Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

В основному на нормальних студіях стоять Мотіф ХС та ХФ. 

Ще один приклад .Оркестр який обслуговує шоу "Голос Країни".Клавішник грає на CLAVIA NORD,KORG KRONOS,RHODES і міді-клава M-AUDIO.Теж жодної YAMAHA.Чому?Теж чувак з бананами в вухах?

Сергій, якщо Роман Співак малограмотний музикант, бо хвалить Korg PA-500, то якось напрошується питання про Вашу компетентність, як музиканта. Її з'ясувати наразі нема на чому, нема Ваших демо. Я принаймі не зустрічав нічого якісно награно, чи заспівано Вами на цьому порталі. Може Ви дійсно мега-талановита людина, а ми тут дрібні комашки.

І те що там стоїть Оазіс то це не показник крутості студії

 

А я вам про показник крутості студії нічого й не казав.Я просто наводю приклади,які в людей девайси стоять.

Клавішник оркестру "Джанкой Бразерс"також, виключно на ROLAND RD 700 грає.Позациклювались мабуть на коргах ,роландах,нордах.Небачуть що ямаха рулить.Бідні вони.

Вибачаюсь за офтоп...

В кого самі круті цифрові мікшерні пульти...? Авжеж Ямаха

Дуже смішно мені  з Вас, Сергію, ви дійно дуже відданий фанат Ямахи, тому що найкрутіші пульти на мою думку то пульти фірми Soundcraft, а Ямаха тут навіть поряд не стояла, то те саме, що зрівняти Опель і Мерседес!!!

Не прихильників а хвальків ПА 500

А ви значить не хвалько Ямахи с910?

Щодо цифрових пультів ,то порівняно з цим http://www.midasconsoles.com/xl8_intro.php#!prettyPhoto YAMAHA нервово курить.

Ну тут вже перегнули, я ще раз кажу, що не вихваляю корг(навіть за гроші то не робив би) просто я порівнюю інструменти та їх можливості. Повірте мені, я і ямаху зможу заставити зазвучати файно, і роланда, просто на коргу мені це простіше зробити. І якщо людина питає мою думку, то я кажу як є виключно зі своєї точки зору(при чому не ображаючи інших). 

А до вас Сергію Кушнір, чисто риторичне питання: Скілки вам ямаха платить, що ви за неї так рвете свою "женю", якщо робите це безкоштовно, то мені вас важко зрозуміти.  Я ж спеціально для вас створив тему "Битва самограйок", але чомусь після обгрунтованого та мудрого посту  пана Ігоря Гарваса, ви чомусь затихли.

Сергій Кушнір не може бути хвальком ямахи с910, по скілки цього девайсу у нього немає, імхо...

Сергій Кушнір - товстий троль і не варто тратити час/енергію/душевну рівновагу на сперечання з ним...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти