Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??
З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??

Шановні колеги Доброго вам дня!!! Почитав я отут ваші відгуки... Мене зачіпила тема про те що ви критикуєте запуск фонограм з ноута....Я сам не музикант але займаюся проведеням дискотек та різних вечорів відпочинку...Висловлюючи свою думку хочу сказати наступне що, зараз настав час в нас на Хмельничині що люди просто говорать ...включи щось най там бомкає....ну якшо дивитись реально ...то можна вкл. і най собі грає всерівно чи я заспіваю і заграю в живу чи то просто фанера.....гроші ті самі за послуги....но нащо надривати собі голос і переберати пальцями на клавішах якшо можна просто натиснути Enter...цей мій варіант біль підходить для молоді які люблять подвіжувати під популярні пісні .....А що стосується старшого покоління то вони звичайно бажать послухати музиканта віртуоза під музику якого відпочиваєш..релаксуєшся....або звук скрипочки чи сакса......ну кожен інструмен посвоєму чарівно звучить.....Твкшо я дійшов до висновку що є два контингенти людей це молодь і старше покоління....і всі вони виросли під свою музику.....Такщо думаю що в нас і ноута треба на халтурі з гарними мелодіями та хітами і клавішника віртуоза щоб як кажуть давай таку щоб душа розгорнуласьь і знову згорнулась......ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА

Дядько Хапко,  "... не всі смарти та планшети однаково убого виводять звук назовні ..."

Ну та воно ясно, що деякі моделі, деяких виробників телефонів та смартів видають звук досить пристойний на сьогоднішній день. Не спорю, але таких цяцьок одиниці. І якщо вже на то дивитись то які ж там ціни, цифри які, не всій лабушні по кишені ті цяцьцки. А до застосування ноута лабухами, більшістьлюду вже якось поступово привикла і ставиться до того нормально, та й в управлінні смарту з ноутом не тягатись на ноуті все зручніше(якщо чоловік петрає у тому всьому що в даний момент нажимає). 

ALEDIS 112, "... зачіпила тема про те що ви критикуєте запуск фонограм з ноута..."

90% усіх присутніх на нашому сайті користуються ноутами, працюють з ними на весіллях, банкетах і т.п... А от чому з тих 90% половина ганить той ноут це для мене загадка... Якщо та залізяка поки що тебе годує то як її можна ганити. Ох, ніззя так...

 Ну не кормить мене зараз живий інструмент... прикро звісно то й що ... платять мені поки що за "Ентер" на ноуті, так я його готовий пускати до тих пір поки воно врешті-решт усім не остогидне. А може колись і захочеться комусь чогось "натурального" за власний кошт - так ми "всєгда пожалуйста". Тільки бабки наперід...

А може колись і захочеться комусь чогось "натурального" за власний кошт - так ми "всєгда пожалуйста"

Е,тут не все так просто.Приклад:зайшов до мене одного разу на весіллі знайомий лабух.Колись він був пристойним клавішником.Я свиснув його щоб зацінив стилі,тим більше він колись питав,чи я нічого не маю.Ну став він за інструмент...шо то було!Він умудрявся дико лажати на "Горіла сосна".З самокритикою в нього все гаразд,пояснив,що "валянком" його зробило постійне використання ноута."Отупєньє",панімаш.Так що непросто після років НЕлабання отак взяти інструмент (нехай навіть ту ж самограйку) і слабати так як колись.Помітив навіть за собою:рік за кордоном без інструмента таке зі мною сотворив-пальці дерев'яні,фантазія абсолютно не хоче видавати ніякого імпровізу...Місяць товк день-в-день клаву поки не вернувся в русло.Мораль:не практикуєшся-отупієш.Правда?

Віталік Вус, "...пояснив,що "валянком" його зробило постійне використання ноута..."

Знаю що оффтоп, надіюсь всетаки, що модери не видалятимуть, але тут я з вами не зовсім згідний. А хто заважає "живому" лабуху, котрий раніше працював з інструментом, а тепер в силу обставин працює з ноута, в спокійній домашній обстановці й надалі продовжувати практикуватись на своєму ж інструменті. Думаю ніхто, крім нього самого та матінки-ліні.. Так от, всі базари про те що тіпа: "...от ми раніше, лабали так лабали, а тепер через ті ноути і відношення до нас змінилось і вся музика хороша була тільки"жива" і т.д ....  я особисто вважаю сивим бредом за яким зазвичай ховається звичайна лінь, жадібність до копійки (на одного ж краще ділиться ніж на чотирьох) та втрата уміння володіти своїм інструментом (хоча б на рівні "хлєб-соль"). А "отупєньє", як ви кажете, так воно ж не всім загрожує, а лиш тим хто його прагне....ІМХО

Ну то є так,але якщо практикуватися лише в хаті,а на репетиціях ганяти суто "нові фанєрки",то далеко не заїдеш.Максимум,як каже Ігор Гарвас "трьома пальчиками на самограйці".Получиться неспрацьований колектив,де музики не те,що розуміють один одного без слів,а кожен лабає своє...Получиться шось таке,як лунає з оркестрової ями перед виступом.

Тоді вже скажіть , будь ласка, які смарти з якісним звуком.... Може  Sony- Ericson? в них є музикальна лінійка (серія Walkman)... чи інші?

Віталік Вус. Я вас звісно прекрасно розумію, що і про що ви ведете мову, але тема ця (читай назву) "З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми?". Так що ця розмова про "живих" і "мертвих" саме тут в цій темі просто-напросто недоречна, чистий оффтоп...

Топікстартер задав питання конкретно про фанерки МП3 і з чого їх зручніше запускати... Я особисто вважаю, що запускати краще з мінідиска та практика говорить про то що ноут для цього на сьогоднішій день використовувати є найзручніше функціонально.

Хоча... поняття "краще" та "зручно" у кожного своє, особливо коли в мозгах крім цих ще присутні такі поняття як "модно" і "круто". 

Але всі наші обговорення як і у багатьох до речі темах на цьому сайті зводяться в результаті до того яка ж хороша "жива" лаба і як то недобре ті "мертві" фанери ганяти. Прогляньте темки... і скажіть що я неправий...

Так,повністю з вами згоден.Перестаю офтопити.

http://www.indigo-music.com.ua/catalogue/sound/by-category/sound-carriers/trainers/tascam/mp-vt1/

http://zoom.cnews.ru/goods_card/item/23538/sony-nw-hd5 

в цих плеєрах під час пісні можна шукати наступну і має автопавзу

Korg PA 600

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти