Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки X-SSP SP 115 S
Колонки X-SSP SP 115 S

Перевірено 100 разів 

Ви не чули ж них..признайтесь,сергію,ви половину про те,що пишете не чули..

Ви не чули ж них..признайтесь,сергію,ви половину про те,що пишете не чули..

Дімон, Ти знаєш скільки ще окрім твого улюбленого БІГа є всілякої говняної китайської апаратури? Напевне ні.))

Я не слухаю те всіляке лейно по ціні 1000 гривень, Не того рівня це апарат щоб його слухати. Тай слухати нема там що! Дитячий шкільний рівень 

Його слухають лише такі незнайки в апаратурі як ти, і слиняться на дешевий цінник

Що й треба було довести..Той,хто так говорить сам дійсно не шарить нічго в апаратурі)

І використовує китайський динакорд із парком)ах-хаа

Гаразд, якщо ти думаєш що я не шарю в апаратурі то хай буде по твоєму. BIG  THE BEST.

Динакорд в мене не китайський. А 2 версії. CMS 1000. Вони всі германські породисті.

А те що з парком використовую то взагалі тебе не має хвилювати. Тобі все одно це не зрозуміти. Як там що, і до чого. Тож не гони пургу

Не бреши всі CSM китайські...

CSM може й китайські.

В мене не CSM, а CMS 1000 Старого випуску Made in Germany.

Досить тут розводити флуд дитячий. Маэш свого БІГа то й бався ним, і не задавай дурних питань якщо в цьому не розумієшся. А то вже тошнить від твоєї безграмотності

Це ще хто тут безграмотний....помовчав би вже)))))

Да..да....На заборі теж дещо написано,то не всьому ж вірити)

Не было б китайской продукции - не было б свременного мира: доступных каждому компьтеров, телефонов, телевизоров и т.д., и акустики в том числе. А ничего, что она ("китайская" акустика) пригодна только для сельских клубов. Неу всех же найдётся лишних 10-20 тысяч на EV или RCF, или им подобные. Такой пример: человек, покупающий Майбах или Лексус, никогда не посмотрит на Ланос какна кандидата. А другой, купив его(Ланос ) будет "пылинки с него сдувать". Каждому своё. Для того и существуют ценовые категории. И сравнивать в плане качества и отдачи китайскую и бендовую акустику безсмысленно. 

Я вважаю, що Regi0308 привів дуже вдалий приклад про марки авто, і на тих і на інших акустиках можна працювати, інше питання для чого вони годяться, а для чого ні, звичайно для концерту чи пафосних міроприємств вони не підійдуть, але на простих весіллях та увілеях вони непогано відпрацють.А шановний sergejkushnir з ваших слів я зрозумів, що ви в цій справі майстер?Тоді чому ви як майстер не дали Dimon_dana конкретні параметри акустичної системи які вказують про її не якісне звучання?Чоловік задав вам конкретне питання "А чим вони погані ці АС?", як знавець цієї справи ви мали б спочатку прочитати про цю АС, переглянути параметри НЧ динаміка і ВЧ драйвера і фільтрів, а потім привести характеристики цих колонок і пояснити ось це погано, тут децибел не вистачає цього забагато буде по вухам різати... щось типу цього, я думаю для професіонала це дрібниці.Натомість ви повели себе як дитина і відповіли приблизно так:--та то гімно КИТАЙСЬКЕ,(до того всього, що фірма Австрійська, а виробництво в Одесі) ти баран нічого не шариш в апаратурі, я тобі кажу в мене класні, а це китай пальонний, треба шоб на колонках була наклейка дорогого бренда і ціна не нижче 2000$ от тоді буде звучати, а цей непотріб навіть не заслуговує, щоб його слухати.--Відповідь професіонала, погодьтесь?Звичайно якщо не розуміти як має звучати акустика тоді треба брати дорогий апарат і не переживати що буде погано звучати, але якщо маєш хороший слух, музикальні здібності, навіщо переплачувати, якщо можна  послухавши обрати дешевший, але теж якісний варіант, так не буде у вас красивої блискучої, металевої емблеми фірми, клеми на динаміках будуть не золоті, а з простого металу, але звук від цього не гірший.Після того як я прочитав вашу дискусію, я зробив такі висновки:шановний sergejkushnir має не високий рівень знань про характеристики якості звучання акустичних систем, зате має високий рівень фінінсових можливостей, і щоб бути впевненим у своїй апаратурі вклав великий капітал у ім'я відомого бренду.А ви Dimon_dana, якщо чули цю акустику і вам сподобалось, навіщоще якісь питання?А якщо будуть попадатися такі ж майстри як sergejkushnir, то приклейте ембему Peavey, чи якогось іншого відомого бренду і кажіть, що ватрість 10000$, я думаю такі майстри на слух і не відрізнять де справжня фірма, а де ви допомогли стати фірмою.Дякую, на все добре.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти