Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

Можу дати №тел. соліста гурту "Три дороги". Він розкаже де записувався.

Писалися хлопці в Чорткові в Толіка Блошка.Наш гурт "Компанія" також там записувався...

По перше, я викладаю матеріал не для того, аби вихвалятися який я крутий оранжировщик(є крутіші і за мене, і за вас), а для того, щоб допомогти людині у виборі, при чому, аби людина реально оцінювала матеріал, я вказую умови його запису. По друге: я і не казав що я супер-трубач, є багато значно кращих за мене( при чому багато з них мої друзі), а те що хтось з кимось грав, то це взагалі смішно( дитячий лепіт), і якщо мені випала честь пограти з відомим на весь світ гітаристом, то це не робить з мене кращого музиканта аніж я є насправді. По третє: судячи з того що людині подобається( яке звучання, оранжування та запис), можна судити про її професійний рівень, тому де-кому,на цьому форумі краще більш думати перед тим як щось писати. По четверте: тут говорять та спілкуються люди, які мають власну думку та бачення того чи іншого питання, і вони мають на це повне право, і ображати та ображатися не потрібно.
Пане Сергію, співак, то не прозвисько, а моє призвіще, тому будь-ласка, надалі пишіть його з великої букви, або не пишіть взагалі. Дякую за розуміння. Чекаю на озвучену мідяху. Також про цифрові пульти цікаво почути.

Можу дати №тел. соліста гурту "Три дороги". Він розкаже де записувався.

В мене теж є номер телефону Івана Слободяна, соліста гурту " Три дороги". Тож я уже давно в нього все розпитав

Ото ж бо й воно, у кожного своє поняття про краще. Як на мене, то я звучання-користування самограйок від трьох китів характеризую так : Ямаха- чисто пластмасса( доречі духові також пластмасою смердять(труби, тромбони)) проте у керування проста.  Роланд-бляшане звучання, це вже не пластмасса, але і не сталь, у користуванні досить одного слова-тупий. Корг-м"який бархат, але нажаль не ж-и-и-и-р. У керуванні важче освоїти, проте після освоєння легше не буває.  

 

Я так і думав!  Тою фразою Романе ви розбудили -  приспаного тигра!  Заглядаю сьогодні .... ???  Дивлюсь - так і є!  Знов 9 сторінок флуду!   Сергій Кушнір - Forever! 

 Я ж не зі зла то сказав, а, і не сонному тигру то адресувалося, хоча той тигр все на себе сприймає, а й нехай, дискусія цікава вийшла. І знаєте, потрібно цінувати таких активних форумчан, певно по кількості постів він найперший, проте нажаль кількість не означає якість.

Пане Романе Кльован, послухав я ті демки роланда, з того всього випливає два моменти: Або ж той хто писав ці стилі та демо-погано їх прописав, а бо ж дійсно роланд так звучить. Такі ті всі демки коряві та дохлі. Немає у них об"єму та насиченості.  

Пане Романе, ну так...це ще залежить хто як пропише, але якшо чесно мені це подобається, кожному своє, ну мені здається (то суто моя думка) що цей Roland Va - 7 краще звучить ніж Roland GW - 8, мені просто дуже в Роландах подобається акордеон і хор, хоча в Коргу вони також дуже класні. Але я вирішив ще детальніше оглянути цих два інструменти, думаю почекати ще десь до кінця весни, а там далі буде видно, буду поки що питати людей хто має такі інструменти і буду слухати)

Романе, а можете ще сказати відповідь на ту загадку?Дуже інтересно що ж там насправді звучить)

До тих записів я ще додам де-кілька, за пару днів у мене з"явиться можливість їх записати, потім витримаю інтригу тиждень, і гарно всім розкажу. Ці записи зроблені без жодної обробки, тобто як є. А по тих демках, то мені теж не віриться що роланд так звучить, скоріше так прописано.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти