Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MAG MD231 Ваша думка стосовно цього девайсу... Дешевші варіанти такого ж плану і характеристик...
MAG MD231 Ваша думка стосовно цього девайсу... Дешевші варіанти такого ж плану і характеристик...

MAG MD231  ( http://magaudio.biz/production/loudspeaker_systems/md_series/md_231/ )

Ваша думка стосовно цього девайсу... Дешевші варіанти такого ж плану і характеристик...

До 12" топів потрібні суби 15". Можна тіж самі МАГ. Бо низу нехвататиме в самих топах.

Буже хороша акустика за нормальну ціну..

 

Хлопці!!!!!! Я з Магами давно працюю, нещодавно ще взяв 2 динаміки BIG!!!! В 100 раз кращі за Маг!!!!!!!! тай дешевше!!!!!!!!

BIG  гірше МАГа, по-якості  - раз,  і по експлуатації -, два!  Не позорте безпідставно вже так наших...

Хлопці!!!!!! Я з Магами давно працюю, нещодавно ще взяв 2 динаміки BIG!!!! В 100 раз кращі за Маг!!!!!!!! тай дешевше!!!!!!!!

Позор. Кращі це в якопу плані? Те що менше коштують?..))) БІГ це лейно китайське зібране в україні. Я про це вже не один раз говорив на форумі, та й багато хто на форумі про це знають

Хлопці!!!!!! Я з Магами давно працюю, нещодавно ще взяв 2 динаміки BIG!!!! В 100 раз кращі за Маг!!!!!!!! тай дешевше!!!!!!!!

 

Це як порівняти ЩОСЬ з пальцем... БІГ взагалі не до порівняння ні по якості, ні по характеристиках......В Китаї вони коштують дешевше, ніж в нас металолом. Так що не пишіть дурниць!!!

Хлопці !!!! Я сам був вражений!!!! Але тестували з багатьма музикантами!!!!! І всі перейшли на сторону BIG!!!!!! набагото чисто звучить !!!!!!! А нарахунок Китая, То Китай вже давно навчився робити такі речі, що нам треба задуматись!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А вам втирають перекубщики за для того щоб більше на вас заробити!!!!!!!!!! І ще раз можу сказати;  не все дороге добре!!!!!переважно більшість !!!!!!!

 

Хлопці !!!! Я сам був вражений!!!! Але тестували з багатьма музикантами!!!!! І всі перейшли на сторону BIG!!!!!! набагото чисто звучить !!!!!!! А нарахунок Китая, То Китай вже давно навчився робити такі речі, що нам треба задуматись!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А вам втирають перекубщики за для того щоб більше на вас заробити!!!!!!!!!! І ще раз можу сказати;  не все дороге добре!!!!!переважно більшість !!!!!!!

Ви напевно на Бігах працюєте...

Я б музикантів, які працюють на Бігах, Саундкінгах і т.д, взагалі на весілля не пускав.

МАГ - це як мінумум хороша акустика, реальний недорогий робочий варіант.

Купляєте МАГ+підсилювач від Василя і отримаєте "на халяву" апаратуру.

У мене е пара =Магів, +Пара Big=1-1!!!!!!!!!на магаг я працюю 5 років на них не жаліюсь !!!!!!!!!!! Але коли я взяв ще пару  BIG, то мені вони більше сподобались !!!!!!!!!!!!!!!! Я б з вами позмагався!!!!)))))))))) це на рахунок того що ви писали!!!!!!)))))))

Щоб відчути ВСЮ КРАСУ МАГів, чи будь-яких інших НОРМАЛЬНИХ колонок чи динаміків - треба їх розкачати відповідною потужністю - на якій Бігівські динаміки повилітають з ящиків разом з сітками... Я вже мовчу про те, що почнуть скрипіти ящики - якщо не потріскають... А в залі на 2 столика то Біги може і "грають"... Правда, сумніваюсь, що краще за МАГ

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти