Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Шановні форумчани,до вас за порадою.
Шановні форумчани,до вас за порадою.

Сергій, Ви себе чуете? Чи пишете просто щоб писати.Як можна пропонувати 12дюймів низу, до 15 дюймів топа.Тоді проще докупити ще пару зх4. До зх4 або лайф або тур.

Я щось не звернув уваги що там стоїть 12".

Але все одно компактний суб і недорогий

 

АНДРІЙ ГРЕХ. Я не розумію? Навіщо купляти EV щоб  потім дивитись в бік JBL і RCF.

Тому що у EV немає активного саба, який би мені підходив. Хоча  з великим задоволенням взяв би EV.

У цьому відношенні компанія EV  відстає від конкурентів.

Electro-Voice SbA-760. A це тоді що?

Electro-Voice SXA180 18" Або цей? EV - не реально щоб відставав

Ці моделі давно зняті з виробництва.

У SbA-760 стоїть динамік схожий на той що  у ZX4. Трохи замало у якості одного саба.

Тай ці моділі навіть б-у важко знайти.

soundmaster.kiev.ua Перезвоніть.Ілюмінатор теж знятий а "тік-так" має саби. А те що динамік 15-ка не головне, це-ж сабовий кабінет, звук буде добрий.Правда ціна його 16 461 грн.

Маловато у якості одного саба для двох ZX4.

Тоді ще пару ZX-4 і без сабів. 

Посмотрите на вот эти сабы http://ultrashop.com.ua/goods_DBTechnologies_SUB-18D.htm

 

 

DB Technologies SUB 18D

В сабвуфере DB Technologies SUB 18D установлен усилитель класса D, мощностью 1000 Вт RMS, динамик 18" частота 35 Гц x 120 Гц чувствительность 134dB мощностью 1000 Вт RMS. Габариты сабвуфера: 530 х 700 х 600 мм вес 42 кг

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти