Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ще використовують ритм-машинку?
Чи ще використовують ритм-машинку?

Ми ж пробували з"єднати psr-330 із ритм машинкою RХ-21, думаючи що все ж таки Машини однієї фірми, а вийшла лажа, десь з третього такту кожен прилад починав жити своїм життям, не було ансамблю, тому це дуже сладний процес самого підбору, но як на мене, можливий позитивний результат.

Ніяких складнощів нема. У приймаючому пристрої параметр Clock (чи схожий) ставимо в Midi (чи Ext) і все живе разом і ніяких розбігайчиків нема.  Звісно, що метр паттернів повинен бути однаковим.

Добре! Шановні друзі а де жива "лаба"....   ????  Поясніть може шо не розумію... Звідки звучить бас ???  Ага зара скажуть з клавіші самограйки.... То виходить проста гра з автоаконементу просто з барабанами кращими, чи що... ???  В живу - це вживу!  Як каже Ігор! Має бути басист, бо то все є далі шаблонно...

 

PS.    От взяв би їх вокаліст басєчу гітару було би набагато цікавіше, і клавішнику легше би було...

Бедзю, тим кого влаштовує бумкання самограєчного басу, на рахунок шаблонності говорити марно. Як і починати з ними розмову про вподобання до звуку Прецишина, чи Ворвіка. Одним словом "бум-бум" і вже добре. Ігор Байцар, окупність інструментів закінчується на невисокому рівні. За грання на Скваєрі і Страті кастом шоп платять однаково. Але тут починається розділ між заняттям музикою і заробітчанством.

Хто б говорив про бумкання ...

Ігор Гарвас з вами згідний, але кожному заробітчанину - своя ціна, і вона повинна відповідати якості його роботи. Не окупність інструменту повинна грати роль а імідж музиканта який на цьому інструменті заробляє.

Як і починати з ними розмову про вподобання до звуку Прецишина, чи Ворвіка.

Ігор Гарвас, я мрію відлабати халтуру на musicman stingray, хоча це й варварство :)) Він такий густий, м'який та соковитий :)) А от Презішн мені не до вподоби, хоча й маю вдома презішноподібного сквайра.

Я в першу чергу, мав на увазі про то, що колектив, в якому стоїть на сцені четверо музикантів, виглядає не дуже рентабельно. (Даруйте)  Я все таки за оптимізацію! Ну уявіть собі, стоїть четверо - а грає двоє!  Ну якось не логічно! Логічно мало би бути на мою думку так: хто включає драм машинку, мав би грати на басі, а хто стоїть з перкусією - на будь-якому соловому інструменті, бажано духовому! (сакс труба),...  Уявіть собі як би звучала така "кантора"  з таким ПРАВИЛЬНИМ ,  як на мою думку підходом!

http://vk.com/video92129758_148233150     - оптимізація . На мою думку вокаліст повинен співати а не грати на саксі, бандурі чи скрипці, гітарист повинен грати на гітарі, клавішник на клавіші, бубніст на бубні. Щоби ПРАВИЛЬНО звучало треба пів "гурту" поміняти або добавити ще двох-трьох, добавити не вийде - оптимізація.  Кожен гурт грає так як хоче, чи може. Якщо  є четверо однодумців, друзів, навіщо щось міняти, головне щоб гарно звучало і подоблось народу, ми ж для них граємо чи для випускників консерваторії ? Це моя думка.

В тому той справа - що в кожного з нас, своя думка!  Тому ми всі різні і слава Богу що так є!   До речі по Пане Ігор Ваш лінк не працює.... Що Ви там хтіли показати для всіх є загадкою...

 На мою думку вокаліст повинен співати а не грати на саксі, бандурі чи скрипці, гітарист повинен грати на гітарі, клавішник на клавіші, бубніст на бубні

Дозволю собі не погодитись, багато світових музикантів суміщають спів та інструмент, наприклад, в Скорпів барабанщик на бек-вокалі, в Квінів Меркурі на клаві і т д, а тримати хлопа з ритммашиною, в той час, коли бас грається з самограя, і вокаліста, який грає на тамбурині - це трохи не логічно, в мене є знайомі лабухи, які тримають такого вокаліста тільки через те, що він кум, і попросити його якось не зручно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти