Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Sonar X1 Producer.........
Sonar X1 Producer.........

Всім доброго дня!!!  раніше бавився  в FL Studio  зараз вирішив перейти на щось  інше між сонаромі кубейсом постав вибібір іттерфейс обох незнайомий взагалі    і сильно відрізняється від фруті лупс !! отже потрібно починати майже з нуля !!! мало того що в мене з англійс...ю погано (тай не вивчу вже) тому треба прогу з русифік...   на даний час   маю    SONAR X1 Producer  але неможу знайти русиф....  допоможіть будласка можливо в когось є ,,, чи можли во зробити старт з кубейсу?  

Ніяких русифікаторів! Є такі калічні переклади, що навіть російською не зрозуміло. Наприклад, "Pan" перекладено як "Пэн". Є користь з такого?

Вивчити кілька десятків технічних термінів - не проблема, а придасться на все життя....

 

Ніяких русифікаторів! Є такі калічні переклади, що навіть російською не зрозуміло. Наприклад, "Pan" перекладено як "Пэн". Є користь з такого?

Вивчити кілька десятків технічних термінів - не проблема, а придасться на все життя....
 

 

 

 

можливо ви праві..... а що порадите сонар чи кубейс ? я розумію що запитання трохи безглузде  , як   порівня корга  ямахи  і роланда  ,. та всеж хотілосьби почути  думки  користувачів

 

Я би Вам радив починати все таки з куба... Якщо і те - і те, не знайоме все таки стартуйте з куейсу. Вам потім легше буде в когось запитатися якоїсь поради, чи подивитися відеоурок з прграмою, в якої популярність явно переважає Сонар... Почніть з того http://vk.com/club18273914  - і не треба Боже упаси ставити якісь москалятори, тому що прога після того ще й глючить! Маю до того ж книжку по кубейсу на російські мові - де все детально описано на 600 сторінок... Вперед!

Бедзю Іванишин

 

дякую за пораду!! наразі скачав куб 5   . буду потехеньку розбиратись...хоча щей пока з своїм 500 коржиком не розібрався

 

а що порадите сонар чи кубейс ?

Однозначно кубейс.

Юрій Цьосенко

 

 

дякуюю!

http://www.ex.ua/view/6993830    Тут хороші уроки по кубейсу ! Дійсно русифікатори тільки заважатимуть вам для освоєння DAW, так як в мануалах терміни на англійській мові і нічого там надскладного нема !   Ви не думайте, що після Фл студіо в кубі буде якийсь "супер-звук" , всеодно треба слухати, вчити і помилятись !!!

Roman

та в мене фрут була і з рус 8 верс а зараз  9 англ привик . методом тику

просто по фруті нема кого спитати щось  тому і виріши перейти на   сонар або куб! куб напевно. 

просто слова яких ти розумієш значення (хай навіть москальскою) ліпше запамятати чим на мові незнайомі!!але  коли від русиф...глюки то ліпше без нього!!!

 

всім дякую за поради ставлю куб!!

Roman

 

доречі велике спасибі за ссилку !!! пошук інколи подібного безуспішний і займає купу часу 

 

 

Розумно зробили, "фрутік" - це дитяча забавка ))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти