Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

Але ж такі тролі вводять у оману певну категорію людей. Я наприклад, до 25 років ніц не знав про клавішні інструменти(які кращі, які для чого), тому що грав на духових та виключно у живяк. Але ж доленька зіграла свою партію, і у 25 років мусив вчится грати на кляпі. І тоді мені так бракувало гарних порад. Тому раджу та сперечаюся.

Але ж такі тролі вводять у оману певну категорію людей. Я наприклад, до 25 років ніц не знав про клавішні інструменти(які кращі, які для чого), тому що грав на духових та виключно у живяк

А такі як ви Романе не вводять? Самі ж і говорите що до 25 років клавіші в руках не тримали, тому й здається що перший ваш куплений інструмент є золотим, бо то корг...

Дуже смішно мені з Вас, Сергію, ви дійно дуже відданий фанат Ямахи, тому що найкрутіші пульти на мою думку то пульти фірми Soundcraft, а Ямаха тут навіть поряд не стояла, то те саме, що зрівняти Опель і Мерседес!!!

Це залежить про яку категорію пультів говорити. Я про цифрові, а ви про що?

Сергій Кушнір не може бути хвальком ямахи с910, по скілки цього девайсу у нього немає, імхо...

Я граю на ній регулярно... Майже щотижня. Те що її в мене немає незначить що вона гірше звучить як Па 500. Це я вже перевірив 100 разів

Кому хочеться послухати демки в мене в аудіозаписах

Але ж такі тролі вводять у оману певну категорію людей.

У таких випадках повинні спрацьовувати захисні механізми у вигляді модерації/ігнору/бойкоту...

Ок, маю час, маю натхнення :) Сергію, ти ще хочеш оконфузитись і в галузі цифропультів? :)

Маєш практику чи просто п....ш? На яких ти пультах і як працював? (знаю, що тільки на Ямахах, бо вони за означенням сама круть, але тим не менше цікаво...)

Якщо я кажу що незнав ніц про клавіші, то це означає що я толком їх не вивчав(то саме що ви знаєте про корг). Найперша моя клавіша була "Електроніка", придбав її у 1992р. за символічну плату, і так , щоб побавитись, бо для фортепіано не було місця.  Далі бавився у знайомих(як ото ви бавитесь) починаючи з  ямахи псс51 та пср76 по 1500.(і вже лапав с серії, починаючи з с500, у мене є така на роботі у РБК по с910) Також лапав енсоніки, курцвейли, корги, роланди. Але я не вникав глибоко у їх нутрощі, а почав глибоко вникати з 2005 року. Тому перестаньте займатися  передьоргуванням.  А я на коргу граю щодня, а не майже щотижня, і майже щотижня я мацаю нові кляпи(бо як я писав раніше, мені вже мало па500), маю доступ до асортименту трьох муз. магазинів, власники яких мої добрі коллеги.

Дядько Хапко, будьте обережні, бо у Сергія Кушніра масса доказів.......правда нічим не підтверджених!

Роман Співак, та грайте на чім бажаєте але я просто не люблю обсирання клавіш Ямаха, і вихваляння ПА 500 От і все

На ямахах більше музикантів грають як на коргах, отож не потрібно робити закидів, що Ямаха Г....но, ямаха смердить пластмасою, і таке інше.

Ви не такий уже і спец по клавішних інструментах щоб так говорити.

Дядько Хапко, будьте обережні, бо у Сергія Кушніра масса доказів.......правда нічим не підтверджених

Потрібно буде то докази будуть, і підтвердження також..

 

 

але я просто не люблю обсирання інших клавіш, і вихваляння ПА 500

А як тоді трактувати твою поведінку,  де ти вихваляєш 910 і обсираєш решту інструментів? :) ...

цілком згідний з сergejkushnirом що с910 звучить краще ніж па 500...але не по усіх звуках
мав я па 50 і па 500, зааз с710 але беру в друга 910 деколи
я скажу вам одне що в корга класно йдуть духові, фортепіано (звуки)...це понятно якщо Роман Співак грає в дуеті то йому цього па 500 стає.. і їх не грає ні тріо, ні квартет
але як класно в ямасі йде сопілка, акордеон, гітара, і коли грає цілий квартет з живими духовими (сакс, труба), і басуха чи соляха біля ямахи, то буде краще звучати ніж з коргом
я не вигороджую нікого, просто кажу як воно є, і тут знаєте????скільки б ми не платили за клавіші дорогі чи не дорогі, всерівно такого звуку як в живу не буде))) 
але як то кажуть в кожного свій смак на все...
а Роману Кльовану, раджу брати Корга...все ж таки перевірено...
дякую...
 

Я ще раз кажу великими буквами "Я НЕ ВИХВАЛЯЮ КОРГ, ТА НЕ ОБСИРАЮ ЖОДНОЇ ІНШОЇ КЛАВІШІ, ПРОСТО КОНСТАТУЮ ФАКТИ НА МОЮ СУБ"ЄКТИВНУ ДУМКУ!!!" Безперечно, де-які звукі кращі у ямахи, де-які у корга, та у роланда, але я беру оцінку глобально, масштабно так сказати, оцінюю інструмент в цілому! Для тупих: керування, можливість накруток, звучання заводське та звучання налаштоване, можливість оновлення софту та музичних ресурсів, операційність та ціна врешті-решт.

 Я ще раз кажу великими буквами "Я НЕ ВИХВАЛЯЮ КОРГ, ТА НЕ ОБСИРАЮ ЖОДНОЇ ІНШОЇ КЛАВІШІ

Роман Співак....Ямаха- чисто пластмасса( доречі духові також пластмасою смердять(труби, тромбони)) проте у керування проста

А це що таке?  Це не обсирання?

Для тупих: керування, можливість накруток, звучання заводське та звучання налаштоване, можливість оновлення софту та музичних ресурсів, операційність та ціна врешті-решт.

Які там накрутки, у бюджетній самограйці корг? Не смішіть мене. Хіба що точно для тупих, які стараються зменшити сморід заводських звуків....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти