Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Клавішні для живої роботи
Клавішні для живої роботи

pete fedyshyn, оголошені вимоги про все, крім звуку. Якщо потрібен інструмент універсальний, то беріть будь-який. Інструмент шукається (я чомусь так зрозумів) аби був? В колективі де грають два клавішники переважно розподілені їхні функції. Як вони в вашому колективі розподілені не вказано, лиш вказані музичні стилі, в яких ви граєте. Цього такой мало, бо рекомендують просто інструмент, а потрібен такий, який би краще підійшов вашому бенду конкретно під ваше виконання. Прив'язка в виборі має бути до вже наявних інструментів. А пропонується чомусь "кращий" синт, чи воркстейшн. Це не випадок коли потрібен один, чи ПЕРШИЙ інструмент. Мова йде про додавання ще одного до двох існуючих. Поясню на свому прикладі. На сьогоднішній день мене не влаштовують звуки органу в двох моїх синтах. Ці звуки є засемпловані в багатьох синтах і робочих станціях, і дорогих, і не дуже. Але найкращий варіант (про оригінальний "Хамонд" не йдеться) це емуляція звучання органу. Її робить в рековому і одномануальному варіанті Курц, Роланд, Clavia, Хамонд-Судзукі і ще декілька фірм. Мені, зваживши багато плюсів і мінусів, підходить Nord Electro. І не тому що він "самий-самий", а тому що мене влаштовують крім звуку інші його параметри - ціна, розміри, вага, клавіатура 73кл. Навіть відсутність повзункових дровбарів не стримує! В чомусь цей інструмент програє, в чомусь виграє, але мені він як раз підходить. От моя думка і є така, що потрібно підбирати під свої потреби і вимоги, а не який "кращий". Кращих не буває в природі.  Тому і відбувається на цьому порталі ШОУ навколо одного з інструментів.

Тому і відбувається на цьому порталі ШОУ навколо одного з інструментів.  Боронь Боже написати якого, бо шоу знову набере актуальності...

 

 

 

 

 

Ігор Гарвас, аргументи ваші мають право на життя, але я не питав про найкращий, бо обєктивно найкращого не буває, а хотів почути різні думки та аргументи щодо різних інструментів. А висновок я зроблю сам і вирішу, що буде кращим для мене

у меня есть на продажу Gem WK-8 неплохой инструмент для живой работы(думаю не хуже Gem S3 или другихрабочих стаций фирмы,и похоже даже лучше) звуки рояля  немного слабоваты(после Мотифа ХС) ,но в нем есть семплер и винчестер,но надо накручивать свои звуки или загружать семплы в него. Правда состояние примерно на 4(пошарпан и энкодер глючит) купил 3 недели назад в Лондоне (по инету_) за 550баксов+доставка. За 570 баксов продам(я себе  купил на днях Квазимиди Сириус и Роланд МС808 просто  хочу  поиграть на различных синтезаторах). Ради интереса смотрел на инет аукционнах Ибей,так там гораздо дороже стоит.

sal-gena@narod.ru   или motifxs@mail.ru  (093)3554775

А хто що скаже про Курци 2500-2600?

2500 варто брати з встановленою опцією KDFX - нормальний і навіть більше, ніж нормальний проц ефектів. Наявність розширень бажана. 61 кл. версії немає, тільки 76 та 88 кл.

2600 вже має встановлений KDFX, цифрові інтерфейси. Теж тільки 76 та 88. Дуже якісне тришарове ф-но.

2661 - 61 кл. версія, вже встановлені розширення Orchestral та Contemporary, дисковод замінено на SmartMedia.

По загальному характеру звучання практично однакові, єдине, що К2000 - матовіший, 26хх - яскравіший. Перед РС3 серією має перевагу у можливості завантажувати семпли.

 

 

А по звучанню К26хх в порівнянні з РС3?

По характеру - практично однакові, лише РС361 виграє за рахунок більшої кількості патчів та їх "застосовуваності" - саунддизайнери попрацювали краще :)

Невеличкий пост ін інгліш: http://www.gearslutz.com/board/orchestral-ethnic-world-instruments/390595-kurzweil-k2661-vs-kurzweil-pc361.html

 

А за рахунок чого тоді така різниця в ціні? Через те що в К2661 є семплер?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти