Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??
З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??

Так я звами згоден!!!!!! Але треба щоб можливості музиканта співпадали з можливостями інструмента!! Я би хотів подивитися як грає якийсь супер-пупер музикант на PS-51, чи люди танцювали б? і чи нормально сприймали б? А то що ви говорите -Це субєктивне мислення!

Я думаю з мобільного телефона і слова зразу є.

Молодець Ігор, влучний жарт... Я  колись погорів на цьому... Щоб швидше дати звук. я ввімкнув музику з мобільного, бо ще хвилин 10-15 треба було комутувати( світло, монітори, мікрофони...).І тут дзвінок... я швидше до телефону, але зробив гірше - натиснув клавішу відповіді...  Близько 500 чоловік  почули таке: Альо, чувак, ти що обкурився, що там гомін як на базарі... чи ти в стриптизі.... дівки кричать...--- Ось така музика з мобільного....  (звук був 9квт, чутно було добре....))

А, щоб такого не було, потрібно на телефоні ставити режим "ПОЛІТ".

Звісно треба, якщо дійсно крутити музику з мобільного....  так хтось  робить?

Pan Kotskiy, "...Альо, чувак, ти що обкурився, що там гомін як на базарі... чи ти в стриптизі.... дівки кричать...   ...(звук був 9квт, чутно було добре....)"

Тяга!!!

Того року ноут глюканув і привізли  другого, -  пісень з 10 крутив з телефона, попередньо встановивши режим без звязку...  Взагалі допускаю щоб програвати з телефона, якщо взяти на базі андроїда, наприклад , Samsung Galaxy Note 2, і встановити туди прогу щоб текст  вискакував!!!

Вважаю, що то всьо "збочення" - типа телефонів, смартфонів і інших всяких "фонів". Яка якість звуку в тих цяцьках? Звертали увагу? Вкладати чимале бабло у якісну дорогу апаратуру для чого? Щоб мати на виході звучання фонограми з телефонною якістю які до того ж і так "в усмерть" професійо зіжмакані різними "хоум-студіями" в те нещасне MP3? Цілковите самодурство... 

Молодець! Я б відповів так само!

Полеміки ради зауважу, що не всі смарти та планшети однаково убого виводять звук назовні. Бренд не називаю, превелике ІМХО, звісно. Базуюсь винятково на власних враженнях і враженнях від вражень оточуючих мене людей, які не є аудіофілами та меломанами :) ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти