Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ритм Машинка Alesis SR 16
Ритм Машинка Alesis SR 16

RECORD SETUP, Page 5, VELOCITY LOUD. Від 1 до 8 - фіксовані рівні, 9 - тиха крива, 0 - голосна.

Пробуйте включити пресетні патерни.

Будь ласка допоможіть в наступному питанні.Як підключити по міді Alesis SR-16 з Коргом РА-50.Якщо з шнурами мені все зрозуміло,то як це функціонально зробити на самому Коргові не зрозуміло(вибачте,я тільки щойно придбав інструмент).Буду дуже вдячний за допомогу.

1. Читаємо інструкцію користувача для корга (на korgmusic.ru є переклад російською).

2. Читаємо інструкцію користувача для алесіса (на сайті музторга є російською)

3. Читаємо цей топік від початку - багато відповідей вже є.

4. У межах Львова можу показати на вашому реальному обладанні за певну матеріальну мотивацію.

Дякую Дядько Хапко за відповідь,але я поки ще чайник в цих питаннях,і поки буду читати інструкції та здогадуватися про значення деяких термінів,осінь настане.Було б зручно ,якби хто підсказав наприклад які фукціональні кнопки нажати на Коргу,для того,щоб зєднати драмм машинку з Коргом.З задоволенням запросив Вас до себе,але проживаю далеко від Вас.

Визначтеся, як саме треба поєднати два девайси: синхронізація по темпу чи використання SR16 як звукового модуля.

Потім продовжимо.

Мануали читайте, бо підкажу що де тиснути, а вам то буде в дивину. Як порозуміємся?

Буду використовувати як звуковий модуль.Мануали обовязково буду читати,вже знайшов в інеті,але там дуже багато інформації,сразу все схопити проблематично.Але від кваліфікованної допомоги не відмовлюсь.

1. Вимкнути синхронізацію (як передачу в коргу, так і прийом в SR-ці)

2. По дефолту барабани передаються по 10-му мідіканалу. Переконуємось, що корг віддає по 10-му, а алесіс по ньому ж приймає.

3. У SR16 конструюємо потрібні барабанні набори і адаптовуємо номери нот, на які будуть реагувати певні звуки. Приклад: малий барабан може бути як на D (38), так і на E (40).

4. Печемо.

 

З цим буду разбиратися. Може я щось не вірно сказав.Скажу просто.Стиль використовую Корговький,а барабани щоб звучали з SR-16.Вибачте за каламбур,не всі значення мені поки що зрозумілі.

Що саме незрозуміло?

Деякі технічні терміни.А що значе сінхронізація інструментів?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти