Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Sonar X1 Producer.........
Sonar X1 Producer.........

Останні верії фрукта - дуже навіть пристойні , але діло не в тому - кожному своє !!!    Я фрукти трохи знаю, так само вчився по урокам і методом тику http://rghost.ru/39440183

А зараз паралельно  вчу куб,  хоч часу катастрофічно не вистачає !!!   

хоч часу катастрофічно не вистачає !!!  

аналогічно

 

Всім привіт.Не витримав.тому вставлю свої 5 копійок.Отож фрутік себе ще не вичерпав .10 версія досить пристойна.А взагалі кожен працює на тому секвенсорі.на котрому легше працювати.Я наприклад створюю заготовку на фрукті.Потім перекидаю потреково в інший DAW.На мою думку коли в голові народжується ідея.то важливо її чим скоріше закинути в секвенсор.а потім.як є час можна зайнятися підгонкою.До речі куб мені не подобається.IMHO.Освоюю PRESONUS STUDIO ONE-2

Я нічого поганого про Куб не скажу, але чому він а не Сонар...Переконайте мене...(така тема десь вже була...) а тим більше, що мова йде про Sonar X1

Я, теж саме, нчого поганого про Сонар не скажу...  Але Ви мене переконайте чому Сонар а не Кубік ...   Кожному своє, і хто до чого привик!

Так, але почитайте тему з початку.....чоловік має СОНАР Х 1 а всі йому радять КУБ ))) Чому ???  Кожному своє, і хто до чого привик!  Погоджуюсь ..... головне, результат )))) так, що панове...головне не КУБ чи СОНАР а результат....і я нікого не переконував, що СОНАР ліпший за КУБ... на відміну від деяких дописувачів... тому шановні користувачі КУБа прошу надати мені відповідь  )))  хтось написав "однозначно КУБ" доведіть...)))) якщо переконаєте, через місяць перейду на КУБа, незважаючи на те що багато років працюю з Сонаром )))) але переконайте не тех.термінами а результатом, допустимо, якоїсь конкретної пісеньки ))))...Відео уроків по СОНАРУ не меньше ніж по КУБЕЙСУ   )))))

Мені першим, через що імпонує "кубік" - то через те, що багато хто мені з друзів і знайомих, приносять свої сесії (на дозведення, чи на запис лайву), популярність рограми яка явно переважає сонар...  Це що до мене, Не знаю чесно скажу не пробував відкривати Кубом сесії з Сонару, і сумніваюся що вони сумісні будуть, як що так - то це добре!  Але  чомусь 9 із 10 колєг працють в кубейсі а не в Сонарі.  Не буду Вам нічого ні доказувати, ні переконувати! Я вже сказав постом вище... Вдалого всім  зведення і хай Ваші треки звучать саме краще! Адже всі ми прагнем одного - а редактор хто який вподобає собі...

До речі.... Ви ЧИТЛАИ ТЕМУ З ПОЧАТКУ ?????      -     зараз вирішив перейти на щось  інше між сонаромі кубейсом постав вибібір іттерфейс обох незнайомий взагалі 

Не переконали  залишаюсь з СОНАРОМ   Всім натхнення та успіхів....Головне щоб була робота, а на чому її робити (творити) кожен вирішить собі сам...

..... скачав я відеоприклади по кубу! посидів трохи над ним......... потім знайшлась добра людина яка допомагає в реальному часі розібратись з сонаром  (знає він його досконало)  І я повернувся до сонару!! русифікатор не ставив .... освоюю без нього. ..! важаю що поступив розумно!, бо є реальна підтримка по сонару ! якщоб була по кубу підтримка, вибравби його...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти