Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??
З чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??

Senyutovych: Я продам дешевше.

Як для мене з ноута запускаю, ноут не дорогий але надійний, нормальна вінда, антивірус стоїть. а щодо вулиці я дуже багато пісень на память знаю, і чи видно чи не видно, чи ,,СОНЦЕ СЛІПИТЬ" про таке стидно писати я так думаю, хіба що лабух початківець, або окуляри треба)))

http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/5762/?page=1#post27425 три роки стажу це вже ГУРУ

може в кого пвмяті немає... а такі слова як ,,ГУРУ" словник не знаходить, якесь давньогрецьке щи що??? 

Гуру - наставник, вчитель, людина з величезним власним досвідом.

Однозначно з клавіші. І не обов"язково за 3000 баків.

З KORG PA-800.Дуже зручно. 100%!  Бо  їх там 2-а (плеєра)! 

YAMAHA PSR S910

Хлопці від кого ви ховаєтесь?)))) вже не той час, що колись ховали міні-діски в рекові ящики!!!!!! Зарас люди розуміють що ти граєш не наживу!!!! Купіть собі дешевенький ноут і все буде Супер!!!! А то-що говорят,що повина бути якась гідність Музиканта то -це "ТУФТА" _____Не никайтесь бо це дуже смішно виглядає, а завойовуйте авторитет чимось іншим! Час йде вперед і технології теж!!

Денис Главацький

Час йде вперед і технології теж!!

А тим часом, поки час і технології йдуть вперед, хтось може вгробити операційну систему Roland E 50. А гідність музиканта завжди була і буде, тільки в кожного музиканта вона своя.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти