Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Клавішні для живої роботи
Клавішні для живої роботи

Я чесно кажучи продаю свій самограй 910, і задумався над двома клавішами..кронос і мотіф ,  сам дуже зважливо обдумую, але я для студії а не для живяка.

Якщо універсальна робота, то для цього я би радив якраз m50, чи ес...там навть молоточкова клавіатура є в модельному ряді....Ше розгляньте як варіант Juno...то кожен під себе підбирає....

задумався над двома клавішами..кронос і мотіф ,  сам дуже зважливо обдумую, але я для студії а не для живяка.

Знайдеш за 1200 - забирай одразу. Для чого офтопити?

Якщо універсальна робота, то для цього я би радив якраз m50

Див. п. 1.

 чи ес...там навть молоточкова клавіатура є в модельному ряді....

У всіх виробників в серіях присутні 88 кл. версії. Але ти знову не почитав початкових умов. Або не знаєш, що напівзважена клавіатуара та молоточкова є зовсім різні речі. І коштують відповідно з виходом за межі бюджету....

Ше розгляньте як варіант Juno...то кожен під себе підбирає....

Яка саме модель? 6/60/106/Alpha Juno1/Juno2/D/Di/G/Gi?

Яка саме модель? 6/60/106/Alpha Juno1/Juno2/D/Di/G/Gi?

От іх всіх і можна розглянути

У всіх виробників в серіях присутні 88 кл

Не у всіх....у самограях серії пср чи па..наприклад....

напівзважена клавіатуара та молоточкова є зовсім різні речі

"Дякую шо підсказали, а то я до останнього сумнівався" )))

От іх всіх і можна розглянути

Ти всіх їх пробував? Можеш кілька вражень сказати? Бо я у своєму розвитку пропустив 6/60/ та Gi. Решту так чи інакше пробував. І знову нагадую, що мова почалась з 76 кл. інстр. Всі Джуни - 61 кл.

Не у всіх....у самограях серії пср чи па..наприклад...

У даному контексті самограї не розглядаються. Але для розширення кругозору: http://www.korg.com/pa588

"Дякую шо підсказали, а то я до останнього сумнівався" )))

Завжди радий допомогти :) ...

А ну той па588...я шось про нього забув....

Я про те що так категорично не варто висловлюватись...Надіюсь на серію тайрос, ви мені не пришлете шось подібне на 88))))

Ні я всі не пробував, навіть більше скажу прбував тільки D і G...І  "пробував" це поняття розтягнуте. Ви ж не всі синтюки перепробували і нюанси в них, чи не так? Я думаю багато чого вам з першого погляду не видається за істину...

Тим більше є купа ресурсів на яких можна прочитати, послухати та перглянути ту чи іншу інформацію.

Богдане, є бажання "розлого" побесідувати - ласкаво просимо в приват, а тут будемо по суті поставленого запитання...

Так я так і роблю. 

Але мені вічно предоставляють недостатки в мому контексті речення.

Хлопці, спокійно! Ви є всі молодці! Активні форумчани!   А в деяких "офтопних" суперечках навіть розвязюється істина! Богдане Все ОК!  Пиши до Хапка в приват - багато чого дізннаєшся нового! 

Цікаво чому ніхто не пропонує Korg Triton? чи Roland XP?

Цікаво чому ніхто не пропонує Korg Triton? чи Roland XP?

Бо були запропоновані Korg Trinity та Roland JV90 :) ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти