Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки X-SSP SP 115 S
Колонки X-SSP SP 115 S

Хто що може сказати про них?

ось  ссилка:

http://4club.com.ua/product/akusticheskaja-sistema-dj-lights-xp-115-s/

Який може бути звук у колонці за 200 баксів.   http://4club.com.ua/product/akusticheskaja-sistema-dj-lights-xp-115-s/                                                                                                                                          

Це хіба що 1 раз дискотеку покрутити 

В цій колонці стоять динаміки нч по 100 доларів мені казали ,а перед тим як купувати колонку то наклейки й ціну треба вдставити в сторону я так вважаю довіритися тільки вухам)

Dimon_dana, де такий шлак відкопуєте? Дрантя повне ці АС, як і ті що в сусідній темі. І правду каже Сергій, що вони одноразові.


А чим вони погані ці АС?

А ви осбисто чули,як вони звучать знайомі кажуть,що звук в них непоганий,якщо усилок не пальонка...гм..хто його знає..

Певно ваші знайомі зовсім не розбираються в звучанні нормального апарату якщо таке говорять.

До чого тут усілок

Якщо акустика дешева то вона і звучить як радіо. І не більше того.

Я вам вже показував які можна брати колонки. В них оптимальна ціна і якість. По звуку, чутливості, давці, там все впорядку в порівнянні з вашим китаєм ПАЛЬОННИМ!!

В цій колонці стоять динаміки нч по 100 доларів мені казали ,а перед тим як купувати колонку то наклейки й ціну треба вдставити в сторону я так вважаю довіритися тільки вухам)

Так довірте тим вухам які казали що вони нормально звучать, якщо усілок не пальонний.)))

А те що там стоять динаміки по 100 доларів то це напевно брехня продавців аби впарити товар покупцю

Там напевно щей корпус з пресованої бумаги, або мебельної тирсоплити

Dimon_dana, а тут і слухати не потрібно. Сама ціна про все говорить. Динаміки на штампованій рамі з маленькою котушкою, з паперовим (в гіршому розумінні) дифузором. І, до речі, на дешеві вироби з КНР завжди роблять більшу накрутку. Скільки вони можуть коштувати в виробника неважко взнати. Китайці, на відміну від фірмачів, відпускну ціну не приховують. Це їній чи не основний маркетинговий хід. Займіться таким вивідом і будете приголомшені копійчаними відпускними цінами. P,S. От а що таке "пальонка" я щось не второпав.

Мені казали,що це одеського виробництва колокни,точніше збірка гм....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти