Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

,,,Про стриптиз не доводилося чути.Але чув про таких, що розвозять гостей по домівках безкоштовно

О ото-то,... -  а зараз панове чорний гумор.  Скоро будуть безкоштовно спати з молодою, якщо наприклад молодий прийме зайвого і вирубиться (такі кадри теж є, маю на увазі хлопці-женихи)...

... не можна, бо на халтурах буде більше фахової музики ніж на"естраді"...

Так-таки так!!!

... скоро будуть безкоштовно спати з молодою, якщо наприклад молодий прийме зайвого і вирубиться ...

Та уже сплять якщо є така нагода,(тай правильно роблять) :)) Просто ще почнуть за то діло нареченій та ще жениху самы платити, :))))))

"... Как низко пали нравы...." 

 

 

Хлопці,емоціями порядку не наведеш, виливанням бруду один-на-один тоже нічого не добємося. Все можна робити нормальним цивілізованим способом.Але тільки тоді,коли ми захочемо щось змінювати,ми щось змінемо.Все зараз реально.але коли є спільна думка і спільні рішення. Загалом коли прочитати всі відгуки на форумі,то всі згідні що зараз в нашій галузі бардак і всі хотіли б щоб було краще,питання одне : чи ми хочемо щось змінювати. Якщо так,то треба збиратись і приходити до єдиного правильного шляху змін,якщо ні,то закриваємо тему і не "перемішуємо з пустого в порожнє". Чого Ви боїтесь? Якщо більшість нас встановить якісь певні стандарти,то про них будуть знати всі і всі підпишуться під тим рішенням. а дальше якщо хтось буде порушувати певні умови,то будемо з ним розмовляти спокійно і цивілізовано,якщо такий спосіб не дасть нічого,то найдемо як вплинути,але без емоцій. Ми представники КУЛЬТУРИ,а не відморозки з вулиці. А на рахунок бідності,і неспроможності купити добрий апарат чи добрий інструмент,то скажу вам так,не гнівіть Бога,і не нарікайте. При ціні 700-800$ за весілля,за сезон можна змінити весь апарат на серйозного рівня і працювати на серйозних інструментах,але тут наступне,чи хтось готовий вкладати?!!!Так що хлопці неприбідняймося. Хто памятає 80-90 роки,той мене розуміє,а тепер встидно виходити з дешевим паливом. В єдності сила хлопці,тому давайте єднатися і розмовляти наживо.

...всі згідні що зараз в нашій галузі бардак і всі хотіли б щоб було краще... 

Так бардак, АЛЕ бардак ВСЮДИ, і наша галузь лиш часткове відображення загального бардаку - !!! 

...При ціні 700-800$ за весілля,за сезон можна змінити весь апарат на серйозного рівня і працювати на серйозних інструментах,але тут наступне,чи хтось готовий вкладати?!!! 

При ціні 700-800$ можна вкладати у більш-менш серйозний апарат-інструменти. При ціні 600-1500гр дальше дешевого Китаю чи примітивного самокльопу мало хто виявить бажання, - хоча це теж індивідуально...

...Все можна робити нормальним цивілізованим способом.Але тільки тоді,коли ми захочемо щось змінювати,ми щось змінемо...

Та шанс є, треба пробувати робити конкретні дії. Перші кроки...

 

При ціні 700-800$ можна вкладати у більш-менш серйозний апарат-інструменти. При ціні 600-1500гр дальше дешевого Китаю чи примітивного самокльопу мало хто виявить бажання, - хоча це теж індивідуально...Studio.

А якщо Ви купили машину за 5 - 10 шт. баксів, то що підете таксувати, щоб вона вам окупилась??? І яку ціну за кілометр запросите, щоб мати і клієнтів і не бути битому. А ну влізьте в той бізнес і попробуйте не йти в ногу. Дістати в писок, то певно буде найкращий варіант..., а страшилки і розказувати не  хочу...                                                                                                                                                                                                                                                   Хороший апарат для МУЗИКАНТІВ,  як і машина для кожного пересічного українця - це не РОЗКІШ, а НЕОБХІДНІСТЬ!!!!                                                                                                                                                                                            ZZ2000 "... Как низко пали нравы...."    Чому так скептично??? Що ви конкретно можете запропонувати для вирішення цього питання??? Я розумію, що Вас влаштовує на даний момент і робота і заробіток, але як писав єврей на дверях: " ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ...". Чи рано , чи пізно дана тема буде стосуватись кожного, працюючого лабуха на даний час. А Львів"янам бажаю успіхів - впевнений, що порядок Ви наведете, бо позволяє і бажання і натхнення з яким Ви взялись.

Так. Живою лабою мріють ті хто почав свій шлях у 80-поч.90-х. Зарашній молодняк цим не страдає. Studio, так проблема не в нас, старшого покоління, а в "молодняку". Стати такі як вони, ми зможемо хоч завтра. (Стояти чи сидіти "пінгвінами" перед ноутами і співати). А стати такими як ми, чи зможуть вони (виконувати потрібну танцювальну музику на музичних інструментах)? Тобто під фонограму завтра стає і працює БУДЬ-ХТО. Проблема лише одна - взяти замовлення. З думками ZZ2000 багато в чому погоджуюсь. Дорогий Ігор Габа, Ваші думки про "зібратись і навести лад" утопічні. Чому? Спів під фонограму і не вартує більше 1000 грн. І заставити людей робити це за більші гроші нереально. Їх і ця ціна влаштовує.

Ігор Гарвас. Питання - Чому ідея двох Ігорів утопічна???? Та в країнах ДЕФОЛТ роблять. 5 - 6 нормальних, музичних колективів лабають" благодійний" сезон і фертик. В місті, при домовленості це робиться просто. І якщо ціну піднімають то теж разом. А тішити себе їлюзіями, що я буду грав за 700-800 баксів то нереально. Що би кобила поравилась - то вона мусить схуднути!!!! Бо різниці не побачиш. 

SHARIK, бачу ви знову мене не зрозуміли (да шо ж такоє?!) Ніякого скептицизму. Я ж про "...нравы..." згадав в жартівливому контексті бо і пост той мій був теж жартівливим коментом попередньому дописувачу(та в кожному жарті є доля правди!). 

Ви мене питаєте, що я конкретно можу запропонувати?? Так я ж попонував уже і не в одному пості - Не лабайте дешевих халтур, почніть хоч з цього примітивного способу боротьбу з проблемою... І водночас підтягуйте свій рівень та рівень своїх колег котрі теж "наживо" прагнуть працювати... І результат не забариться...

SHARIK, це моя така думка і я її дуже й не обстоюю. Так сталося що на сьогоднішній день в нашому місті тільки наш бенд безфонограмний, що мене абсолютно не тішить.  Ми працюємо (весілля/корпоративи) за гонорар який влаштовує наш гурт і на умовах які нам підходять. Якщо по темі, то минулого сезону в місті в 8 барах хтось працював. Звісно що за копійки. Караокерам більше ніхто не заплатить. Справжню музику ніхто не винайме, бо дорого. Коло замкнуте.

Все  таки  я  трохи  незгідний  з   Ігорем  Гарвасом   на  рахунок   фонограм . Я його  поважаю  як  музиканта , Річ  у  тому  що  виконання  під  фонограму  цим  молодняком  далеко  бажає  бути  кращим  і я  особисто це чув   згоден  таке  не  може коштувати  більш  як  1000грн.Я  особисто  під  кожну  фонограму  дограваю  соло  чи  роблю  вставки  тоді  вона  сприймається  на  слух  по -іншому. Тут  я  трохи відійшов  від  нашої  теми ,  головне  це  робити  якісно  і  професійно.Тоді  що  казати  про  нашу  співачку   народну  артистку  України   Оксану  Білозір   яка  цього року  дала  концерт  у  Львові  під  фонограму,   а  квитки  на  концерт  коштували  як на  живе  виконання.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти