Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ритм Машинка Alesis SR 16
Ритм Машинка Alesis SR 16

Відгукніться хто має ритм машинку Alesis SR-16. Шановні в мене теке питання! Чи можливо підключити ритм машинку Alesis SR-16 до синтизатора Roland, таким чином щоб коли стиль грає на роланді,- то ударні в стилі (маю на увазі міді команди) були роландовські але грали звуками машинки Alesis SR-16. Надіюся мене зрозуміли що я хочу...

Наперед Дякую!

Так, можна.  Мідікабель з вихода Роланда на вхід SR-16. В Роланді прибрати локально 10-й канал, але дозволити його передачу по МІДІ. В SR-16 назначити прийом по 10-му каналу і присвоїти барабани на потрібні ноти.

В 80-х музики були кмітливішими... Що тільки по МІДІ не робили.

 

Але навіщо Вам? В SR-16 одношарові звуки; весь кіт звучати не буде &c.

Дякую Володя що відгукнулися на моє прохання! Попробую!

Так, можна.  Мідікабель з вихода Роланда на вхід SR-16. В Роланді прибрати локально 10-й канал, але дозволити його передачу по МІДІ. В SR-16 назначити прийом по 10-му каналу і присвоїти барабани на потрібні ноти.

Там, як на диво, ноти вже присвоєні згідно стандарту GM, хоча явно про це не сказано. Поправити доведеться при потребі лише великі (BD 35/36), малі барабани (SD, 38/40) та томи.

А також Sync поставити в INT, якщо, бува, накрутили при експериментуванні щось інше. По дефолту воно так і стоїть...

 

Але навіщо Вам? В SR-16 одношарові звуки; весь кіт звучати не буде

По міді SR-ка може віддавати 112-нотні кіти - цілком достатньо, хоча, якщо відверто, 12-16 достатньо буває для певних жанрів :) . Плюс там можна робити стеки, правда, без конторлю по динаміці :( ...

Sync поставити в INT

В SR-16? Хіба не навпаки, в EXT? Хоча я , певно. вже все забув...

По міді SR-ка може віддавати 112-нотні кіти - цілком достатньо, хоча, якщо відверто, 12-16 достатньо буває для певних жанрів :)

Не знав; я працював з HR, і не знайшов там такого...

Там, як на диво, ноти вже присвоєні згідно стандарту GM

Хто зна. що там за Роланд. Можливо, GS...

В SR-16? Хіба не навпаки, в EXT? Хоча я , певно. вже все забув...

Все вірно, але то не те, що треба топікстартеру. EXT - це синхронізація по зовнішньому клоку і використовується, коли треба грати патернами SR-ки. Нам же потрібно:

ударні в стилі (маю на увазі міді команди) були роландовські але грали звуками машинки Alesis SR-16.

В мене була SR 18! Я її продав бо звуки там вже більш сучасні для попси та року в різних напрямах. Для нашої польки чи вальсу я там не зміг нічого толкового знайти

Користуюсь вже тривалий час машинкою Yamaha RY10. Дуже хороша машинка. Рекомендую. 

Звучить на 5! Прописується за 3 хвилини буль який стиль. Дуже зручний набір збивок.

Кого цікавить можу продемонструвати пару треків записаних з цією машинкою

Сергію, для повідомлень такого типу варто створити окрему тему, бо в існуючій - це лютий оффтоп...

 

а яка йому різниця, добре, що хоч про ритм-машинку, а не про ПСР910

Дякую друзі що таку тему створили.  Але в мене проблема в іншому.  Що таке може бути якщо після виключення машинки (Alesis SR-16) і потім включення не зберігається ніяка інформація (ні патерни які прописав і ні набір барабанів які я підібрав на педи), Одним словом взагалі нічого не сохраняється . Але поки машинка включена все тримається в памяті все грає, а після виключення потім повторного включення все пропадає.  "Дуже сумно"...   Машинку (Alesis SR-16) купив, півтора місяця назад, багато чого незнаю. Може можна з кимось проконсультуватися по цій проблемі?

                Хто занає вчому проблема підкажіть будь-ласка!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти