Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Обов,язково Ігор! Я за  то! Винниківських і знайомих підтягну і зберу, хто зможе той приїде! Але мова йде, я так зрозумів, про наш Львівський регіон так ?

...Перше що можемо зробити цю тему обговорити в своїх колективах,середовищах

Обговорити можна, щоб взнати думку, та реакцію на те інших музикантів. Але от на яку ціну (мінімальну, чи середню орієнтуватись) В кожному регіоні своя специфіка. То треба врахувати. Але я думаю, що 400-600гр НА ДВОХ то катастрофа (чув і про такі ціни, можливо то винятки). Народ про музик давно придумав таку приказку : Тато грали теє мали і я граю теє маю - !!!  Не в образу хлопці, а в науку. Пам,ятаймо, -  щоб то було не про нас. Ціна має бути рентабельна (ну хоч трохи), інакше то буде ЛАЖА, якщо не музична, то фінансова точно - !!! Ще раз не в образу - !!

Ну наразі дай Бог щоб ми навели порядок у Львові.Як кажуть наведем порядок в своїй хаті,а потім побачимо далі. Будемо на звязку.Можете мені звонити. Мій конт.0963549453.ігор

А я все думав що на Львівщині з цим все більш-менш нормально (маю знайомих звідти музикантів). А що тоді робиться на перифиріїї . Хоча може і є позитивні винятки...

Studio, при ціні в кілька тисяч за апаратуру і ноутбук з двома мікрофонами ціна в півтора тисячі грн. за весілля дуже навіть рентабельна для караокерів. За один сезон відбиваються засоби заробляння грошей. Судячи по збільшенні кількості присутніх користувачів на порталі, на підході нові бажаючі підзаробити "від суботи до суботи".  

Рентабельна. АЛЕ - !!! Якщо караокери будуть мати весілля щосуботи-неділі, то для них буде файно. А якщо караокерів буде більше (а тенденція спостерігається) ніж фактичних весіль-забав, то не всім вийде грати густо-часто, і ціни женуть вниз всім і караокерам і напів караокерам і (читай нормальним музикамі.т.д) 

Studio, все вірно. І за тисячу гривень рентабельно відпрацювати (мало не написав відіграти).  Моя думка незмінна - альтернативи безфонограмному виконанню нема. Хоча це мало кому тепер подобається. Сьогоднішня ситуація створена самими музикантами. Надто велика спокуса була в переході на самограйки, секвенсори, мінідиски, ноути. Тепер винні ... караокери? От вони читають цей топік і ... P.S. Мабудь кожному своє... С.К. любить писати про 910, я про безфонограмну роботу. Так що звиняйте, колеги.

...Сьогоднішня ситуація створена самими музикантами...

100% - !!!  І створювалась вона поступово, потихенько, рік за роком...  Що посієш, то пожнеш - !!!  (не мною сказане).  Отакий маємо тепер урожай

 

 

Однозначно караокерство відімре, і дуже скоро. Хто швидше це зрозуміє той і виграє...

Не в кожного духу вистачає плисти проти течії....

P.S. Хоча, можливо, я  думаю "про високе",  бо на життя заробляю не музикою....

А все дуже просто. Чарівне слово "прогрес" - да, да, знають усі без винятку, куди ж без нього, га? Так от коли тільки з,явились перші ритм-машинки (ще задовго до самограйок), один мій хороший знайомий старий лабух, сказав: "Все, синку, з цими шкатулками скоро прийде лабухам піз...ць! Згадаєш колись мої слова..." І що я вам скажу, ох як він був правий дійсно. Лабушня тішилася машинками потім секвенсерами, самограями та всякими різними "долобайками", Кльово, кричали усі,фірма звучить, ніколи з темпу не зіб,ється, клас! Потім почали всі співати хвалебні оди Кубейсу, Лоджику та ПроТулсу - клас,клас!  А от тепер і маємо  чудесний результат всього того прогресу, дожилися що за вечір грається по нуль пісень наживо, ходять на роботу в кабак по двоє чи зовсім по одному, та ще й глузують з тих хто користує фанери(хоч їх використовують 90% всієї лабушні).  А на форумі мінусовок розмазують сльози за живою лабою та сперечаються хто ж наживо краще та більше заграє, та ще ображаються що їм мало платять - чи не парадокс. Коли людина сама себе не поважає то її тоді не поважає ніхто і це неписаний закон. Завжди казав і ще скажу, мало платять - не грай не принижуй себе, бо вже і так мало не біля плінтуса всі лежать. Май гонор в решті-решт хоч якийсь. Ціна і повага піднімуться тільки тоді, коли нікому буде виконати дешеву, малооплочену роботу. Цього треба добиватись і добитись цього можливо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти