Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ще використовують ритм-машинку?
Чи ще використовують ритм-машинку?

Чув якось такий ЖАХ.

Про таке вперше чую, можливо тому, що за "гостя", в останнє  на весіллі був, напевне років 5 тому назад... Але якщо хтось таке робить, то не знаю чи є відповідний лікар в медецині, щоб від такого вилікував...  Абсурд, інакше не скажеш!   

Ось тут ми побалакаєм . Якщо ви використовуєте фонограми, замість того щоб хоч приблизно відворити пісню, вам машинка не потібна. На польки, вальси - можна обійтись. Є купа речей в яких без машинки не обійтись. Не відсилайте нікого до лікарів, а самі спочатку сходіть (караокерство напевне залежність). Я знаю багато гуртів які використовують ритм-машинки. Одні грають через міді з синтезатором, інші бубнять куди попало ( і тут я з вами згоден) а інші використовують де треба. Тут все залежить від рівня майстерності.

Шановни Ігор Борик!       Не відсилайте нікого до лікарів, а самі спочатку сходіть (караокерство напевне залежність)

Таку цитату можна розцінити, в мою адресу як хамство і не повага!  Коли мені треба піти до лікаря, я у Вас точно не буду поради просити!  Читайте уважно пост Топікстартера! А потім мій!  Я написав узагальнено і абстрактно, нікого особисто і нікому, на ніщо не притякаючи!  Довгий час грали під ритм машинку, яку я сам прописував і включав, граючи при тому на бас гітарі!  А ті люди які включають машинку для понтів, як написав топікстартер, то таки діагноз!  Чи може Ви вважаєте що ні ???  Повірте, залюбки би з Вами позмагався на відкритому сейшені! А потім після "змагань" непевне би треба було оцівняти, про кароокерство...

 

Бувають такі музиканти, які використовують ритм машинку як допоміжний інструмент (переходи, збивки...). Це настільки неточно, загососно відбувається, що аж вуха ріже!!!

 

навіщо тиснути на ритм-машинці ті кнопки? Для вигляду ? Все це робить синтезатор.

Не хочу ображати тих, хто таке робить, але зрозумійте, не дуже приємно таке чути!

Але якщо хтось таке робить,

Я все правильно написав. Навіщо ставити синтезатор ,і щось там тицькати, якщо все робить ноутбук ?

Змагатись ні з ким не буду, це дитячий садок. В кожного свій рівень.

Ви забули просто цитату на мою адресу...  В хамовитій формі!   

Пане Бедзю не хотів вас образити, напевне вам треба було уточнити що ви маєте на увазі під словом "таке". Тема називається "Чи ще використовують ритм-машинку?", я зробив висновок загальний.

Олеже, все таки ви замало подумали перед створенням теми та й аргументів не припасли достатніх.

Те, що ви пишете про "неточно" і "заголосно" відносно лише однієї ритм-машинки - то є, принаймі, однобоко. Я теж не раз чув як заголосно і неточно співали, як криво і незграбно грали на гітарах, як духовики "задували" всіх.

То що, заборонити всі інструменти, крім самограйки та ноутбука? Це вирішить проблему? Ні, не вирішить, бо самограйки деколи програмують такі ж глухуюваті люди, а в ноут потім записують фонограми, зіграні кривими стилями, що запрограмовані рахітами.

Почати треба з:

1. Культури гри, бо того в нас нема зовсім. Є дороге обладнання, є люди з достатньою технікою, є велике бажання грати. Але нема поняття як то заграти смачно, з драйвом, єдиним "качем". Щодо клавішників, то багато хто не має уявлення про реальні прототипи інструментів, звуками яких вони грають. Мова йде про звуковидобування, штрихи, теситуру, поліфонію, конструктивні особливості та ін. В результаті акордеон з "підтяжками" в тон, акорди в духових соло, стакатні браси, клавішні мелізми та форшлаги, які нереально відтворити на живих інструментах.

2. Основ звукорежисури. Музиканти переважно люди "універсальні", "розбираються у всьому одразу", тільки результат інколи плачевний: ділею стільки, що його вже можна вважати повноправним учасником колективу. Він заважає всім, робить зі звуку кашу. Зате класно, бо не чути лажі. Господині ховають помилки під майонезом, лікарі - під землею, а лабухи розмазують ділеєм. Про баланс інструментів згадується тільки на початку заходу. Далі починається "гонка фейдерів" - в кого більше волюму. Перемагає той, хто до початку змагання виставив на інструменті мінімально можливий. Звести мінімально бас з бочкою та інші інструменти між собою, аби не заважати один одному - за межею реальності.

З інформацією зараз немає проблем: все взнається більш, ніж просто. Та от стан речей залишається сумним...

Щодо ритм-машинки як окремого інструмента, то насмілюсь перепитати топікстартера, чи він її хоч раз чув, не кажучи вже про живі барабани.

Звісно, що самограйка то є супер, бо:

а) вже все є і нічо не тре платити додатково.

б) інструменти більш-менш вже причесані для спільного використання. Та коли приходить зовнішнє джерело звуку - у непідготовленого хом'яка починаються проблеми, бо тре програмувати/жебрати інформацію та звести це все разом на пульті докупи.

 

От такі факти та роздуми. Поява такого топіка вже якось навіть не дивує...

Я запитував, чи комусь доводилося таке чути і Ваші враження від почутого.

Лажа є лажею незалежно від того, хто і на чому залажав. Чого ви причепились до ритм-машинки?

Моє питання уважно читайте!

Не менш уважно читайте мою відповідь :) Яка різниця, на чому людина НЕ вміє грати?

Чув як на ритм-машинці грають хлопці з Городка (гурт СТАРИЙ ПАРК) - просто клас.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти