Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MAG MD231 Ваша думка стосовно цього девайсу... Дешевші варіанти такого ж плану і характеристик...
MAG MD231 Ваша думка стосовно цього девайсу... Дешевші варіанти такого ж плану і характеристик...

Відповідно до назви теми:а куда вже дешевше?Дешевше йде відвертий шлак:SoundKing сотоварищі (на одній забаві мав нещастя чути це г-но).MAG,я думаю,найдешевший варіант,від якого можна добитися непоганого звучання."Акустику" BIG не чув.Думаю нічого не втратив:-).

 

Я б музикантів, які працюють на Бігах, Саундкінгах і т.д, взагалі на весілля не пускав.

Правильно! Я б теж таких не пускав на весілля. Коли працюють на такій апаратурі то не музиканти а демони, які набрали купу хламу дешевого і портять настрій людям.

Довгий час працював в колективі які використовували  пасинвні  широкополосні MD 554, блоком підсилення  PARK AUDIO V4-1800 MkII ( характеристики одного і другого в неті). Загальні враження потужність, чистота інсталяції, довготривалість, не вибагливість. Великий плюс АС MAG , що при своїх компактних розмірах, повністю задоволняють потреби музикантів. АС куплялись в 2005 р, працюють без ремонту  досі.

Довгий час працював в колективі які використовували  пасинвні  широкополосні MD 554, блоком підсилення  PARK AUDIO V4-1800 MkII

Стандартна помилка, попробвуйте включити до даних колонок Парк S3, о тоді вони зазвучать, не впізнаєте.

PARK AUDIO V4-1800 MkII їх не розкриває.

MAG,я думаю,найдешевший варіант,від якого можна добитися непоганого звучання

 

Це таки точно   

Хотілося б почути більше думок тих, хто користується чи користувався.., а не поціновувачів низькоякісного ДЕШЕВОГО китайського лайна.

Довгий час працював в колективі які використовували пасинвні широкополосні MD 554, блоком підсилення PARK AUDIO V4-1800 MkII

Стандартна помилка, попробвуйте включити до даних колонок Парк S3, о тоді вони зазвучать, не впізнаєте.

PARK AUDIO V4-1800 MkII їх не розкриває.

Це точно! S3, або 2400-тий саме те що треба для цих колонок. І навіть деякі моделі JBL курять в стороні

А якщо в режимі 2 полосному суб-топ з кросовером і окремими підсилювачами то взагалі конфетка. 

А з якими моделями JBL Ви їх порівнювали?

Марку не запамятав, але памятаю що по 2 15" динаміка і потужність 1200 ват

Можливо відправите ще EV покурити :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти