридично недійсний, але список взаємних зобов'язань, написаний на папері та підписаний замовником та виконавцем, організує обидві сторони.

rock76meister

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти