Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Шановні форумчани,до вас за порадою.
Шановні форумчани,до вас за порадою.

Маю акустику EV ZX4,хочу придбати саби а які не знаю,хотів брати   EV sb 122 ось таке питання.

Мав такі саби -явно заслабі

flehs, тут на форумі була темка про семінар по Electro Voice, який відбувся минулоріч в Дрогобичі. Там обговорювалися різні кофігурації - перегляньте її. Та і в форумчан є в користуванні ZX-4, думаю відпишуть в темі.

Пасив чи актив цікавить? Який бюджет і для яких цілей?

До ваших ZX із тої ж серії

http://www.ultrashop.com.ua/goods_Electro-Voice_ZXA1-Sub.htm

Активний, компактний, 700 ват потужності

І по ціні нормально

Сергій, Ви себе чуете? Чи пишете просто щоб писати.Як можна пропонувати 12дюймів низу, до 15 дюймів топа.Тоді проще докупити ще пару зх4. До зх4 або лайф або тур.

Сергій фахівець широкого профілю і він знає, що на низькочастотний діапазон припадає близько 70% потужності, тому до 15-ки топа 12-ка саб в самий раз

Шановні дякую  за відгуки,да хотілось щоб це було мобільно,і щоб звучало пристойно,для роботи столова , кафе і тд,інколи вулиця 100 чоловік. Цей малюк ZXA1-Sub. самий раз,але як ві буде звучати із топами ZX4?

flehs

 

До EV ZX4 треба підбирати суб 15” або 18”.

Кажуть, що 15” краще для залів, особливо для «плиточних», і бас у нього з «толчком»

Саб з 18” динаміком звучить «глибше», об’ємніше. Але це вже питання смаку.

Для роботи у мали та середніх весільних залах, для того щоб розкрузити EV ZX4 по низу, підійде активний саб з динаміком 600-700 Вт  RMS та хорошим тиском.(Зауважте, що часто виробники вказують потужність вмонтованого підсилювача, і дуже часто пікову!!! Тут слід бути уважному)

Ми порівнювали на виставці EV ZX4 з одним TX1181 (напряму, без активного розподілу) та з ELX 118P.

Перший варіант звучав відчутно краще. Спитай Руслана Кузьо з нашого форуму, він використовує такий комплект і задоволений.

Тепер з власного досвіду.

Маю на господарстві самопальний активний суб (маю давно, ще до того, як купив EV ZX4)

Параметри суба: динамік Electro-Voice 18”, 400 Вт RMS, і монтований підсилювач Park Audio DX700MB (700Вт). Для середніх залів вистачає, а от для великих весіль – маловато. 4-5 метрів перед колонками звучить дуже добре, а от 10 – 15 метрів уже не то. Відчувається брак тиску, ну і те, що зроблено не по виміряних параметрах. Заводське є заводське! Але взагальному з сабіком набагато краще.

Слід врахувати, що EV ZX4 самі по собі мають хороший мід-бас, і їм не так вже й багато треба, щоб їх розгрузити.

Варіант ZXA1‑Sub я б на вашому місці не розглядав. По перше - там 12”, по друге - слабий тиск, по третє  - замало потужності.

Я ближчим часом хочу купляти собі фірмовий суб до ZX4.

Наразі розглядаю такі пропозиції

RCF ART 905AS (http://tic-tac.kiev.ua/link_descr/5522)

 та  JBL PRX618S-XLF( http://soundmaster.kiev.ua/shop/aktivnyj-sabvufer/jbl/prx618s-xlf)

 

У RCF зверни увагу на розміри. Можна сміло перевозити у невеликому транспорті

JBL PRX618S-XLF має мій колега, використовує з двома PRX615 або PRX612.

Каже, що вистачає по вуха.

Вдалого вибору!

 

Передзвони і я тобі розкажу шо і як не по картинках  в інтернеті чи  по чужих , пересказаних відгуках  (мав десятки активних EV ,DYNACORD , ZECK ,RCF і тд)

0674961501

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти