Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Клавішні для живої роботи
Клавішні для живої роботи

А....все....вибачаюсь....

З цього тільки лишається Норд, з напівзваженою....

я розумію, що закоханим в ПСР910 не сподобається, але звучить класно

Сам знаю, Але якщо брати до уваги що топікстартер хоче використовувати для весіль, то я б вибрав Yamaha EX 5, або EX7.

Вона більш практичніша і зручніша. А те що совітує Дядько хапко, з усіма розширеннями та наворотами, то більше для студії підходить як для живої роботи..

Тим більше що Дядько Хапко на них не грає, то йому здається чим більше допоміжних плат до інструменту продається тим краще інструмент..

Також хороший варіант Ямаха motif ES 6

 

А де написано що автор хоче для весіль???? Він взагалі нічого не написав. Автор, яку музику граєте, який склад, який зараз інструмент, чим не влаштовує?

Насправді не для весіль. Колись грали на весіллях 1990-98, зараз граємо для себе і друзів. Склад: барабани,бас, гітара, гітара/акордеон, клавіші ( Корг РА1Х про+ Роланд Д50), скрипка. Часами приходить саксофоніст душу відвести. Клавіші для товариша котрий грає на акордеоні, шукаю я, бо він в тому не розбирається. Музику граємо різну від українських до року і блюзу, тому цікавить інструмент універсальний. Клавіатура в мене в коргу напівзважена, йому сподобалась.

то я б вибрав Yamaha EX 5, або EX7. Вона більш практичніша і зручніша.

Звісно, бо то  Ямаха :). Ми то вже десь чули і бачили :) ...

А те що совітує Дядько хапко, з усіма розширеннями та наворотами, то більше для студії підходить як для живої роботи..

Не смію питатись, Сергію, а ти хоч чув обидва інструменти, не те що працював і порівнював? Чи так само як з цифровими пультами? (Коли, до речі будуть докази?)

Я працював з К2000/K2vx/K2661 і рековою версією EX5R.

Тим більше що Дядько Хапко на них не грає,

Див. вище.

то йому здається

Мене, на відміну від тебе, нічого не видається - я оперую фактами і наводжу докази для особливо "упоротих" :) ...

чим більше допоміжних плат до інструменту продається тим краще інструмент..

Згідно твоєї логіки Yamaha Motif/Motif ES - повний кал, бо до нього випущено купу PLG та інтерфейсних карт. Те саме Роланди з SR-JV/SRX/ARX, Корги, Енсоніки, Е-му, Алесіси. Знову пер..ння в калюжу...

Також хороший варіант Ямаха motif ES 6

Непоганий за відсутності інших. По звуку та потенціалу при уважному порівнянні програє EX...

 

 

то йому здається чим більше допоміжних плат до інструменту продається тим краще інструмент..

 

При наявності PA 1-X & D-50 логічніше підбирати спеціалізований інструмент, а не універсальний. IMHO Дивіться самі по своїй музиці, бо зі cторони радити тут не варто.

Я ж не прошу за мене рішення приймати, я його прийму сам. Я прошу поділитися міркуваннями, аргументами, власним досвідом.

логічніше підбирати спеціалізований інструмент

ви маєте на увазі якийсь конкретно інструмент?

Інструмент можна тоді радити, коли відомо які звуки більше потрібні у аранжуванні, чи виконанні. (Ф-но, ел.-піано, орган, браси,пади, ліди). Я це так розумію і з тієї позиції роблю вибір. Може в кого по-іншому. Крім того є різні манери і прийоми гри. Хто любить спліт, хто ні. Мені подобається грати на 2 мануалах, а не на поділеному. Для мене важлива кількість клавіш, на 61-й мені завжди тісно. На легкій  клавіатурі я чуюся "як корова на леді". Факторів є багато.

От і запропонуйте те, що на вашу думку,  буде добре

Та Дядько Хапко перерахував вже. Всі вони добрі. Правда з цього списку мені б нічого не підійшло. Але це мені, під мої потреби. Можна додати кілька ворстейшенів. А чого їх відкидати? Бо там семплер, чи секвенсор? Знайти "саме той" відразу малореально. Можна вивчити характеристики інструменту, його звучання, функціональні можливості, а от розуміння чи він підійде музиканту може прийти за деякий час гри на ньому. Хоча може щось не сподобатись і відразу. Не так все просто. Проблема підбору інструментів існувала і буде завжди існувати. pete fedyshyn, як на мій погляд, то Вам оптимально брати і пробувати інструменти які виставляються на продаж. Є багато адекватних продавців які дають таку можливість. Іншого шляху не бачу.  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти